ZZ ir teniso klubas „Kauno setas“ rugsėjo 26 d.

Spauda apie turnyra:  PLAČIAU 


ZZ ir teniso klubas „Kauno setas“ rugsėjo 26 d. trečius metus iš eilės sukvietė teniso entuziastus, kurie pasidalijo į du pajėgumo lygius ir išbandė jėgas draugiškame turnyre „ZZ invitational“.
Turnyrui buvo pasirinkti „Teniso erdvės“ teniso kortai Vilniaus rajone. Šie teniso kortai labai tinkami tokio tipo varžyboms, geras jų planas žiūrovams leidžia stebėti visus keturis kortus iš karto.

Vienos dienos turnyre stipriausiai pasirodė ir pirmas vietas užėmė patyrę žaidėjai. Pirmo pajėgumo grupėje nugalėjo Gerdas Titovas, antrą vietą užėmė Raimondas Maročka, trečią ir ketvirą vietas pasidalijo Mažvydas Urbšys ir Algirdas Nasutavičius. 
Antro pajėgumo grupėje nugalėjo Egidijus Losis, antrą vietą užėmė Justinas Šimkus.
Nugalėtojai turėjo per vieną dieną sužaisti 6 setus.
Turnyro organizatoriai Paulius Zdanavičius, Algirdas Nasutavičius ir Raimondas Maročka džiaugėsi sklandžiu turnyru, dėkojo visiems žaidėjams, taip pat partneriams, draugams ir rėmėjams, kurie prisidėjo įsteigdami prizus.
Turnyro draugai:
barbarisineantis.lt; autotoja.lt/lexus; verocoffeehouse.lt; rumsiskiubaldai.lt kaunosimfoninis.lt; Eglė Čiurlionytė; dramosteatras.lt; chocolateriech.com; girstutis.lt; neodenta.lt; kartlandas.lt; nautilusclub.lt; fen.lt; rmi.lt; prosport.lt; kedrukopos.lt; tavopica.lt; zalgiris.lt; saboniocentras.lt; harmonypark.lt; UAB „Vybla“, svline.lt; tarpgeliu.lt; jdsport.e-parduotuve.lt;