Tarptautiniame paplūdimio teniso turnyre Skirmantas ir Eligijus Mačinskai laimėjo pirmą vietą!

Sveikiname "LEXUS taurė 2017" turnyro dalyvius.

 

Džiaugiamės jų pergale ir primename, kad šie čempionai teisėjaus kovo 4-5 d.d. VS-Fitness teniso turnyre, Megoje.

 

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) paplūdimio teniso turo turnyre dalyvavo per 50 tenisininkų iš 9 pasaulio šalių.

Abu kartus vyrų varžybose lygių nebuvo Lietuvos tenisininkams Skirmantui ir Eligijui Mačinskams.

 

Turnyro „Smėlio arena Cup 1“ finale jie 6:4 2:6 6:3 įveikė trečią turnyro porą prancūzus Julien Lhuissier ir Marc Antoine Maillot.

 

Antrojo turnyro finale broliams Mačinskams priešinosi latviai Andris Antonovs ir Oskars Vaskis. Visgi finalas baigėsi 7:5 6:2 lietuvių naudai.

Dainius Janulis, Lietuvos paplūdimio teniso asociacijos prezidentas, sako besidžiaugiantis tuo, kad turnyruose dalyvavo geriausi Lietuvos paplūdimio teniso žaidėjai, o taip pat ir jų pasiektais rezultatais.

 

„Mane visų pirma džiugina tai, kad paplūdimio tenisas Lietuvoje tampa vis populiaresnis ir vis labiau prieinamas. Tai demokratiškas ir gana paprastas sportas, kurį jau galime žaisti ne tik lauke šiltuoju metų laiku, tačiau ir žiemą puikiose uždarose erdvėse. Tikiuosi, kad šiuo sportu artimiausiu metu susidomės dar daugiau žmonių. O kartu, suprantama, noriu nuoširdžiai pasveikinti Skirmantą ir Eligijų Mačinskus, kuriems nebuvo lygių turnyruose Vilniuje“, – sako D. Janulis. Turnyre Vilniuje dalyvavo keturi pirmojo ITF paplūdimo šimtuko žaidėjai.

Straipsnio šaltinis 15min

 

#BeachTennisLT #BeachTennis #tennis #EligijusMacinskas #SkirmantasMacinskas #Lexus #Lexustaure #sportas #Ltsetas #tenisas #kaunosetas #VSFitness #VSFitnesstaure

 

Nuotraukos