Pavasariniame teniso turnyre susipažinti ir išbandyti šią sporto šaką panoro žinomos Kauno šeimos ir jų atžalos

Kelis kartus per metus teniso gerbėjai renkasi į tradicinį turnyrą „Lexus taurė“, o jame aiškinamasi, kurio technika bei fizinė forma tuo metu yra geriausia. Sporto šventės organizatoriai pasirūpina, jog ji būtų įdomi ne tik teniso mėgėjams, bet ir anksčiau su juo nesusidūrusiems smalsuoliams.

 

     Pavasariniame teniso turnyre susipažinti su Lietuvoje vis daugiau norinčiųjų aktyviai leisti laiką įtraukiančia sporto šaka buvo pakviestos žinomos Kauno šeimos. Jiems teniso paslaptis atskleidė Violeta Matulaitienė, Tomas Bagdanskis, Vaidas Bielinis.

 

„Vis atsiranda sričių, apie kurias dar žinai ne itin daug. Tenisas – viena iš tokių. Bet juk viskas, kas neišbandyta, būna įdomu? Ypač kai tau į klausimus gali atsakyti tos srities profesionalai“, – sakė žinomas aktorius Ramūnas Šimukauskas, į „VS FITNESS sporto ir sveikatingumo centre“ Kaune vykusį teniso turnyrą atėjęs su žmona Roberta bei dukrele Elze. Stalo tenisu anksčiau yra labai domėjusis švenčių planuotoja Inga Budrienė ir jos vyriausias sūnus Nojus. „Tai – kita sporto šaka, turinti nedideli panašumą į tai, ką išmėginome šįkart. Tenisu ypač susidomėjo jaunesnieji vaikai, iškart pradėję klausinėti, kada kortuose organizuojamos treniruotės ir ar jie jas galėtų lankyti“, – pasakojo pašnekovė.

 

 Laiko apsilankyti „Lexus taurė“ varžybose rado ir verslininkė Natalija Martinavičienė, patikinusi visada siekianti vaikams parodyti kuo daugiau galimybių bei supažindinti su aktyviais užsiėmimais. Kad tenisas – puikus sportas visai šeimai įsitikino ir televizijos projektų prodiuseris Gediminas Juodeika, ir renginių vedėjas Ramūnas Talutis.

 

 Jau prasidėjo registracija į „Lexus taurės“ 2018 vasaros turnyrą. Jis vyks beveik penkis mėnesius – nuo gegužės 4 d. iki rugsėjo 24 d.“, – pasakojo varžybas organizuojančio teniso klubo „LT setas“, vadovas Raimondas Maročka. Registracija internetu: goo.gl/4nTouZ

 

Šaltinis 15min.lt