"Lexus taurė 2016" vasara | 2 etapas | Vienetai

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Alexandr Zubrickis 3:6 / 6:2
6:2
6:1 / 7:6(13) 7:5 / 4:6
4:6
4:6 / 4:6 6:1 / 6:1 6:3 / 6:2 6:0 / 6:0 12 3
2 Mindaugas Baltakis 6:3 / 2:6
2:6
6:1 / 6:7(4)
10:6
4:6 / 6:4
10:8
2:6 / 7:5
10:8
7:6(3) / 6:3 6:1 / 6:7
10:4
6:0 / 6:2 13 1
3 Mindaugas Sventickas 1:6 / 6:7(13) 1:6 / 7:6(4)
6:10
6:4 / 3:6
10:4
6:7 / 6:7 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:4 7:5 / 4:6
14:12
9 5
4 Vladas Lelešius 5:7 / 6:4
6:4
6:4 / 4:6
8:10
4:6 / 6:3
4:10
6:7 / 7:6
8:10
6:2 / 6:3 6:3 / 6:3 6:4 / 6:1 11 4
5 Karolis Kazlauskas 6:4 / 6:4 6:2 / 5:7
8:10
7:6 / 7:6 7:6 / 6:7
10:8
0:0 / 0:0 4:6 / 6:3
10:3
6:4 / 6:3 13 2
6 Paulius Kamarauskas 1:6 / 1:6 6:7(3) / 3:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 0:0 / 0:0 7:6(5) / 6:4 6:1 / 6:4 8 7
7 Andrius Morkevičius 3:6 / 2:6 1:6 / 7:6
4:10
3:6 / 4:6 3:6 / 3:6 6:4 / 3:6
3:10
6:7(5) / 4:6 6:1 / 1:6
10:8
8 6
8 Sergey Vantsov 0:6 / 0:6 0:6 / 2:6 5:7 / 6:4
12:14
4:6 / 1:6 4:6 / 3:6 1:6 / 4:6 1:6 / 6:1
8:10
7 8

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Marius Padvilikis 5:7 / 2:6 2:6 / 7:6
10:5
6:2 / 6:2 1:6 / 4:6 6:4 / 6:3 4:6 / 6:2
6:10
6:3 / 7:5 11 3
2 Ignas Abečiūnas 7:5 / 6:2 2:6 / 3:6 6:3 / 6:4 4:6 / 0:6 5:7 / 2:6 6:3 / 6:2 6:2 / 6:2 11 5
3 Renatas Tikuišis 6:2 / 6:7
5:10
6:2 / 6:3 6:1 / 6:3 6:4 / 6:2 7:6(4) / 6:4 6:2 / 4:6
15:13
6:0 / 6:3 13 1
4 Rokas Vaitkevicius 2:6 / 2:6 3:6 / 4:6 1:6 / 3:6 2:6 / 2:6 6:2 / 1:6
4:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5 8
5 Gediminas Nutautas 6:1 / 6:4 6:4 / 6:0 4:6 / 2:6 6:2 / 6:2 6:3 / 6:3 7:5 / 6:2 6:3 / 7:6
7:4
13 2
6 Audrius Čaplikas 4:6 / 3:6 7:5 / 6:2 6:7(4) / 4:6 2:6 / 6:1
10:4
3:6 / 3:6 6:7(7) / 7:6(5)
10:8
6:7(5) / 6:1
10:6
11 4
7 Gerdas Titovas 6:4 / 2:6
10:6
3:6 / 2:6 2:6 / 6:4
13:15
Laimėtojo nėra 5:7 / 2:6 7:6(7) / 6:7(5)
8:10
4:6 / 6:4
13:11
8 6
8 Algirdas Nasutavičius 3:6 / 5:7 2:6 / 2:6 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 6:7
4:7
7:6(5) / 1:6
6:10
6:4 / 4:6
11:13
6 7

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Karolis Jarusevicius 3:6 / 6:6(6)
9:11
7:6(5) / 6:2 7:5 / 6:2 2:6 / 6:3
10:4
0:6 / 0:6 3:6 / 1:6 11 3
2 Mangirdas Kireilis 6:3 / 6:6(6)
11:9
4:6 / 3:6 6:3 / 6:2 3:6 / 6:6(6) Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 5:7 / 6:6(5) 8 6
3 Vygintas Domarkas 6:7(5) / 2:6 6:4 / 6:3 2:6 / 6:4
7:10
Laimėtojo nėra 2:6 / 4:6 4:6 / 6:2
7:10
6 8
4 Tomas Krisciunas 5:7 / 2:6 3:6 / 2:6 6:2 / 4:6
10:7
2:6 / 2:6 6:1 / 6:6(5)
7:10
5:7 / 0:6 4:6 / 6:6(6)
6:10
8 5
5 Artūras Vilkas 6:3 / 6:6(6) 6:2 / 6:2 6:7(7) / 6:4
7:10
5:7 / 1:6 6:6(3) / 6:2 10 4
6 Andrius Dzedzickas 6:2 / 3:6
4:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 6:6(5)
10:7
7:6(7) / 4:6
10:7
1:6 / 1:6 5:7 / 3:6 7 7
7 Andrej Mardusevič 6:0 / 6:0 6:1 / 6:3 6:2 / 6:4 7:5 / 6:0 7:5 / 6:1 6:1 / 6:1 4:6 / 6:4
10:3
14 1
8 Egidijus Losis 6:3 / 6:1 7:5 / 6:6(5) 6:4 / 2:6
10:7
6:4 / 6:6(6)
10:6
6:6(3) / 2:6 7:5 / 6:3 6:4 / 4:6
3:10
12 2

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Šarūnas Vilius 3:6 / 5:7 6:3 / 3:6
5:10
2:6 / 1:6 5:7 / 7:5
7:10
4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 5 6
2 Eimantas Antončikas 6:3 / 7:5 6:4 / 3:6
9:11
3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4 7
3 Rimvydas Beinaris 3:6 / 6:3
10:5
4:6 / 6:3
11:9
1:6 / 4:6 7:5 / 1:6
7:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 7 5
4 Darius Talačka 6:2 / 6:1 6:3 / 6:1 6:1 / 6:4 6:4 / 4:6
7:10
4:6 / 6:3
10:5
5:7 / 6:2
7:10
12 3
5 Audrius Razmas 7:5 / 5:7
10:7
5:7 / 6:1
10:7
4:6 / 6:4
10:7
4:6 / 4:6 7:6 / 6:4 2:6 / 2:6 12 2
6 Aurelijus Šadauskas 6:4 / 6:4 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 3:6
5:10
6:4 / 6:4 7:6 / 1:6
4:10
0:6 / 0:6 7 4
7 Arturas Valenta Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:7 / 4:6 6:7 / 6:1
10:4
1:6 / 3:6 4 8
8 Paulius Giedraitis 6:1 / 6:3 7:5 / 2:6
10:7
6:2 / 6:2 6:0 / 6:0 6:1 / 6:3 14 1

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Aleksandras Vasilevskis 1:6 / 2:6 6:4 / 6:1 6:3 / 6:3 6:1 / 3:6
10:1
1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 8 4
2 Mindaugas Šimkus 6:1 / 6:2 6:1 / 6:3 6:2 / 6:0 6:3 / 6:3 1:6 / 0:6 6:1 / 6:2 13 2
3 Josefas Ellert 4:6 / 1:6 1:6 / 3:6 6:3 / 6:3 3:6 / 6:7(5) 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6 7
4 Henrikas Levinas 3:6 / 3:6 2:6 / 0:6 3:6 / 3:6 1:6 / 1:6 0:6 / 0:6 1:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 6 6
5 Vidas Šilkaitis 1:6 / 6:3
1:10
3:6 / 3:6 6:3 / 7:6(5) 6:1 / 6:1 2:6 / 7:6(5)
10:0
6:4 / 6:3 6:4 / 6:1 12 3
6 Antanas Gilaitis 6:1 / 6:0 6:1 / 6:0 6:1 / 6:0 6:0 / 6:0 6:2 / 6:7(5)
0:10
6:1 / 6:0 6:0 / 6:0 13 1
7 Vytautas Parapijonavičius Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 6:1 / 7:5 4:6 / 3:6 1:6 / 0:6 6:2 / 6:3 7 5
8 Renatas Švelnys Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 1:6 0:6 / 0:6 2:6 / 3:6 3 8

Kaunas 2 lyga, išsiaiškinti 17 ir likusias vietas

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Audrius Poškevičius 6:3 / 6:7(4)
10:5
6:3 / 4:6
8:10
3
2 Andrius Verbyla 3:6 / 7:6(4)
5:10
6:0 / 6:1 6:2 / 6:2 6:4 / 6:2 6:3 / 6:2 9
3 Tomas Andziulis 3:6 / 6:4
10:8
0:6 / 1:6 6:3 / 6:4 6:4 / 6:4 6:2 / 6:4 9
4 Karolis Račkauskas Laimėtojo nėra 2:6 / 6:4
3:10
4:6 / 3:6 1:6 / 2:6 3
5 Darius Balčius Laimėtojo nėra 2:6 / 4:6 6:1 / 6:2 3
6 Paulius Kievišas 2:6 / 2:6 3:6 / 4:6 6:2 / 4:6
10:3
7:6(12) / 7:5 7:5 / 6:2 8
7 Giedrius Ališauskas 4:6 / 2:6 4:6 / 4:6 6:4 / 6:3 6:2 / 6:4 6:7(12) / 5:7 6:7 / 4:6 6:2 / 6:0 10
8 Mindaugas Memėnas 7:6 / 6:4 7:6(5) / 6:1 4
9 Robertas Leparskis 3:6 / 2:6 2:6 / 4:6 6:1 / 6:2 1:6 / 2:6 5:7 / 2:6 2:6 / 0:6 6:7(5) / 1:6 8

Vilnius 2 lyga, išsiaiškinti 17 ir likusias vietas

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Taškai Vieta
1 Bloga anketa Egidijus Bloga anketa Losis 6:7(4) / 3:6 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 2
2 Mindaugas Jusius 6:3 / 6:4 6:2 / 6:1 6:0 / 6:4 6
3 Tauras Endriukaitis 3:6 / 4:6 6:2 / 6:0 6:2 / 7:6(5) 5
4 Vitalijus Potaševas 2:6 / 1:6 2:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 2
5 Danielius Žvinys 0:6 / 4:6 2:6 / 6:7(5) Laimėtojo nėra 7:6(0) / 3:6
11:13
3
6 Mantas Mikalopas 6:3 / 6:2 6:3 / 6:1 6:2 / 6:1 6:3 / 6:1 6:3 / 6:4 10
7 Gediminas Vaitkus 3:6 / 2:6 6:2 / 7:5 6:2 / 6:3 Laimėtojo nėra 5
8 Aleksandras Čirgelis 3:6 / 1:6 2:6 / 5:7 6:3 / 6:3 2:6 / 2:6 6:1 / 1:6
3:6
6
9 Irmantas Jadzevičius 2:6 / 1:6 2:6 / 3:6 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 3
10 Andrius Nikanorovas 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra 3
11 Patrikas Mardusevičius 2:6 / 6:3
10:8
6:7(6) / 6:0
10:3
6
12 Domas Savickis 3:6 / 4:6 1:6 / 6:1
6:3
6:2 / 3:6
8:10
Laimėtojo nėra 5:7 / 3:6 2:6 / 4:6 6
13 Mindaugas Vanagas 7:6(6) / 0:6
3:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1
14 Povilas Dapkevicius 7:5 / 6:3 Laimėtojo nėra 2
15 Justas Meidus 7:6(4) / 6:3 6:7(0) / 6:3
13:11
7:6(6) / 7:5 4:6 / 6:4
10:8
8
16 Paulius Zdanavičius 6:4 / 6:2 6:7(6) / 5:7 6:4 / 1:6
4:6
4
17 Gytis Malinauskas Laimėtojo nėra 6:2 / 6:4 6:4 / 4:6
8:10
4:6 / 6:1
6:4
5

VIlnius 3 lyga, išsiaiškinti 9 ir likusias vietas

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Vikintas Pašilys 7:5 / 6:2 2
2 Marius Gabrilavicius 5:7 / 2:6 1
3 Evaldas Losis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0
4 Paulius Papreckis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0
5 Tomas Gradzevic Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0