"Lexus taurė 2016" vasara | 2 etapas | Vyrų dvejetas

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Arvydas Grybauskas Raimondas Maročka 6:2 / 6:4 6:2 / 4:6
9:11
6:1 / 6:3 4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 4:6 7:5 / 1:6
4:10
8 5
2 Aurelijus Šadauskas Rimvydas Beinaris 2:6 / 4:6 7:5 / 4:6
10:5
6:2 / 6:3 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 1:6 / 0:6 8 6
3 Vidas Šilkaitis Kęstutis Lukauskis 2:6 / 6:4
11:9
5:7 / 6:4
5:10
6:1 / 6:1 6:7(3) / 5:7 6:2 / 6:2 2:6 / 2:6 1:6 / 6:4
14:16
10 4
4 Arturas Balkevicius Dangis Jurgelevičius 1:6 / 3:6 2:6 / 3:6 1:6 / 1:6 4:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 7:6(5) / 2:6
4:10
6 7
5 Giedrius Kovzonas Rimantas Justinavicius 6:4 / 6:3 6:0 / 6:0 7:6(3) / 7:5 6:4 / 7:5 6:3 / 6:3 2:6 / 3:6 6:0 / 7:5 13 1
6 Osvaldas Stravinskas Marijus Stravinskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 7:6 / 3:6
10:7
6:2 / 6:3 6 8
7 Mindaugas Šimkus Andrius Knezys 6:3 / 6:4 6:3 / 6:1 6:2 / 6:2 6:1 / 6:3 6:2 / 6:3 6:7 / 6:3
7:10
6:0 / 6:4 13 2
8 Vytenis Zalaga Audrius Višniauskas 5:7 / 6:1
10:4
6:1 / 6:0 6:1 / 4:6
16:14
6:7(5) / 6:2
10:4
0:6 / 5:7 2:6 / 3:6 0:6 / 4:6 11 3

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Gediminas Pauliukevicius Šarūnas Bruzgė 6:3 / 6:4 7:5 / 6:4 3:6 / 7:5
7:5
Laimėtojo nėra 6:2 / 1:6
6:2
7:5 / 6:1 6:2 / 3:6
2:6
11 2
2 Nerijus Juskaitis Jevgenij Tekutjev 3:6 / 4:6 2:6 / 7:6(5)
10:8
6:4 / 6:4 Laimėtojo nėra 6:2 / 7:6(3) 6:1 / 3:6
11:9
2:6 / 6:2
6:3
11 1
3 Andrius Skardžius Renaldas Bujokas 5:7 / 4:6 6:2 / 6:7(5)
8:10
5:7 / 6:3
10:12
1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 4:6
6:10
3:6 / 6:1
10:6
7 6
4 Ginutis Žiūkas Žygimantas Gurskas 6:3 / 5:7
5:7
4:6 / 4:6 7:5 / 3:6
12:10
1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 7:5
0:10
6 8
5 Liudas Stelmokas Benas Stelmokas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 6:1 / 6:2 6:1 / 6:1 6:3 / 3:6
14:12
6:4 / 6:1 10 4
6 Alexandr Zubrickis Vladimis Kuleshov 2:6 / 6:1
2:6
2:6 / 6:7(3) Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 1:6 / 7:5
10:6
3:6 / 3:6 6 7
7 Marius Padvilikis Mindaugas Jusius 5:7 / 1:6 1:6 / 6:3
9:11
4:6 / 6:4
10:6
Laimėtojo nėra 3:6 / 6:3
12:14
6:1 / 5:7
6:10
6:4 / 6:7
10:6
8 5
8 Simas Jurgelevicius Rokas Latkauskas 2:6 / 6:3
6:2
6:2 / 2:6
3:6
6:3 / 1:6
6:10
6:2 / 5:7
10:0
4:6 / 1:6 6:3 / 6:3 4:6 / 7:6
6:10
10 3

Kaunas 2 lyga, išsiaiškinti 9 ir likusias vietas

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Andrius Verbyla Martynas Pečkaitis 6:4 / 6:1 2
2 Darius Balčius Giedrius Ališauskas 4:6 / 1:6 1
3 Šarūnas Vilius Audrius Razmas 7:5 / 6:2 Laimėtojo nėra 2
4 Vytautas Parapijonavičius 5:7 / 2:6 Laimėtojo nėra 1
5 Marius Andziulis Tomas Andziulis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0

Vilnius 2 lyga, išsiaiškinti 9 ir likusias vietas

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Andrius Morkevičius Kasparas Jancys 6:7(4) / 6:2
10:8
6:4 / 6:3 4
2 Arvydas Rakauskas Giedrius Pauplys 7:6(4) / 2:6
8:10
6:3 / 6:0 1:6 / 6:0
4:6
4
3 Andrej Mardusevič Patrikas Mardusevičius 4:6 / 3:6 3:6 / 0:6 2
4 Algirdas Nasutavičius Gerdas Titovas 6:1 / 0:6
6:4
7:5 / 6:1 4
5 Marius Gabrilavicius Aleksandr Salomiasov 5:7 / 1:6 1