"Lexus taurė 2016" vasara | 1 etapas | Vienetai

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Laurynas Zaveckis 1:6 / 2:6 4:6 / 6:3
10:3
7:5 / 4:6
10:7
5 2
2 Tautvydas Beleškevičius 6:1 / 6:2 6:1 / 6:1 6 1
3 Raimondas Maročka 6:4 / 3:6
3:10
1:6 / 1:6 2:6 / 4:6 3 4
4 Adrijus Melnikas 5:7 / 6:4
7:10
6:2 / 6:4 3 3

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Andrius Verbyla 0:6 / 5:7 6:0 / 6:1 2:6 / 6:6
5:7
3:6 / 7:6(4)
5:10
1:6 / 6:7 1:6 / 3:6 7 6
2 Aurelijus Šadauskas 6:0 / 7:5 7:5 / 6:2 6:4 / 6:4 6:1 / 6:2 7:6 / 1:6
4:10
0:6 / 0:6 10 3
3 Tomas Andziulis 0:6 / 1:6 5:7 / 2:6 1:6 / 2:6 3:6 / 6:4
10:8
4:6 / 4:6 2:6 / 2:6 7 7
4 Audrius Razmas 6:2 / 6:6
7:5
4:6 / 4:6 6:1 / 6:2 1:6 / 3:6 7:6 / 6:4 2:6 / 2:6 9 4
5 Audrius Poškevičius 6:3 / 6:7(4)
10:5
1:6 / 2:6 6:3 / 4:6
8:10
6:1 / 6:3 2:6 / 4:6 3:6 / 4:6 8 5
6 Arturas Valenta 6:1 / 7:6 6:7 / 6:1
10:4
6:4 / 6:4 6:7 / 4:6 6:2 / 6:4 1:6 / 3:6 10 2
7 Paulius Giedraitis 6:1 / 6:3 6:0 / 6:0 6:2 / 6:2 6:2 / 6:2 6:3 / 6:4 6:1 / 6:3 12 1

Kaunas 2 Lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Darius Balčius 4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 5:7 6:4 / 4:6
10:6
4 6
2 Darius Talačka 6:4 / 6:4 6:0 / 6:1 6:3 / 6:1 6:1 / 6:4 6:2 / 6:1 10 1
3 Karolis Račkauskas Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 2:6 / 1:6 0:6 / 0:6 1:6 / 0:6 4 5
4 Eimantas Antončikas Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 6:2 / 6:1 6:4 / 3:6
9:11
6:3 / 7:5 6 3
5 Rimvydas Beinaris 6:4 / 7:5 1:6 / 4:6 6:0 / 6:0 4:6 / 6:3
11:9
3:6 / 6:3
10:5
9 2
6 Šarūnas Vilius 4:6 / 6:4
6:10
2:6 / 1:6 6:1 / 6:0 3:6 / 5:7 6:3 / 3:6
5:10
6 4

Kaunas 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Giedrius Ališauskas Laimėtojo nėra 0:6 / 7:5
3:10
2:6 / 2:6 6:7(12) / 5:7 3 6
2 Mindaugas Šimkus Laimėtojo nėra 6:2 / 6:0 6:1 / 6:3 6:1 / 6:0 6:1 / 6:2 8 2
3 Henrikas Levinas 6:0 / 5:7
10:3
2:6 / 0:6 3:6 / 3:6 6:2 / 1:6
10:5
3:6 / 3:6 7 4
4 Josefas Ellert 6:2 / 6:2 1:6 / 3:6 6:3 / 6:3 7:6(2) / 7:5 4:6 / 1:6 8 3
5 Paulius Kievišas 7:6(12) / 7:5 1:6 / 0:6 2:6 / 6:1
5:10
6:7(2) / 5:7 4:6 / 3:6 6 5
6 Aleksandras Vasilevskis 1:6 / 2:6 6:3 / 6:3 6:4 / 6:1 6:4 / 6:3 9 1

Kaunas 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Vidas Šilkaitis 6:4 / 6:3 6:0 / 6:2 6:4 / 6:1 6:4 / 6:1 2:6 / 7:6(5)
10:0
10 1
2 Vytautas Parapijonavičius 4:6 / 3:6 7:6(2) / 6:2 6:2 / 6:3 6:0 / 6:2 1:6 / 0:6 8 3
3 Mindaugas Memėnas 0:6 / 2:6 6:7(2) / 2:6 2:6 / 7:6(2)
10:12
7:6(5) / 6:1 0:6 / 0:6 6 5
4 Renatas Švelnys 4:6 / 1:6 2:6 / 3:6 6:2 / 6:7(2)
12:10
3:6 / 6:2
6:10
0:6 / 0:6 6 4
5 Robertas Leparskis 4:6 / 1:6 0:6 / 2:6 6:7(5) / 1:6 6:3 / 2:6
10:6
0:6 / 0:6 6 6
6 Antanas Gilaitis 6:2 / 6:7(5)
0:10
6:1 / 6:0 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 9 2

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Taškai Vieta
1 Arunas Pakamanis 6:1 / 6:0 6:4 / 2:6
7:10
4:6 / 6:4
8:10
6:0 / 6:0 6:4 / 3:6
10:7
1:6 / 0:6 6:2 / 7:5 6:2 / 6:2 6:0 / 6:1 6:0 / 6:3 6:0 / 6:0 21 4
2 Algirdas Tevelis 1:6 / 0:6 0:6 / 3:6 1:6 / 2:6 6:1 / 6:1 0:6 / 0:6 3:6 / 6:2
6:10
3:6 / 3:6 6:3 / 3:6
12:10
6:6(2) / 7:5
10:3
3:6 / 2:6 6:0 / 6:1 16 8
3 Vladimiras Vinokurovas 4:6 / 6:2
10:7
6:0 / 6:3 3:6 / 1:6 6:1 / 6:1 6:3 / 6:3 3:6 / 2:6 6:4 / 6:4 3:6 / 7:5
10:6
6:0 / 6:1 2:6 / 7:6
10:8
6:0 / 6:0 22 3
4 Rytis Kaminskas 6:4 / 4:6
10:8
6:1 / 6:2 6:3 / 6:1 6:0 / 6:0 1:6 / 0:6 4:6 / 6:2
7:10
4:6 / 6:4
10:8
6:1 / 6:1 6:1 / 6:2 6:0 / 6:2 22 2
5 Aurimas Rabačius 0:6 / 0:6 1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 0:6 / 0:6 2:6 / 2:6 2:6 / 2:6 1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 4:6 0:6 / 1:6 2:6 / 2:6 11 12
6 Erlandas Deksnys 4:6 / 6:3
7:10
3:6 / 3:6 6:2 / 6:2 3:6 / 3:6 6:6 / 6:1
6:10
6:6(1) / 0:0 6:4 / 6:1 6:0 / 6:1 12 10
7 Dangis Jurgelevičius 6:1 / 6:0 6:0 / 6:0 6:3 / 6:2 6:1 / 6:0 6:2 / 6:2 6:1 / 6:1 6:0 / 6:0 6:1 / 6:1 6:0 / 6:1 6:1 / 6:2 6:0 / 6:0 24 1
8 Giedrius Ratautas 2:6 / 5:7 6:3 / 2:6
10:6
4:6 / 4:6 6:4 / 2:6
10:7
6:1 / 6:1 6:3 / 6:3 1:6 / 1:6 6:2 / 2:6
1:10
5:7 / 6:0
10:7
6:4 / 6:1 6:2 / 4:6
10:6
6:3 / 6:0 20 5
9 Linas Eidimtas 2:6 / 2:6 6:3 / 6:3 6:3 / 5:7
6:10
6:4 / 4:6
8:10
6:1 / 6:1 6:6 / 1:6
10:6
0:6 / 0:6 2:6 / 6:2
10:1
Laimėtojo nėra 6:1 / 6:1 1:6 / 3:6 6:0 / 6:0 17 7
10 Raimundas Budrys 3:6 / 6:3
10:12
Laimėtojo nėra 6:6(1) / 0:0 1:6 / 1:6 7:5 / 0:6
7:10
Laimėtojo nėra 6:1 / 6:4 Laimėtojo nėra 6 13
11 Giedrius Rutkauskas 0:6 / 1:6 6:6(2) / 5:7
3:10
0:6 / 1:6 1:6 / 1:6 6:4 / 6:4 4:6 / 1:6 0:6 / 1:6 4:6 / 1:6 1:6 / 1:6 1:6 / 4:6 3:6 / 2:6 2:6 / 6:2
10:6
15 9
12 Antanas Černikis 0:6 / 3:6 6:3 / 6:2 6:2 / 6:7
8:10
1:6 / 2:6 6:0 / 6:1 1:6 / 2:6 2:6 / 6:4
6:10
6:1 / 6:3 6:3 / 6:2 6:2 / 6:2 19 6
13 Linas Alisauskas 0:6 / 0:6 0:6 / 1:6 0:6 / 0:6 0:6 / 2:6 6:2 / 6:2 0:6 / 1:6 0:6 / 0:6 3:6 / 0:6 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 2:6
6:10
2:6 / 2:6 12 11

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Aurelijus Balsys 5:7 / 2:6 5:7 / 4:6 6:4 / 7:5 6:4 / 6:1 1:0 / 0:0 4:6 / 5:7 11 3
2 Darius Jasinskis 7:5 / 6:2 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 4 7
3 Romas Simkus 7:5 / 6:4 6:1 / 6:1 6:1 / 6:4 7:5 / 6:2 6:4 / 6:2 1:0 / 0:0 1:6 / 4:6 13 1
4 Gintaras Glicas 4:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 6:3 / 6:1 6:2 / 6:2 6:3 / 3:6
6:4
Laimėtojo nėra 8 4
5 Linas Konovalovas 4:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 5:7 / 2:6 3:6 / 1:6 6:2 / 6:7(3)
10:5
1:0 / 0:0 4:6 / 4:6 8 5
6 Giedrius Makunas 0:1 / 0:0 Laimėtojo nėra 4:6 / 2:6 2:6 / 2:6 2:6 / 7:6(3)
5:10
Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 5 6
7 Aleksej Nikiforov Laimėtojo nėra 0:1 / 0:0 3:6 / 6:3
4:6
0:1 / 0:0 Laimėtojo nėra 3 8
8 Aurimas Martisauskas 6:4 / 7:5 6:3 / 6:1 6:1 / 6:4 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 6:1 / 6:2 12 2

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Mindaugas Baltakis 6:3 / 2:6
2:6
6:1 / 6:0 4:6 / 6:4
10:8
6:1 / 6:7(4)
10:6
4:6 / 6:3
6:10
6:1 / 6:0 6:2 / 6:0 14 2
2 Alexandr Zubrickis 3:6 / 6:2
6:2
6:2 / 6:2 7:5 / 4:6
4:6
6:1 / 7:6(13) 7:6(4) / 6:2 6:3 / 6:0 15 1
3 Vytautas Juršėnas 0 9
4 Tauras Endriukaitis 1:6 / 0:6 2:6 / 2:6 2:6 / 5:7 4:6 / 1:6 3:6 / 4:6 6:2 / 6:0 6:2 / 7:6(5) 11 6
5 Vladas Lelešius 6:4 / 4:6
8:10
5:7 / 6:4
6:4
6:2 / 7:5 4:6 / 6:3
4:10
6:1 / 6:4 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 14 4
6 Mindaugas Sventickas 1:6 / 7:6(4)
6:10
1:6 / 6:7(13) 6:4 / 6:1 6:4 / 3:6
10:4
6:0 / 3:6
10:8
6:1 / 6:2 6:3 / 6:3 14 3
7 Mindaugas Jusius 6:4 / 3:6
10:6
6:7(4) / 2:6 6:3 / 6:4 1:6 / 4:6 0:6 / 6:3
8:10
6:2 / 6:1 6:0 / 6:4 13 5
8 Vitalijus Potaševas 1:6 / 0:6 3:6 / 0:6 2:6 / 0:6 0:6 / 0:6 1:6 / 2:6 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 8 7
9 Danielius Žvinys 2:6 / 0:6 2:6 / 6:7(5) 0:6 / 0:6 3:6 / 3:6 0:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 7 8

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Andrius Nikanorovas 4:6 / 0:6 2:6 / 6:1
8:10
Laimėtojo nėra 0:6 / 4:6 1:6 / 6:7(3) 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:2 7 9
2 Andrius Morkevičius 6:4 / 6:0 6:1 / 1:6
10:8
6:1 / 6:3 6:4 / 3:6
3:10
6:7(5) / 4:6 6:3 / 7:6(4) 6:2 / 6:1 6:0 / 6:0 14 3
3 Sergey Vantsov 6:2 / 1:6
10:8
1:6 / 6:1
8:10
6:4 / 3:6
10:5
4:6 / 3:6 1:6 / 4:6 6:4 / 6:3 6:3 / 6:1 6:1 / 6:2 13 4
4 Gediminas Vaitkus Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 4:6 / 6:3
5:10
0:6 / 1:6 1:6 / 1:6 3:6 / 2:6 6:2 / 6:3 6:2 / 7:5 9 6
5 Karolis Kazlauskas 6:0 / 6:4 4:6 / 6:3
10:3
6:4 / 6:3 6:0 / 6:1 0:0 / 0:0 6:2 / 6:2 6:3 / 6:0 6:0 / 6:1 16 1
6 Paulius Kamarauskas 6:1 / 7:6(3) 7:6(5) / 6:4 6:1 / 6:4 6:1 / 6:1 0:0 / 0:0 2:6 / 6:3
10:8
6:2 / 6:3 6:2 / 6:3 15 2
7 Mantas Mikalopas 6:3 / 6:1 3:6 / 6:7(4) 4:6 / 3:6 6:3 / 6:2 2:6 / 2:6 6:2 / 3:6
8:10
6:2 / 6:1 6:3 / 6:1 12 5
8 Irmantas Jadzevičius Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 3:6 / 1:6 2:6 / 3:6 3:6 / 0:6 2:6 / 3:6 2:6 / 1:6 3:6 / 3:6 7 8
9 Aleksandras Čirgelis 2:6 / 2:6 0:6 / 0:6 1:6 / 2:6 2:6 / 5:7 0:6 / 1:6 2:6 / 3:6 3:6 / 1:6 6:3 / 6:3 9 7

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Ignas Abečiūnas 2:6 / 3:6 6:3 / 6:2 6:7(7) / 7:6(5)
11:9
6:1 / 6:1 7:5 / 6:2 6:3 / 6:4 13 2
2 Renatas Tikuišis 6:2 / 6:3 6:0 / 6:4 6:1 / 6:2 6:1 / 6:2 6:2 / 6:7
5:10
6:1 / 6:3 13 3
3 Patrikas Mardusevičius 3:6 / 2:6 0:6 / 4:6 6:7(6) / 6:0
10:3
2:6 / 6:3
10:8
2:6 / 0:6 2:6 / 6:2
7:10
10 5
4 Mindaugas Vanagas 7:6(7) / 6:7(5)
9:11
1:6 / 2:6 7:6(6) / 0:6
3:10
Laimėtojo nėra 6:4 / 3:6
3:10
Laimėtojo nėra 5:7 / 6:0
2:10
5 7
5 Domas Savickis 1:6 / 1:6 1:6 / 2:6 6:2 / 3:6
8:10
Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 5:7 / 3:6 4:6 / 1:6 6 6
6 Marius Padvilikis 5:7 / 2:6 2:6 / 7:6
10:5
6:2 / 6:0 4:6 / 6:3
10:3
6:1 / 6:1 6:2 / 6:2 13 1
7 Povilas Dapkevicius Laimėtojo nėra 7:5 / 6:3 2 8
8 Rokas Vaitkevicius 3:6 / 4:6 1:6 / 3:6 6:2 / 2:6
10:7
7:5 / 0:6
10:2
6:4 / 6:1 2:6 / 2:6 11 4

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Vladimis Kuleshov Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 9
2 Audrius Čaplikas Laimėtojo nėra 7:5 / 6:4 6:7(5) / 6:1
10:6
6:2 / 6:2 6:7(7) / 7:6(5)
10:8
3:6 / 3:6 6:2 / 6:2 13 2
3 Justas Meidus Laimėtojo nėra 5:7 / 4:6 4:6 / 6:7(5) 7:6(4) / 6:3 6:4 / 6:7(5)
8:10
1:6 / 0:6 7:6(6) / 7:5 4:6 / 6:4
10:8
10 5
4 Algirdas Nasutavičius Laimėtojo nėra 7:6(5) / 1:6
6:10
6:4 / 7:6(5) 6:2 / 6:3 6:4 / 4:6
11:13
3:6 / 6:7
4:7
6:2 / 7:6(5) 4:6 / 6:4
10:8
11 3
5 Bloga anketa Egidijus Bloga anketa Losis Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 6:7(4) / 3:6 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 5 8
6 Gerdas Titovas Laimėtojo nėra 7:6(7) / 6:7(5)
8:10
4:6 / 7:6(5)
10:8
4:6 / 6:4
13:11
Laimėtojo nėra 5:7 / 2:6 1:6 / 6:2
7:6
7:5 / 6:4 10 4
7 Gediminas Nutautas Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 6:1 / 6:0 6:3 / 7:6
7:4
6:2 / 6:2 7:5 / 6:2 6:4 / 6:4 6:3 / 6:2 14 1
8 Paulius Zdanavičius Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 6:7(6) / 5:7 2:6 / 6:7(5) 6:4 / 6:2 6:1 / 2:6
6:7
4:6 / 4:6 6:4 / 1:6
4:6
8 6
9 Gytis Malinauskas Laimėtojo nėra 6:4 / 4:6
8:10
6:4 / 4:6
8:10
Laimėtojo nėra 5:7 / 4:6 3:6 / 2:6 4:6 / 6:1
6:4
6 7

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrej Mardusevič 4:6 / 6:4
10:3
6:3 / 6:2 6:1 / 6:1 6:3 / 6:2 7:5 / 6:1 10 1
2 Egidijus Losis 6:4 / 4:6
3:10
6:6(6) / 6:6(5) 7:5 / 6:3 6:4 / 6:4 6:6(3) / 2:6 8 3
3 Vikintas Pašilys 3:6 / 2:6 6:6(6) / 6:6(5) 6:4 / 4:6
5:10
7:5 / 6:2 2:6 / 2:6 6 5
4 Andrius Dzedzickas 1:6 / 1:6 5:7 / 3:6 4:6 / 6:4
10:5
6:4 / 1:6
6:4
7:6(7) / 4:6
10:7
8 2
5 Marius Gabrilavicius 3:6 / 2:6 4:6 / 4:6 5:7 / 2:6 4:6 / 6:1
4:6
4:6 / 5:7 5 6
6 Artūras Vilkas 5:7 / 1:6 6:6(3) / 6:2 6:2 / 6:2 6:7(7) / 6:4
7:10
6:4 / 7:5 8 4

Vilnius 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Karolis Jarusevicius Laimėtojo nėra 7:5 / 6:2 5:7(0) / 6:2(0) 3:6 / 6:6(6)
9:11
7:6(5) / 6:2 Laimėtojo nėra 7 4
2 Tomas Gradzevic Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1 7
3 Tomas Krisciunas 5:7 / 2:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:3 3:6 / 2:6 6:2 / 4:6
10:7
3:6 / 6:3
10:7
8 1
4 Evaldas Losis 7:5(0) / 2:6(0) Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 1:6 / 4:6 5:7 / 0:6 Laimėtojo nėra 4 5
5 Mangirdas Kireilis 6:3 / 6:6(6)
11:9
Laimėtojo nėra 6:3 / 6:2 6:1 / 6:4 4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 7 3
6 Vygintas Domarkas 6:7(5) / 2:6 6:0 / 6:3 2:6 / 6:4
7:10
7:5 / 6:0 6:4 / 6:3 Laimėtojo nėra 8 2
7 Paulius Papreckis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 3:6
7:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 6

Šiauliai 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 Taškai Vieta
1 Darius Grubliauskas 6:1 / 6:4 7:6(4) / 4:6
6:10
3 2
2 Mantas Kalasinskas 1:6 / 4:6 2:6 / 1:6 2 3
3 Valdas Budriūnas 6:7(4) / 6:4
10:6
6:2 / 6:1 4 1