"Lexus taurė 2016" žiema | 1 etapas | Mix dvejetas

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Eglė Vindašiūtė Vilius Vaičekauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 4:6 1 3
2 Simona Kundrotaite Donatas Zaveckas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 0:6 1 4
3 Jurgita Kveselaitė Paulius Kveselaitis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:6(4) / 3:6
10:7
2 2
4 Gabija Jurgaityte Vitalijus Podluznas 6:2 / 6:4 6:3 / 6:0 6:7(4) / 6:3
7:10
5 1

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Aleksandras Čirgelis Sigita Čirgelienė 3:6 / 1:6 0:6 / 0:6 1:6 / 4:6 7:5 / 3:6
10:8
5 4
2 Alina Tikuišienė Renatas Tikuišis 6:3 / 6:1 2:6 / 3:6 4:6 / 6:3
10:8
7:5 / 6:4 7 1
3 Benitas Jonikas Vilija Nausėdaitė 6:0 / 6:0 6:2 / 6:3 6:4 / 7:5 Laimėtojo nėra 6 2
4 Giedrius Makunas Rasa Valatkevičiūtė 6:1 / 6:4 6:4 / 3:6
8:10
4:6 / 5:7 6:2 / 3:6
3:6
5 3
5 Romas Apulskis Rima Pozingė 5:7 / 6:3
8:10
5:7 / 4:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 6:3
6:3
4 5

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Elena Cibulskiene Tomas Rogožinskas 1:6 / 6:3
10:8
6:1 / 6:4 6:3 / 6:2 6:0 / 7:5 8 1
2 Giedrius Martusevičius Giedrė Martusevičienė 6:1 / 3:6
8:10
6:1 / 7:5 6:3 / 6:1 6:1 / 6:0 7 2
3 Ilma Mikelioniene Nerijus Mikelionis 1:6 / 4:6 1:6 / 5:7 6:4 / 4:6
6:4
6:3 / 6:4 6 3
4 Ingrida Juskaitiene Nerijus Juskaitis 3:6 / 2:6 3:6 / 1:6 4:6 / 6:4
4:6
Laimėtojo nėra 3 4
5 Izolda Šiaulytyte Sergey Vantsov 0:6 / 5:7 1:6 / 0:6 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 3 5

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Gabrielė Janulevičienė Gediminas Puronas 6:0 / 6:3 6:4 / 6:2 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 6 1
2 Paulius Klapatauskas Lina Klapatauskiene 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 3:6
5:10
2 3
3 Laura Ragulskyte Pavliuk Kostas Pavliuk 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 4
4 Gintare Skroliene 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 5
5 Rolanda Balciauskiene Vygandas Pigaga Laimėtojo nėra 4:6 / 6:3
10:5
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 2

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Eglė Melnikienė Adrijus Melnikas 6:3 / 6:4 3:6 / 4:6 1:6 / 7:5
14:12
5 2
2 Audra Ginelevičienė Raimondas Maročka 3:6 / 4:6 3:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 2 4
3 Aistė Juškevičienė Ilmaras Melnikas 6:3 / 6:4 6:3 / 7:5 7:6 / 6:4 6 1
4 Dalia Sadeckienė Gediminas Valiukėnas 6:1 / 5:7
12:14
Laimėtojo nėra 6:7 / 4:6 2 3

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Gertrūda Sūdžiūtė Lukas Liekis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:7 / 4:6 2 5
2 vida GRIGAITIENE Henrikas Levinas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 2 7
3 Vaida Raicevičienė Kazys Raicevicius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 5:7 / 3:6 Laimėtojo nėra 6:7 / 0:6 3 4
4 Silvija Melnikė Evaldas Melnikas 6:0 / 6:1 6:1 / 6:1 6:0 / 6:0 6:0 / 6:3 6:0 / 6:0 6:3 / 6:1 12 1
5 Ingrida Mačiūnienė Gintaras Jonas Aleknavičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:5 / 6:3 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 4:6 4 3
6 Beatričė Jurgaitytė Jonas Jurgaitis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 2 6
7 Simona Balkeviciene Arturas Balkevicius 7:6 / 6:4 6:2 / 6:2 7:6 / 6:0 3:6 / 1:6 6:4 / 6:4 6:1 / 6:0 11 2