"Lexus taurė 2016" žiema | 1 etapas | Vyrų vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Giedrius Makunas 2:6 / 4:6 7:5 / 1:6
7:10
0:6 / 3:6 6:4 / 6:3 6:3 / 6:0 11 1
2 Mantas Višinskas 6:2 / 6:4 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 6
3 Paulius Klapatauskas 5:7 / 6:1
10:7
Laimėtojo nėra 6:3 / 3:6
7:10
6:3 / 6:1 6:1 / 6:1 4:6 / 6:4
10:6
Laimėtojo nėra 9 2
4 Robertas Beržinskas 6:0 / 6:3 Laimėtojo nėra 3:6 / 6:3
10:7
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 7:6(3)
8:10
Laimėtojo nėra 5 4
5 Vygandas Pigaga Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 8
6 Andrej Didenko 4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 3 5
7 Boris Dedov 3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 4:6
6:10
6:2 / 6:7(3)
10:8
Laimėtojo nėra 6:4 / 6:3 6:3 / 6:2 8 3
8 Aurelijus Balsys Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 1 7

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Ainas Martinaitis 6:1 / 6:2 2:6 / 4:6 6:2 / 7:5 6:7(6) / 2:6 2:6 / 3:6 7 3
2 Vytis Varanavičius 1:6 / 2:6 1:6 / 4:6 1:6 / 2:6 1:6 / 4:6 0:6 / 4:6 5 6
3 Aleksandras Čirgelis 6:2 / 6:4 6:1 / 6:4 5:7 / 0:6 4:6 / 1:6 3:6 / 1:6 7 5
4 Vytautas Juršėnas 2:6 / 5:7 6:1 / 6:2 7:5 / 6:0 3:6 / 4:6 3:6 / 1:6 7 4
5 Algirdas Nasutavičius 7:6(6) / 6:2 6:1 / 6:4 6:4 / 6:1 6:3 / 6:4 2:6 / 7:6(5)
2:10
9 2
6 Aivaras Dovydaitis 6:2 / 6:3 6:0 / 6:4 6:3 / 6:1 6:3 / 6:1 6:2 / 6:7(5)
10:2
10 1

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrius Morkevičius 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 2:6 / 4:6 2:6 / 3:6 4 5
2 Šarūnas Oleknavičius 6:3 / 6:3 Laimėtojo nėra 6:7(4) / 2:6 6:3 / 6:3 Laimėtojo nėra 5 3
3 Antanas Butrimas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 2:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 2 6
4 Renatas Tikuišis 6:1 / 6:1 7:6(4) / 6:2 6:1 / 6:0 1:6 / 7:5
10:7
Laimėtojo nėra 8 1
5 Andrius Skardžius 6:2 / 6:4 3:6 / 3:6 6:2 / 6:0 6:1 / 5:7
7:10
2:6 / 0:6 7 2
6 Nerijus Ignatavicius 6:2 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:0 4 4

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Darius Jasinskis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
2 Mindaugas Baltakis Laimėtojo nėra 7:5 / 7:5 3:6 / 6:0
10:6
2:6 / 6:4
8:10
6:1 / 6:4 7 1
3 Gediminas Nutautas Laimėtojo nėra 5:7 / 5:7 Laimėtojo nėra 3:6 / 7:6(5)
2:10
Laimėtojo nėra 2 4
4 Mindaugas Sventickas Laimėtojo nėra 6:3 / 0:6
6:10
Laimėtojo nėra 4:6 / 6:7(5) 6:3 / 6:1 4 3
5 Mindaugas Šakys Laimėtojo nėra 6:2 / 4:6
10:8
6:3 / 6:7(5)
10:2
6:4 / 7:6(5) Laimėtojo nėra 6 2
6 Denisas Teluchinas Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 2 5

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Gintaras Baubinas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
2 Karolis Pikunas Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:0 Laimėtojo nėra 3 4
3 Nerijus Žilius Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 3:6 / 3:6 6:2 / 6:3 Laimėtojo nėra 5 2
4 Gerdas Titovas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 6:1 / 4:6
11:9
6:2 / 6:3 6 1
5 Jevgenij Travkin Laimėtojo nėra 4:6 / 0:6 2:6 / 3:6 1:6 / 6:4
9:11
3:6 / 5:7 4 3
6 Gytis Malinauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 6:3 / 7:5 3 5

Vilnius 2 lyga, E grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Mantas Mikalopas 3:6 / 5:7 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2 3
2 Mindaugas Jusius 6:3 / 7:5 6:3 / 6:3 5:7 / 6:1
10:0
2:6 / 4:6 6:1 / 6:4 9 2
3 Marius Peleda Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 2 5
4 Tomas Alisauskas Laimėtojo nėra 7:5 / 1:6
0:10
Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2 4
5 Marius Padvilikis 6:3 / 6:3 6:2 / 6:4 6:3 / 6:4 6:3 / 6:3 6:0 / 6:1 10 1
6 Tomas Jatulis Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 2 6

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Antanas Baliukevičius 4:6 / 6:0
6:3
3:6 / 3:6 2:6 / 3:6 2:6 / 3:6 6:7(5) / 6:1
9:11
6 5
2 Tomas Gradzevic 6:4 / 0:6
3:6
1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 0:6 / 0:6 0:6 / 2:6 5 6
3 Vikintas Pašilys 6:3 / 6:3 6:1 / 6:1 6:4 / 6:3 6:3 / 0:6
12:10
2:6 / 0:6 9 2
4 Danielius Žvinys 6:2 / 6:3 6:1 / 6:1 4:6 / 3:6 7:6 / 6:2 6:3 / 6:2 9 3
5 Sergey Vantsov 6:2 / 6:3 6:0 / 6:0 3:6 / 6:0
10:12
6:7 / 2:6 0:6 / 0:6 7 4
6 Edvinas Urbanavičius 7:6(5) / 1:6
11:9
6:0 / 6:2 6:2 / 6:0 3:6 / 2:6 6:0 / 6:0 9 1

Vilnius 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Egidijus Losis 6:3 / 6:6(6)
10:4
4:6 / 6:3
10:6
6:7(3) / 6:7(8) 3:6 / 6:3
2:10
5:7 / 6:4
6:10
6:2 / 4:6
6:4
9 5
2 Irmantas Jadzevičius 3:6 / 6:6(6)
4:10
4:6 / 4:6 6:4 / 6:0 2:6 / 3:6 6:7(3) / 6:7(4) 6:4 / 6:4 8 6
3 Mangirdas Kireilis 6:4 / 3:6
6:10
6:4 / 6:4 6:3 / 6:0 6:3 / 1:6
3:6
7:5 / 4:6
11:9
4:6 / 4:6 9 2
4 Vidmantas Pundzius 7:6(3) / 7:6(8) 4:6 / 0:6 3:6 / 0:6 1:6 / 3:6 7:5 / 7:6(8) 6:3 / 6:2 9 3
5 Justinas Šimkus 6:3 / 3:6
10:2
6:2 / 6:3 3:6 / 6:1
6:3
6:1 / 6:3 6:0 / 6:1 6:2 / 6:4 12 1
6 Vygintas Domarkas 7:5 / 4:6
10:6
7:6(3) / 7:6(4) 5:7 / 6:4
9:11
5:7 / 6:7(8) 0:6 / 1:6 6:4 / 7:5 9 4
7 Karolis Jarusevicius 2:6 / 6:4
4:6
4:6 / 4:6 6:4 / 6:4 3:6 / 2:6 2:6 / 4:6 4:6 / 5:7 7 7

Vilnius 3 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Evaldas Losis 6:3 / 5:7
10:8
5:7 / 3:6 0:6 / 6:3
3:6
2:6 / 2:6 6:3 / 5:7
7:10
8 5
2 Julius Bujanauskas 3:6 / 7:5
8:10
3:6 / 5:7 5:7 / 3:6 2:6 / 2:6 2:6 / 1:6 3:6 / 3:6 6 6
3 Paulius Rakauskas 6:3 / 7:5 6:3 / 5:7
10:6
1:6 / 3:6 5 7
4 Linas Mockus 7:5 / 6:3 7:5 / 6:3 3:6 / 7:5
6:10
6:1 / 3:6
5:10
2:6 / 3:6 7:5 / 3:6
10:7
9 4
5 Justas Meidus 6:0 / 3:6
6:3
6:2 / 6:2 1:6 / 6:3
10:5
2:6 / 3:6 3:6 / 5:7 10 3
6 Karolis Kazlauskas 6:2 / 6:2 6:2 / 6:1 6:2 / 6:3 6:2 / 6:3 6:0 / 6:1 12 1
7 Patrikas Mardusevičius 3:6 / 7:5
10:7
6:3 / 6:3 6:1 / 6:3 5:7 / 6:3
7:10
6:3 / 7:5 0:6 / 1:6 10 2

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Adrijus Melnikas 6:0 / 6:0 6:2 / 6:2 6:1 / 6:0 6:2 / 6:0 6:2 / 6:1 10 1
2 Laurynas Zaveckis 0:6 / 0:6 6:4 / 2:6
7:10
1:6 / 6:0
6:10
6:3 / 2:6
7:10
6:3 / 6:4 6 5
3 Andrius Knezys 2:6 / 2:6 4:6 / 6:2
10:7
6:0 / 7:5 6:2 / 5:7
10:8
7:6(5) / 6:7(5)
10:8
9 2
4 Raimondas Maročka 1:6 / 0:6 6:1 / 0:6
10:6
0:6 / 5:7 6:7(1) / 2:6 5:7 / 1:6 6 6
5 Giedrius Kovzonas 2:6 / 0:6 3:6 / 6:2
10:7
2:6 / 7:5
8:10
7:6(1) / 6:2 5:7 / 6:4
12:10
8 3
6 Nerijus Jaškūnas 2:6 / 1:6 3:6 / 4:6 6:7(5) / 7:6(5)
8:10
7:5 / 6:1 7:5 / 4:6
10:12
6 4

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Giedrius Ališauskas 4:6 / 2:6 2:6 / 1:6 5:7 / 2:6 4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 4 5
2 Mindaugas Memėnas 6:4 / 6:2 Laimėtojo nėra 5:7 / 5:7 1:6 / 6:7(4) Laimėtojo nėra 4 3
3 Darius Balčius 6:2 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4 4
4 Andrius Verbyla 7:5 / 6:2 7:5 / 7:5 3:6 / 2:6 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 6 2
5 Vitas Ališauskas 6:4 / 6:4 6:1 / 7:6(4) Laimėtojo nėra 6:1 / 6:4 Laimėtojo nėra 6 1
6 Martynas Pečkaitis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Josefas Ellert Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
2 Eimantas Antončikas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
3 Šarūnas Vilius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 0:6 / 2:6 4:6 / 2:6 4 3
4 Tomas Reinertas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 1:6 / 2:6 1:6 / 0:6 3 4
5 Mindaugas Šimkus Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:2 6:1 / 6:2 6:2 / 6:1 6 1
6 Audrius Razmas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 6:2 6:1 / 6:0 2:6 / 1:6 5 2

Kaunas 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Henrikas Levinas 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 2 4
2 Vidas Šilkaitis 6:0 / 6:3 6:1 / 4:6
10:2
Laimėtojo nėra 7:5 / 6:2 6 1
3 Rimantas Justinavicius Laimėtojo nėra 1:6 / 6:4
2:10
0:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 2 3
4 Vytautas Drungilas 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:4 Laimėtojo nėra 4 2
5 Audra Ginelevičienė Laimėtojo nėra 5:7 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 5

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Arunas Pakamanis 6:0 / 6:0 3:6 / 6:4
4:10
6:1 / 3:6
10:3
6:2 / 2:6
4:10
0:6 / 1:6 7 3
2 Vaidas Mikuckas 0:6 / 0:6 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 2:6 0:6 / 0:6 4 5
3 Rytis Kaminskas 6:3 / 4:6
10:4
6:0 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:3 2:6 / 0:6 7 1
4 Tadas Laucius 1:6 / 6:3
3:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 2 6
5 Tomas Andziulis 2:6 / 6:2
10:4
6:0 / 6:2 0:6 / 3:6 6:2 / 6:4 Laimėtojo nėra 7 2
6 Arturas Balkevicius 6:0 / 6:1 6:0 / 6:0 6:2 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6 4

Kaunas 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Audrius Poškevičius 1:6 / 6:0
10:1
6:2 / 6:1 6:4 / 6:4 6:7(6) / 2:6 7 2
2 Linas Eidimtas 6:1 / 0:6
1:10
Laimėtojo nėra 2:6 / 6:4
8:10
1:6 / 1:6 3 4
3 Karolis Račkauskas 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 6:7(6) 0:6 / 2:6 3 5
4 Paulius Kievišas 4:6 / 4:6 6:2 / 4:6
10:8
6:1 / 7:6(6) 3:6 / 1:6 6 3
5 Vytautas Parapijonavičius 7:6(6) / 6:2 6:1 / 6:1 6:0 / 6:2 6:3 / 6:1 8 1

Klaipėda 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Saulius Vilimas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4
2 EDVARDAS ZUMBRICKAS Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 3
3 NERIJUS BENDINSKAS Laimėtojo nėra 4 1
4 Žilvinas Lelėnas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 2

Klaipėda 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Klaudijus Surplys Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:3 6:2 / 6:3 6:3 / 6:3 6 2
2 Aleksandras Vasilevskis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:4 7:5 / 5:7
10:12
6:4 / 6:4 5 3
3 Erlandas Jokubauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
4 Gintaras Lubauskas 2:6 / 3:6 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 3 4
5 Povilas Lengvinas 2:6 / 3:6 5:7 / 7:5
12:10
Laimėtojo nėra 6:1 / 6:3 7 1
6 Marius Stončius 3:6 / 3:6 4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 5

Šiauliai 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 Taškai Vieta
1 Kęstutis Naujokas 6:4 / 6:3 6:2 / 6:1 4 1
2 Kęstutis Aužbikavičius 4:6 / 3:6 6:0 / 6:4 3 2
3 Mantas Kalasinskas 2:6 / 1:6 0:6 / 4:6 2 3