Vienetų ir dvejetų vasaros trunyras 2015 | 1 etapas | Moterų dvejetas

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Živilė Batulevičiūtė Lina Nemuraitė 1:6 / 2:6 0:6 / 0:6 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 0 6
2 Ausra Grazelyte Laura Kovaitė-Simaitienė 6:1 / 6:2 3:6 / 5:7 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 3:6
10:8
Laimėtojo nėra 2 4
3 Ruta Kijauskaite-Cikanavice Laura Ragulskyte Pavliuk 6:0 / 6:0 6:3 / 7:5 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:3 6:3 / 6:3 6 2
4 Laima Urbšienė Gabrielė Janulevičienė 6:1 / 6:3 6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 7:6(8) / 6:4 Laimėtojo nėra 3 3
5 Agne Razguniene Gintare Skroliene Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 5:7
4:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 8
6 Asta Žeromskienė Daina Virkšaitė 6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 3:6 / 7:5
10:4
6:4 / 7:6(5) 6:0 / 6:0 6 1
7 Živilė Mačytė - Čiučelienė Laura Krasauskiene 6:1 / 6:1 2:6 / 6:3
8:10
2:6 / 3:6 6:7(8) / 4:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 6:7(5) 6:3 / 6:2 2 5
8 Ieva Bernotienė Donata Kliukienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 3:6 / 2:6 0 7

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Audra Ginelevičienė Gabija Ginelevičiūtė 6:4 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:1 6:1 / 6:1 6:4 / 6:4 4 1
2 Ausra Kepene vida GRIGAITIENE 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 4:6 0:6 / 2:6 3:6 / 2:6 0 5
3 Evelina Šutienė Inga Baliūnaitė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 2:6 1:6 / 2:6 0 6
4 Raimonda Šaginienė Aistė Juškevičienė 1:6 / 1:6 6:4 / 6:4 3:6 / 3:6 1:6 / 2:6 2 4
5 Dcccxc xxx Erika Peldžienė 1:6 / 1:6 6:0 / 6:2 6:4 / 6:2 6:3 / 6:3 6:1 / 6:0 4 2
6 Ilona Blekaitytė-Lisauskienė Rasa Kisielienė 4:6 / 4:6 6:3 / 6:2 6:1 / 6:2 6:1 / 6:2 1:6 / 0:6 3 3

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Aldona Vaidotienė Anzelika Partikiene Laimėtojo nėra 6:2 / 7:6 6:3 / 6:4 Laimėtojo nėra 3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 4
2 Eglė Kunčiuvienė Inga Paulauskienė Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
3 Deimante Jankauskiene Rasa Tratuliene 2:6 / 6:7 6:3 / 6:1 6:1 / 1:6
6:10
6:2 / 6:2 3:6 / 1:6 6:0 / 6:3 Laimėtojo nėra 3 3
4 Jurate A Laima Kalasauskienė 3:6 / 4:6 1:6 / 6:1
10:6
Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra 3 2
5 Kristina Vaitkuviene Jelena Volkova Auguniene Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
6 Silvija Melnikė Simona Balkeviciene 6:3 / 6:0 6:3 / 6:1 6:1 / 6:4 6:1 / 6:4 6:1 / 6:4 Laimėtojo nėra 6 1
7 Vaida Raicevičienė Danute Sidareviciene Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 3:6 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 0 5
8 Ausra Visniauskaite ejona xhiku Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 8

Klaipėda 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 Taškai Vieta
1 Dovilė Strakšytė Gabrielė Žilienė 6:4 / 6:3 2 1
2 Natalija Šigajeva Vita Kilišauskaitė 4:6 / 3:6 6:2 / 6:1 1 2
3 Rasa Bražiūnienė Sandra Balskuvienė 2:6 / 1:6 0 3