Vienetų ir dvejetų vasaros trunyras 2015 | 1 etapas | Vienetai

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Alexandr Zubrickis 6:0 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:7(3)
6:3
6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 1
2 Andrius Nikanorovas 0:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
3 Gediminas Pauliukevicius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
4 Žygimantas Gurskas 3:6 / 7:6(3)
3:6
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 6:3
6:1
4:6 / 7:5
6:0
5:7 / 6:7(3) 2 3
5 Denisas Teluchinas 1:6 / 2:6 6:1 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:2 / 3:6
1:6
4:6 / 4:6 7:6(5) / 0:6
5:7
1 5
6 Benitas Jonikas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 5:7
0:6
6:4 / 6:4 Laimėtojo nėra 1 4
7 Nerijus Lungys Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:5 / 7:6(3) 6:7(5) / 6:0
7:5
Laimėtojo nėra 2 2

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Algirdas Nasutavičius 3:6 / 3:6 3:6 / 3:6 5:7 / 2:6 2:6 / 4:6 6:4 / 6:1 2:6 / 6:3
10:5
2 5
2 Andrius Skardžius 6:3 / 6:3 6:2 / 6:3 2:6 / 6:7(4) 4:6 / 5:7 6:2 / 6:3 6:2 / 4:2 4 2
3 Marius Padvilikis 6:3 / 6:3 2:6 / 3:6 6:3 / 3:6
6:10
6:3 / 6:4 4 3
4 Gabrielius Bilevičius 7:5 / 6:2 6:2 / 7:6(4) 3:6 / 6:3
10:6
6:2 / 6:2 6:1 / 6:4 6 1
5 Gytis Gumuliauskas 6:2 / 6:4 6:4 / 7:5 2:6 / 2:6 6:0 / 6:3 4 4
6 Kostas Pavliuk 4:6 / 1:6 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 0 7
7 Laurynas Vaškys 6:2 / 3:6
5:10
2:6 / 2:4 3:6 / 4:6 1:6 / 4:6 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 0 6

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Mindaugas Šakys 6:3 / 6:4 7:5 / 6:2 3:6 / 6:3
10:6
6:1 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 5 1
2 Andrius Morkevičius 3:6 / 4:6 5:7 / 2:6 1:6 / 1:6 6:4 / 6:3 1:6 / 6:4
7:10
3:6 / 6:2
6:10
1 7
3 Linas Vaškys 5:7 / 2:6 7:5 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:7(6) / 3:6 1 6
4 Gintaras Svitojus 6:3 / 3:6
6:10
6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:4 6:2 / 7:6(5) 6:2 / 6:4 4 2
5 Marius Zamulskis 1:6 / 0:6 4:6 / 3:6 3:6 / 4:6 4:6 / 4:6 6:1 / 6:3 2 4
6 Ginutis Žiūkas Laimėtojo nėra 6:1 / 4:6
10:7
Laimėtojo nėra 2:6 / 6:7(5) 6:4 / 6:4 2:6 / 6:2
10:6
3 3
7 Vytautas Zinkevičius 0:6 / 0:6 6:3 / 2:6
10:6
7:6(6) / 6:3 2:6 / 4:6 1:6 / 3:6 6:2 / 2:6
6:10
2 5

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Audrius Čaplikas 6:2 / 7:5 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 6:3 / 6:1 6:3 / 6:3 6:3 / 6:2 5 1
2 Gintaras Baubinas 2:6 / 5:7 4:6 / 6:3
10:5
7:6(1) / 6:7(5)
12:14
4:6 / 3:6 1:6 / 2:6 4:6 / 6:4
10:6
2 5
3 Marek Maliuk Laimėtojo nėra 6:4 / 3:6
5:10
6:2 / 4:6
10:8
1:6 / 1:6 3:6 / 6:7(4) 2:6 / 6:1
9:11
1 7
4 Zydrunas Lukauskas 4:6 / 4:6 6:7(1) / 7:6(5)
14:12
2:6 / 6:4
8:10
3:6 / 3:6 3:6 / 7:6(3)
3:10
4:6 / 6:4
10:8
2 4
5 Mindaugas Sventickas 3:6 / 1:6 6:4 / 6:3 6:1 / 6:1 6:3 / 6:3 6:4 / 6:4 6:2 / 6:3 5 2
6 Giedrius Židonis 3:6 / 3:6 6:1 / 6:2 6:3 / 7:6(4) 6:3 / 6:7(3)
10:3
4:6 / 4:6 6:0 / 6:3 4 3
7 Tomas Alisauskas 3:6 / 2:6 6:4 / 4:6
6:10
6:2 / 1:6
11:9
6:4 / 4:6
8:10
2:6 / 3:6 0:6 / 3:6 1 6

Vilnius 2 lyga, E grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Vytis Varanavičius 1:6 / 1:6 6:3 / 2:6
2:6
0:6 / 0:6 6:3 / 6:4 0:6 / 2:6 3:6 / 1:6 1 6
2 Tomas Rogožinskas 6:1 / 6:1 6:1 / 4:6
7:10
Laimėtojo nėra 6:2 / 6:1 6:2 / 4:6
6:3
Laimėtojo nėra 3 4
3 Mindaugas Jusius 3:6 / 6:2
6:2
1:6 / 6:4
10:7
2:6 / 6:2
6:2
6:4 / 6:7(2)
10:5
6:4 / 6:2 5:7 / 2:6 5 1
4 Vladimis Kuleshov 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:2 / 2:6
2:6
6:3 / 6:3 6:1 / 6:7(4)
12:13
3 3
5 Paulius Šeikus 3:6 / 4:6 2:6 / 1:6 4:6 / 7:6(2)
5:10
6:2 / 6:2 2:6 / 2:6 1 7
6 Nerijus Žilius 6:0 / 6:2 2:6 / 6:4
3:6
4:6 / 2:6 3:6 / 3:6 2:6 / 2:6 6:4 / 7:6(5) 2 5
7 Gerdas Titovas 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra 7:5 / 6:2 1:6 / 7:6(4)
13:12
6:2 / 6:2 4:6 / 6:7(5) 4 2

Vilnius 2 lyga, F grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Paulius Zdanavičius 4:6 / 1:6 7:6 / 2:6
10:8
4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 6:1
10:8
2:6 / 5:7 2 5
2 Šarūnas Oleknavičius 6:4 / 6:1 6:1 / 6:3 6:2 / 3:6
10:7
6:4 / 6:2 6:3 / 6:2 5 1
3 Vygandas Pigaga 6:7 / 6:2
8:10
1:6 / 3:6 3:6 / 2:6 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
4 Tauras Endriukaitis 6:4 / 6:3 6:3 / 6:2 3:6 / 0:6 1:6 / 7:5
10:8
6:0 / 3:6
8:10
4 3
5 Šarūnas Bruzgė Laimėtojo nėra 2:6 / 6:3
7:10
6:2 / 6:2 6:3 / 6:0 6:1 / 6:2 6:4 / 6:0 4 2
6 Gytis Malinauskas 6:4 / 1:6
8:10
4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 6:1 / 5:7
8:10
1:6 / 2:6 0 6
7 Marius Peleda 6:2 / 7:5 3:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 6:3
10:8
4:6 / 0:6 3 4

Vilnius 2 lyga, G grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Lina Kairytė 6:3 / 7:5 6:2 / 6:1 5:7 / 4:6 7:5 / 6:3 3 2
2 Mažvydas Urbšys 3:6 / 5:7 4:6 / 5:7 3:6 / 5:7 6:2 / 6:1 1 4
3 Tomas Langvinis 2:6 / 1:6 6:4 / 7:5 3:6 / 4:6 6:4 / 6:2 2 3
4 Povilas Vinžanovas 7:5 / 6:4 6:3 / 7:5 6:3 / 6:4 6:4 / 6:3 4 1
5 Tadas Kisielius 5:7 / 3:6 2:6 / 1:6 4:6 / 2:6 4:6 / 3:6 0 5

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Aleksandras Čirgelis 6:2 / 4:6
14:12
1:6 / 7:6(6)
9:11
5:7 / 0:6 7:5 / 6:3 6:1 / 6:0 1:6 / 2:6 4 4
2 Laurynas Reketis 2:6 / 6:4
12:14
6:3 / 3:6
3:10
4:6 / 4:6 2:6 / 6:2
7:10
7:6(1) / 6:0 1:6 / 1:6 2 6
3 Gediminas Vaitkus 6:1 / 6:7(6)
11:9
3:6 / 6:3
10:3
6:1 / 4:6
2:10
6:1 / 6:1 6:1 / 6:1 4:6 / 3:6 5 3
4 Sergey Vantsov 7:5 / 6:0 6:4 / 6:4 1:6 / 6:4
10:2
6:3 / 6:0 6:1 / 6:1 3:6 / 1:6 6 2
5 Marius Gabrilavicius 5:7 / 3:6 6:2 / 2:6
10:7
1:6 / 1:6 3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 6:7(1) 2 5
6 Vilius Urba 4:6 / 0:6 0 8
7 Jonas Jurgaitis 1:6 / 0:6 6:7(1) / 0:6 1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 1 7
8 Gediminas Nutautas 6:1 / 6:2 6:1 / 6:1 6:4 / 6:3 6:3 / 6:1 6:3 / 7:6(1) 6:4 / 6:0 6:2 / 6:1 7 1

Vilnius 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Egidijus Losis Laimėtojo nėra 5:7 / 6:2
10:12
6:4 / 6:4 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:6(5)
7:10
3:6 / 6:3
8:10
Laimėtojo nėra 1 9
2 Gediminas Grudzinskas Laimėtojo nėra 6:3 / 6:2 7:5 / 6:3 6:1 / 6:3 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:2 / 7:6(4) Laimėtojo nėra 5 2
3 Irmantas Jadzevičius 7:5 / 2:6
12:10
3:6 / 2:6 6:3 / 3:6
3:10
6:2 / 4:6
9:11
6:4 / 2:6
4:10
6:6(0) / 2:6 4:6 / 4:6 2:6 / 4:6 1 8
4 Antanas Baliukevičius 4:6 / 4:6 5:7 / 3:6 3:6 / 6:3
10:3
6:1 / 6:7(2)
10:7
5:7 / 7:5
7:10
1:6 / 2:6 7:6(7) / 0:6
10:8
6:4 / 1:6
3:10
3 6
5 Aurelijus Bezekavičius Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 2:6 / 6:4
11:9
1:6 / 7:6(2)
7:10
2:6 / 3:6 1:6 / 4:6 2:6 / 3:6 1 7
6 Lukas Brazauskas Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 4:6 / 6:2
10:4
7:5 / 5:7
10:7
6:2 / 6:3 3:6 / 7:6(3)
10:7
7:6(6) / 6:2 1:6 / 6:3
10:8
6 1
7 Mangirdas Kireilis 3:6 / 6:6(5)
10:7
Laimėtojo nėra 6:6(0) / 6:2 6:1 / 6:2 6:1 / 6:4 6:3 / 6:7(3)
7:10
0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4 4
8 Mantas Mikalopas 6:3 / 3:6
10:8
2:6 / 6:7(4) 6:4 / 6:4 6:7(7) / 6:0
8:10
6:2 / 6:3 6:7(6) / 2:6 6:0 / 6:3 6:3 / 2:6
10:7
5 3
9 Nerijus Filipavičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:4 4:6 / 6:1
10:3
6:1 / 3:6
8:10
Laimėtojo nėra 3:6 / 6:2
7:10
3 5

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Vytenis Zalaga 6:4 / 6:4 1:6 / 3:6 2:6 / 1:6 2:6 / 0:6 2:6 / 0:6 1 5
2 Kęstutis Stankus 4:6 / 4:6 4:6 / 2:6 4:6 / 4:6 1:6 / 1:6 6:4 / 1:6
5:10
0 6
3 Raimondas Maročka 6:1 / 6:3 6:4 / 6:2 7:6(6) / 1:6
10:2
6:2 / 6:2 2:6 / 3:6 4 2
4 Darius Talačka 6:2 / 6:1 6:4 / 6:4 6:7(6) / 6:1
2:10
6:7(7) / 2:6 6:3 / 7:5 3 4
5 Martynas Pečkaitis 6:2 / 6:0 6:1 / 6:1 2:6 / 2:6 7:6(7) / 6:2 4:6 / 3:6 3 3
6 Mindaugas Šimkus 6:2 / 6:0 4:6 / 6:1
10:5
6:2 / 6:3 3:6 / 5:7 6:4 / 6:3 4 1

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Audrius Razmas 0:6 / 3:6 6:0 / 6:0 2:6 / 4:6 4:6 / 3:6 4:6 / 6:0
10:7
2 4
2 Josefas Ellert 6:0 / 6:3 6:2 / 6:3 6:7(4) / 7:6(5)
10:5
6:1 / 6:4 6:2 / 6:1 5 1
3 Martynas Nakas 0:6 / 0:6 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 6:7(4) / 4:6 0 6
4 Rimantas Justinavicius 6:2 / 6:4 7:6(4) / 6:7(5)
5:10
Laimėtojo nėra 6:3 / 6:2 6:2 / 6:3 3 2
5 Vykintas Urniežius 6:4 / 6:3 1:6 / 4:6 6:2 / 6:2 3:6 / 2:6 7:5 / 5:7
10:8
3 3
6 Mindaugas Memėnas 6:4 / 0:6
7:10
2:6 / 1:6 7:6(4) / 6:4 2:6 / 3:6 5:7 / 7:5
8:10
1 5

Kaunas 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Mindaugas Žilionis 6:2 / 6:4 7:5 / 0:6
10:7
3:6 / 7:5
7:10
3:6 / 6:1
10:7
Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 4 3
2 Šarūnas Vilius 2:6 / 4:6 1:6 / 1:6 0:6 / 0:6 2:6 / 2:6 0:6 / 0:6 6:3 / 1:6
11:9
1 6
3 Linas Smailys 5:7 / 6:0
7:10
6:1 / 6:1 4:6 / 6:0
7:10
7:5 / 6:3 2:6 / 1:6 6:4 / 6:4 3 4
4 Vidas Šilkaitis 6:3 / 5:7
10:7
6:0 / 6:0 6:4 / 0:6
10:7
7:6(5) / 6:7(8)
10:5
1:6 / 2:6 6:4 / 6:4 5 2
5 Eimantas Antončikas 6:3 / 1:6
7:10
6:2 / 6:2 5:7 / 3:6 6:7(5) / 7:6(8)
5:10
2:6 / 2:6 6:3 / 7:6(5) 2 5
6 Egidijus Sukockis Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:2 / 6:1 6:1 / 6:2 6:2 / 6:2 6:2 / 6:3 5 1
7 Erlandas Deksnys 4:6 / 4:6 3:6 / 6:1
9:11
4:6 / 4:6 4:6 / 4:6 3:6 / 6:7(5) 2:6 / 3:6 0 7

Kaunas 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Vitas Ališauskas 2:6 / 3:6 6:3 / 6:3 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:2 6:1 / 6:2 3 3
2 Mantas Palivonas 6:2 / 6:3 6:4 / 6:4 5:7 / 1:6 6:1 / 6:0 6:3 / 6:2 4 2
3 Rimvydas Beinaris 3:6 / 3:6 4:6 / 4:6 3:6 / 3:6 6:4 / 7:6 6:1 / 6:3 2 4
4 Nerijus Jaškūnas Laimėtojo nėra 7:5 / 6:1 6:3 / 6:3 6:1 / 6:0 6:0 / 6:0 4 1
5 Henrikas Levinas 4:6 / 2:6 1:6 / 0:6 4:6 / 6:7 1:6 / 0:6 6:2 / 6:2 1 5
6 Dalius Šarakauskas 1:6 / 2:6 3:6 / 2:6 1:6 / 3:6 0:6 / 0:6 2:6 / 2:6 0 6

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Vaidas Mikuckas 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 1:6 / 1:6 0 6
2 Andrius Verbyla 6:0 / 6:0 7:5 / 6:4 6:0 / 6:1 6:1 / 6:2 6:1 / 6:1 5 1
3 Darius Balčius 6:0 / 6:0 5:7 / 4:6 6:3 / 6:0 6:4 / 7:5 Laimėtojo nėra 3 2
4 Karolis Račkauskas Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 3:6 / 0:6 1:6 / 3:6 6:4 / 2:6
3:10
0 5
5 Giedrius Ališauskas 6:0 / 6:1 1:6 / 2:6 4:6 / 5:7 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra 2 3
6 Arūnas Radzevičius 6:1 / 6:1 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 6:2
10:3
Laimėtojo nėra 2 4

Kaunas 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Rytis Čeponis 6:4 / 6:2 6:3 / 6:0 3:6 / 6:3
10:2
1:6 / 7:5
10:7
Laimėtojo nėra 4 1
2 Tomas Andziulis 4:6 / 2:6 6:4 / 6:1 6:1 / 6:4 5:7 / 3:6 7:5 / 6:2 3 3
3 Rimantas Giedraitis 3:6 / 0:6 4:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 3:6 / 0:6 0 6
4 Paulius Paškevičius 6:3 / 3:6
2:10
1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 7:6(4)
5:10
7:5 / 6:7(4)
6:10
0 5
5 Paulius Kievišas 6:1 / 5:7
7:10
7:5 / 6:3 6:4 / 6:3 6:1 / 6:7(4)
10:5
1:6 / 1:6 3 2
6 Tautvydas Murinas Laimėtojo nėra 5:7 / 2:6 6:3 / 6:0 5:7 / 7:6(4)
10:6
6:1 / 6:1 3 4

Šiauliai 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Martynas Verenkevičius 2:6 / 2:6 0:6 / 0:6 2:6 / 6:4
6:2
3:6 / 1:6 1:6 / 4:6 1 5
2 Jonas Naujokas 6:2 / 6:2 3:6 / 6:1
11:9
Laimėtojo nėra 2:6 / 7:6(6)
6:10
2:6 / 6:7(4) 2 3
3 Kęstutis Naujokas 6:0 / 6:0 6:3 / 1:6
9:11
Laimėtojo nėra 6:3 / 5:7
11:13
6:1 / 6:2 2 4
4 Saulius Klovas 6:2 / 4:6
2:6
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 0 6
5 Jonas Šliogeris 6:3 / 6:1 6:2 / 6:7(6)
10:6
3:6 / 7:5
13:11
Laimėtojo nėra 6:7(3) / 3:6 3 2
6 Kęstutis Aužbikavičius 6:1 / 6:4 6:2 / 7:6(4) 1:6 / 2:6 6:2 / 6:1 7:6(3) / 6:3 4 1

Klaipėda 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Jonas Bazevičius 6:0 / 6:3 6:0 / 6:1 3:6 / 6:1
12:10
Laimėtojo nėra 6:0 / 6:1 4 1
2 Marius Stončius 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 6:3 / 3:6
6:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
3 Robertas Žičkus 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
4 Mindaugas Bagdonas 6:3 / 1:6
10:12
3:6 / 6:3
10:6
6:2 / 6:2 1:6 / 1:6 7:5 / 7:5 3 2
5 Andrius Petkevičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 6:1 6:1 / 6:4 2 3
6 Gintaras Lubauskas 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 5:7 1:6 / 4:6 0 4

Jurbarkas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Arnas Griškus 6:4 / 3:6
7:10
Laimėtojo nėra 6:4 / 4:6
3:6
7:6(4) / 4:6
10:4
Laimėtojo nėra 1 3
2 Liudas Kazlauskas 4:6 / 6:3
10:7
7:5 / 6:1 3:6 / 4:6 6:2 / 7:6 Laimėtojo nėra 3 2
3 Remigijus Antanaitis Laimėtojo nėra 5:7 / 1:6 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
4 Tomas Tomkus 4:6 / 6:4
6:3
6:3 / 6:4 6:3 / 6:1 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 4 1
5 Donatas Čyžas 6:7(4) / 6:4
4:10
2:6 / 6:7 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 0 4
6 Žilvinas Nedelčenka Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6