Vienetų ir dvejetų vasaros trunyras 2015 | 1 etapas | Mix dvejetas

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Donatas Zaveckas Simona Kundrotaite 7:6(5) / 1:6
14:12
6:4 / 6:0 7:5 / 6:1 6:2 / 6:4 6:2 / 6:3 6:1 / 6:0 9 1
2 Asta Žeromskienė Germanas Šarkovas 6:7(5) / 6:1
12:14
6:1 / 7:5 7:6(5) / 6:4 7:5 / 3:6
5:10
6:3 / 6:4 6:1 / 1:0 7 2
3 Arūnas Skrolis Gintare Skroliene 4:6 / 0:6 1:6 / 5:7 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 1:6
3:6
Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 1 8
4 Aleksandras Čirgelis Sigita Čirgelienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 9
5 Benitas Jonikas Vilija Nausėdaitė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 7:5 Laimėtojo nėra 2 7
6 Daina Virkšaitė Mindaugas Sventickas 0 10
7 Eglė Vindašiūtė Povilas Dapkevicius 5:7 / 1:6 6:7(5) / 4:6 3:6 / 6:1
6:3
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:5 / 6:1 6:1 / 6:3 5:7 / 6:1
6:3
5 3
8 Elena Cibulskiene Tomas Rogožinskas 2:6 / 4:6 5:7 / 6:3
10:5
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 1:6 2:6 / 6:3
5:10
6:3 / 6:1 3 5
9 Giedrė Martusevičienė Giedrius Martusevičius 2:6 / 3:6 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 5:7 1:6 / 3:6 6:2 / 3:6
10:5
5:7 / 7:5
10:3
4 4
10 Kostas Pavliuk Laura Ragulskyte Pavliuk 1:6 / 0:6 1:6 / 0:1 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:5 / 1:6
3:6
3:6 / 1:6 7:5 / 5:7
3:10
2 6

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Arturas Balkevicius Simona Balkeviciene 4:6 / 0:6 6:4 / 6:4 2:6 / 1:6 0:6 / 4:6 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 6:3
10:8
6:4 / 7:5 3 5
2 Erika Peldžienė Erikas Basakirskas 6:4 / 6:0 6:2 / 6:2 6:4 / 6:7
10:8
3:6 / 6:4
8:10
6:7 / 6:4
10:5
6:2 / 6:2 4:6 / 7:5
10:5
7 1
3 Jurate A Šarūnas Vilius 4:6 / 4:6 2:6 / 2:6 0:6 / 2:6 2:6 / 1:6 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 6:1
3:10
2:6 / 1:6 0 9
4 Rasa Kisielienė Laurynas Zaveckis 6:2 / 6:1 4:6 / 7:6
8:10
6:0 / 6:2 6:0 / 2:6
10:1
6:4 / 4:6
5:10
6:3 / 6:2 6:1 / 6:1 3:6 / 7:6
10:8
6 3
5 Raimondas Maročka Aistė Juškevičienė 6:0 / 6:4 6:3 / 4:6
10:8
6:2 / 6:1 0:6 / 6:2
1:10
6:3 / 5:7
2:10
6:1 / 6:1 6:1 / 6:1 6 4
6 Dcccxc xxx Giedrius Kovzonas 6:1 / 6:3 7:6 / 4:6
5:10
6:0 / 6:1 4:6 / 6:4
10:5
3:6 / 7:5
10:2
6:3 / 2:6
10:4
6:1 / 6:4 6:2 / 6:4 7 2
7 Ausra Kepene Kestutis Laurinskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 3:6 / 6:2
4:10
Laimėtojo nėra 1 8
8 Artūras Šaginas Raimonda Šaginienė 6:4 / 3:6
8:10
2:6 / 2:6 6:4 / 1:6
10:3
1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 1:6 / 4:6 2 6
9 Ilona Blekaitytė-Lisauskienė Linas Lisauskas 4:6 / 5:7 6:4 / 5:7
5:10
6:2 / 6:1 6:3 / 6:7
8:10
1:6 / 1:6 2:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 1 7

Klaipėda 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 Taškai Vieta
1 Dovilė Strakšytė Giedrius Kirklys Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 1 1
2 Loreta Želnienė Raimondas Zelnys Laimėtojo nėra 0 3
3 Elena Stončiuvienė Marius Stončius 4:6 / 4:6 1 2