"ACTIVUS taurė 2020" žiemos turnyras | 1 etapas | Moterų vienetai

Vilnius 2 lyga, A grupė (7)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Aistė Krasauskaitė 6:3 / 6:1 6:6(5) / 6:1 6:2 / 6:1 6:1 / 6:1 6:1 / 6:3 6:3 / 6:1 12 1
2 Egle Vaskeliene 3:6 / 1:6 0:6 / 6:6 2:6 / 5:7 2:6 / 0:6 4
3 Goda Bacenskienė 6:6(5) / 1:6 6:0 / 6:6 4:6 / 6:1
10:3
6:2 / 7:5 7
4 Lina Piesiniene 2:6 / 1:6 6:4 / 1:6
3:10
4:6 / 6:3
13:11
7:5 / 6:2 6
5 Giedrė Baltušytė 1:6 / 1:6 6:2 / 7:5 3:6 / 3:6 4
6 Egle Tamosauskiene 1:6 / 3:6 6:2 / 6:0 2:6 / 5:7 6:4 / 3:6
11:13
7:5 / 6:3 7
7 Neringa Rimydiene 3:6 / 1:6 5:7 / 2:6 6:3 / 6:3 5:7 / 3:6 5

Kaunas 2 lyga, A grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Jurgita Gudavičienė 6:7 / 4:6 6:3 / 6:1 6:1 / 6:0 6:0 / 6:4 6:2 / 4:6
3:10
6:4 / 6:0 6:0 / 6:0 12
2 Jurgita Markevičienė 7:6 / 6:4 6:0 / 6:0 6:3 / 6:2 6:4 / 6:3 5:7 / 2:6 2:6 / 3:6 6:0 / 6:4 12
3 Marija Urbelienė 3:6 / 1:6 0:6 / 0:6 1:6 / 1:6 2:6 / 3:6 4
4 Sandra Vosyliene 1:6 / 0:6 3:6 / 2:6 3:6 / 1:6 6:0 / 6:4 2:6 / 1:6 2:6 / 3:6 7
5 Sigita Širkienė 0:6 / 4:6 4:6 / 3:6 2:6 / 0:6 3:6 / 0:6 4:6 / 3:6 5
6 Anastasija Judina 2:6 / 6:4
10:3
7:5 / 6:2 6:1 / 6:1 6:3 / 6:1 6:2 / 6:0 7:6(6) / 7:5 12
7 Egle Gvazdaityte 4:6 / 0:6 0:6 / 4:6 2:6 / 3:6 2:6 / 7:6(5)
6:10
4
8 Sigita Smetonaite 6:2 / 6:3 6:2 / 6:1 6:3 / 6:0 6:2 / 6:3 6:3 / 6:1 10
9 Indre Januseviciute 0:6 / 4:6 6:2 / 6:3 6:2 / 6:3 6:4 / 6:3 6:7(6) / 5:7 6:2 / 6:7(5)
10:6
3:6 / 1:6 6:2 / 6:2 13
10 Kristina Žvinienė 0:6 / 0:6 2:6 / 2:6 2

Kaunas 3 lyga, A grupė (7)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Aira Plioplytė 6:4 / 6:2 6:1 / 6:2 7:5 / 6:7(5)
10:8
6:4 / 6:0 6:3 / 4:6
9:11
Laimėtojo nėra 9 1
2 Giedrė Jančytė 4:6 / 2:6 6:2 / 7:5 6:3 / 1:6
3:10
2:6 / 6:2
7:10
6:2 / 6:6(6)
2:10
Laimėtojo nėra 6 5
3 Indrė Agentienė 1:6 / 2:6 2:6 / 5:7 2:6 / 4:6 2:6 / 4:6 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 5 6
4 Liuda Bložienė 5:7 / 7:6(5)
8:10
3:6 / 6:1
10:3
6:2 / 6:4 7:5 / 7:6(3) 6:4 / 7:5 Laimėtojo nėra 9 2
5 Gerda Karosiene 4:6 / 0:6 6:2 / 2:6
10:7
6:2 / 6:4 5:7 / 6:7(3) 6:1 / 6:0 Laimėtojo nėra 8 3
6 Lymantė Morozoviene 3:6 / 6:4
11:9
2:6 / 6:6(6)
10:2
6:3 / 6:4 4:6 / 5:7 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 8 4
7 Daiva Švelnienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7

Kaunas 3 lyga, B grupė (6)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Lina Bardauskienė 2:6 / 3:6 2:6 / 6:4
6:3
4:6 / 6:2
5:10
0:6 / 1:6 7:5 / 6:3 7 4
2 Laima Pileckienė 6:2 / 6:3 7:5 / 6:0 4:6 / 6:1
10:6
2:6 / 4:6 6:3 / 6:4 9 2
3 Milda Vėbrienė 6:2 / 4:6
3:6
5:7 / 0:6 2:6 / 1:6 0:6 / 1:6 5:7 / 6:3
7:10
5 6
4 Romante Paulauskiene 6:4 / 2:6
10:5
6:4 / 1:6
6:10
6:2 / 6:1 2:6 / 0:6 6:0 / 6:1 8 3
5 Ruta Unikaite 6:0 / 6:1 6:2 / 6:4 6:0 / 6:1 6:2 / 6:0 6:0 / 6:0 10 1
6 Sigita Struckienė 5:7 / 3:6 3:6 / 4:6 7:5 / 3:6
10:7
0:6 / 1:6 0:6 / 0:6 6 5