"ACTIVUS taurė 2020" žiemos turnyras | 1 etapas | Vyrų vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė (6)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrius Morkevičius 6:3 / 6:3 6:4 / 4:6
2:10
3
2 Domas Ričkus 4:6 / 6:0
10:8
5:7 / 0:6 3
3 Giedrius Martusevičius 3:6 / 0:6 1
4 Tomas Alisauskas 3:6 / 3:6 3:6 / 2:6 2
5 Giedrius Makunas 6:4 / 0:6
8:10
1
6 Skirmantas Valiukas 4:6 / 6:4
10:2
7:5 / 6:0 6:3 / 6:0 6:3 / 6:2 8

Kaunas 1 lyga, A grupė (5)

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Antanas Gilaitis 0
2 Raimondas Maročka 0
3 Adrijus Melnikas 0
4 Dangis Jurgelevičius 0
5 Egidijus Morkevičius 0

Vilnius 2 lyga, A grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Aivaras Rimydis 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 0:6 2:6 / 7:5
0:6
1:6 / 3:6 4
2 Domas Urbonavicius 7:5 / 6:3 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 4:6 1:6 / 4:6 1:6 / 2:6 6
3 Vilius Ramanauskas 5:7 / 3:6 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 5:7 / 5:7 0:6 / 3:6 6
4 Žygimantas Gurskas 6:3 / 6:1 6:2 / 6:3 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 7:6(4) / 6:1 5:7 / 6:7(4) 10
5 Darius Vileikis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 2
6 Audrius LIUBECKAS 6:2 / 6:0 6:1 / 6:4 6:3 / 6:0 6:3 / 6:3 76:63 / 6:2 6:3 / 6:2 12
7 Lauras Lukošius 6:2 / 5:7
6:0
6:4 / 6:4 7:5 / 7:5 6:7(4) / 1:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 5:7 / 6:3
6:3
6:3 / 3:6
1:10
4:6 / 3:6 12 1
8 Šarūnas Padolskis 6:1 / 6:3 6:1 / 6:4 6:0 / 6:3 7:5 / 7:6(4) 63:76 / 2:6 7:5 / 3:6
3:6
6:2 / 7:5 14
9 Simonas Zairys 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 3:6 / 6:3
10:1
4
10 SARUNAS ANDRIUSIS Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 6:4 / 6:3 2:6 / 5:7 4

Vilnius 2 lyga, B grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Andrej Mardusevič 6:2 / 6:1 6:0 / 6:0 2:6 / 6:0
10:5
6:2 / 6:1 6:0 / 6:1 6:2 / 6:1 6:0 / 6:1 6:4 / 6:1 16
2 Danatas Cerjazdanovas 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:2 7:5 / 3:6
5:10
4:6 / 3:6 6:2 / 6:2 3:6 / 6:1
1:10
6:2 / 6:3 6:4 / 6:3 12 1
3 Viktoras Kotvickis Laimėtojo nėra 0
4 Gediminas Aliukonis 0:6 / 0:6 1:6 / 2:6 0:6 / 0:6 2:6 / 1:6 0:6 / 2:6 1:6 / 1:6 6
5 Jorūnas Navickas 6:2 / 0:6
5:10
5:7 / 6:3
10:5
6:0 / 6:0 7:5 / 6:2 3:6 / 1:6 8
6 Justas Meidus 2:6 / 1:6 6:4 / 6:3 6:2 / 6:1 6:0 / 6:3 6:1 / 6:0 9
7 Arturas Skairys 0:6 / 1:6 2:6 / 2:6 6:0 / 6:2 5:7 / 2:6 0:6 / 3:6 5:7 / 3:6 7
8 Rokas Armalis 2:6 / 1:6 6:3 / 1:6
10:1
6:1 / 6:1 7:5 / 6:3 7:6(3) / 6:3 9
9 Romas Gogelis 0:6 / 1:6 2:6 / 3:6 1:6 / 0:6 5:7 / 0:6 4
10 Aleksandr Sanikov 4:6 / 1:6 4:6 / 3:6 6:3 / 6:1 6:7(3) / 3:6 7:5 / 6:0 7

Vilnius 2 lyga, C grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Jonas Garšva 3:6 / 4:6 6:3 / 6:3 6:4 / 6:3 1:6 / 7:6
6:2
6:1 / 6:3 6:3 / 6:3 13
2 Valerij Špartov 1:6 / 1:6 2:6 / 6:3
5:10
3:6 / 6:4
4:10
2:6 / 3:6 4
3 Tomas Dunčikas 6:3 / 6:4 6:2 / 6:1 4:6 / 1:6 6:3 / 3:6
9:11
6:1 / 6:3 6:4 / 6:4 6:3 / 6:3 12
4 Tomas Krisciunas 3:6 / 3:6 2:6 / 1:6 6:3 / 5:7
10:6
1:6 / 1:6 6:4 / 7:5 6:4 / 1:6
10:5
9
5 Mindaugas Deksnys 4:6 / 3:6 6:1 / 6:1 6:4 / 6:1 3:6 / 7:5
6:10
6:2 / 1:6
11:9
4:6 / 6:2
10:3
6:2 / 6:3 7:6(4) / 6:0 14 1
6 Renaldas Bujokas 6:1 / 6:7
2:6
6:2 / 3:6
10:5
3:6 / 6:3
11:9
6:1 / 6:1 2:6 / 6:1
9:11
6:2 / 6:3 2:6 / 6:4
10:5
6:0 / 6:2 14 2
7 Maksimas Barochas Barochas 6:3 / 4:6
10:4
1:6 / 3:6 4:6 / 5:7 6:4 / 2:6
3:10
2:6 / 3:6 6:7(4) / 1:6 6:2 / 6:3 9
8 Romas Jokubauskas 1:6 / 3:6 6:2 / 6:3 4:6 / 4:6 4:6 / 6:1
5:10
2:6 / 3:6 6:2 / 4:6
5:10
7:6(4) / 6:1 6:2 / 7:5 11 3
9 Kastytis Račiūnas 3:6 / 3:6 3:6 / 3:6 6:7(4) / 0:6 0:6 / 2:6 2:6 / 3:6 2:6 / 5:7 6

Vilnius 2 lyga, D grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Tomas Domeika 6:2 / 6:1 1:6 / 2:6 6:4 / 6:3 6:4 / 6:0 6:2 / 6:0 7:5 / 6:3 3:6 / 6:4
7:10
12
2 Marius Padvilikis 6:0 / 6:2 7:5 / 6:1 6:1 / 6:0 6:3 / 6:2 6:1 / 6:2 6:3 / 6:2 6:4 / 6:2 14
3 Paulius Šimėnas 2:6 / 1:6 0:6 / 2:6 0:6 / 5:7 6:4 / 6:4 1:6 / 6:1
5:10
3:6 / 2:6 1:6 / 5:7 10 4
4 Petras Kašinskas 6:1 / 6:2 5:7 / 1:6 6:0 / 7:5 6:3 / 6:0 6:3 / 6:4 6:2 / 6:2 6:2 / 7:5 13
5 Simonas Aukštikalnis 4:6 / 3:6 1:6 / 0:6 6:4 / 7:6(7) 0:6 / 3:6 0:6 / 5:7 6
6 Paulius Papreckis 4:6 / 0:6 3:6 / 2:6 4:6 / 4:6 3:6 / 0:6 1:6 / 5:7 3:6 / 3:6 0:6 / 3:6 7
7 Ramūnas Fabijonavičius Fabijonavičius 2:6 / 0:6 1:6 / 2:6 6:1 / 1:6
10:5
3:6 / 4:6 4:6 / 6:7(7) 6:1 / 7:5 2:6 / 5:7 7:5 / 2:6
10:8
11 3
8 Nerijus Tilvikas 5:7 / 3:6 3:6 / 2:6 6:3 / 6:2 2:6 / 2:6 6:0 / 6:3 6:3 / 6:3 6:2 / 7:5 7:6(5) / 2:6
10:7
13 1
9 Marius Žiūkas 6:3 / 4:6
10:7
4:6 / 2:6 6:1 / 7:5 2:6 / 5:7 6:0 / 7:5 6:0 / 6:3 5:7 / 6:2
8:10
6:7(5) / 6:2
7:10
12 2

Kaunas 2 lyga, A grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Algirdas Tevelis 6:4 / 0:6
11:9
4:6 / 4:6 3:6 / 5:7 7:5 / 5:7
10:5
5:7 / 7:5
6:10
4:6 / 2:6 2:6 / 7:6(5)
7:10
6:4 / 6:2 2:6 / 6:3
8:10
12 2
2 Kestutis Macionis 4:6 / 6:0
9:11
7:5 / 2:6
10:8
6:4 / 3:6
8:10
4
3 Evaldas Paulavičius 6:4 / 6:4 5:7 / 6:2
8:10
1:6 / 4:6 7:6(5) / 6:4 6:3 / 6:2 1:6 / 6:1
8:10
0:6 / 4:6 6:1 / 6:4 6:3 / 6:1 14 1
4 Deividas Stankus 6:3 / 7:5 4:6 / 6:3
10:8
6:1 / 6:4 6:0 / 6:0 6:1 / 0:6
10:6
6:2 / 6:1 6:0 / 6:0 6:3 / 6:2 16
5 Giedrius Ališauskas 5:7 / 7:5
5:10
6:7(5) / 4:6 0:6 / 0:6 4:6 / 6:1
4:10
0:6 / 1:6 3:6 / 2:6 6
6 Mindaugas Silkunas Silkunas 7:5 / 5:7
10:6
3:6 / 2:6 6:4 / 1:6
10:4
2:6 / 3:6 1:6 / 0:6 5:7 / 7:5
10:4
4:6 / 3:6 10
7 Darius Juodvalkis 6:4 / 6:2 6:1 / 1:6
10:8
1:6 / 6:0
6:10
6:0 / 6:1 6:2 / 6:3 3:6 / 4:6 6:2 / 6:1 6:2 / 6:2 14
8 Mindaugas Memėnas 6:2 / 6:7(5)
10:7
6:0 / 6:4 2:6 / 1:6 6:3 / 6:2 6:1 / 6:0 6:3 / 6:4 6:3 / 4:6
10:5
6:2 / 6:1 15
9 Rytis Kaminskas 4:6 / 2:6 1:6 / 4:6 0:6 / 0:6 7:5 / 5:7
4:10
2:6 / 1:6 3:6 / 6:4
5:10
2:6 / 6:4
10:7
8
10 Reduan Greenspan 6:2 / 3:6
10:8
3:6 / 1:6 3:6 / 2:6 6:4 / 6:3 2:6 / 2:6 2:6 / 1:6 6:2 / 4:6
7:10
9

Kaunas 2 lyga, B grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Arvydas Mikutavicius 6:3 / 6:1 6:1 / 6:4 6:0 / 6:2 6:7(5) / 6:1
10:7
6:0 / 6:3 10
2 Gytis Turčinskas 3:6 / 2:6 6:4 / 6:2 6:4 / 3:6
10:8
7:5 / 3:6
10:6
6:2 / 6:4 6:2 / 4:6
10:5
7:5 / 5:7
10:8
2:6 / 6:7(4) 14
3 Valdas Papečkys 3:6 / 1:6 6:3 / 6:2 1:6 / 6:2
10:1
6:3 / 6:4 7:5 / 6:3 9
4 Mindaugas Lazdauskas 1:6 / 4:6 4:6 / 2:6 3:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 4:6 / 6:3
10:3
2:6 / 4:6 3:6 / 4:6 7
5 Vladimiras Vinokurovas 0:6 / 2:6 4:6 / 6:3
8:10
2:6 / 6:4
17:19
3:6 / 6:7(3) 4
6 Tomas Plioplys 5:7 / 6:3
6:10
6:1 / 2:6
1:10
6:3 / 7:5 6:2 / 4:6
19:17
7:5 / 7:5 6:3 / 6:4 10
7 Lukas Liekis 7:6(5) / 1:6
7:10
2:6 / 4:6 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:1 1:6 / 1:6 4:6 / 1:6 7
8 Erlandas Deksnys 0:6 / 3:6 2:6 / 6:4
5:10
6:4 / 3:6
3:10
2:6 / 1:6 4:6 / 2:6 3:6 / 2:6 6
9 Šarūnas Karosas 5:7 / 7:5
8:10
5:7 / 3:6 6:2 / 6:4 6:3 / 7:6(3) 5:7 / 5:7 6:1 / 6:1 6:4 / 6:2 6:1 / 3:6
12:10
13
10 Edgaras Riabko 6:2 / 7:6(4) 6:3 / 6:4 3:6 / 4:6 6:4 / 6:1 6:3 / 6:2 1:6 / 6:3
10:12
10

Vilnius 3 lyga, A grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Augustas Štaras 6:1 / 6:2 6:4 / 4:6
1:6
4:6 / 6:2
10:7
Laimėtojo nėra 7:5 / 6:2 6:4 / 6:3 6:0 / 6:1 7:5 / 6:1 13 2
2 Vykintas Stakenas 1:6 / 2:6 1:6 / 4:6 0:6 / 1:6 4:6 / 1:6 6:4 / 6:2 1:6 / 5:7 2:6 / 2:6 10 5
3 Ricardas Uzelka 4:6 / 6:4
6:1
6:1 / 6:4 6:1 / 4:6
6:1
4:6 / 6:2
4:10
4:6 / 6:1
5:10
6:7(5) / 6:4
4:6
6:2 / 6:1 13 1
4 Tomas Songaila 6:4 / 2:6
7:10
6:0 / 6:1 1:6 / 6:4
1:6
1:6 / 1:6 6:0 / 6:2 3:6 / 3:6 10
5 Denisas Polonskis Laimėtojo nėra 6:4 / 6:1 6:4 / 2:6
10:4
6:1 / 6:1 6:7(4) / 6:1
5:10
6:1 / 6:3 11
6 Vaidas Jakaitis 5:7 / 2:6 4:6 / 2:6 6:4 / 1:6
10:5
0:6 / 2:6 7:6(4) / 1:6
10:5
2:6 / 1:6 6:7 / 4:6 11 4
7 Liudas Barčauskas 4:6 / 3:6 6:1 / 7:5 7:6(5) / 4:6
6:4
6:3 / 6:3 1:6 / 3:6 6:2 / 6:1 5:7 / 3:6 13 3
8 Egidijus Civilka Civilka 0:6 / 1:6 6:2 / 6:2 2:6 / 1:6 7:6 / 6:4 7:5 / 6:3 2:6 / 6:0
10:6
10
9 Marius Trinkūnas 5:7 / 1:6 6:2 / 0:6
6:10
2 6

Kaunas 3 lyga, A grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Andrius Abromavicius 2:6 / 4:6 3:6 / 2:6 1:6 / 1:6 4:6 / 1:6 3:6 / 3:6 5
2 Mindaugas Norkus 6:2 / 6:4 3:6 / 6:1
8:10
4:6 / 7:6(5)
5:10
6:2 / 6:2 6:0 / 6:1 6:4 / 6:0 6:3 / 7:5 0:6 / 3:6 6:0 / 6:0 15 3
3 Tadas Kaminskas 6:3 / 6:2 6:3 / 1:6
10:8
4:6 / 2:6 7:5 / 6:4 6:2 / 1:6
8:10
6:2 / 6:2 4:6 / 6:3
8:10
6:0 / 6:0 13
4 Mindaugas Silkunas 6:1 / 6:1 6:4 / 6:7(5)
10:5
6:4 / 6:2 6:1 / 6:1 6:1 / 6:0 6:3 / 6:1 6:4 / 6:3 2:6 / 6:2
10:4
6:0 / 6:1 18 1
5 Dainius Stepanauskas 2:6 / 2:6 5:7 / 4:6 1:6 / 1:6 6:1 / 6:1 6:3 / 6:4 6:4 / 3:6
9:11
4:6 / 4:6 6:3 / 6:1 11
6 Redas Jarušaitis 0:6 / 1:6 1:6 / 0:6 1:6 / 1:6 1:6 / 3:6 4:6 / 0:6 0:6 / 1:6 6:0 / 6:7
8:10
7
7 Vytautas Vasiliauskas 6:4 / 6:1 4:6 / 0:6 2:6 / 6:1
10:8
3:6 / 1:6 3:6 / 4:6 6:1 / 6:3 2:6 / 3:6 2:6 / 4:6 11
8 Šarūnas Jurelė 3:6 / 5:7 2:6 / 2:6 4:6 / 3:6 4:6 / 6:3
11:9
6:4 / 6:0 6:2 / 6:3 4:6 / 6:4
10:8
6:0 / 6:0 15 4
9 Tadas Mickauskas 6:3 / 6:3 6:0 / 6:3 6:4 / 3:6
10:8
6:2 / 2:6
4:10
6:4 / 6:4 6:0 / 6:1 6:2 / 6:4 6:4 / 4:6
8:10
6:1 / 6:0 16 2
10 Eimantas Palevičius 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 1:6 3:6 / 1:6 0:6 / 7:6
10:8
0:6 / 0:6 1:6 / 0:6 8

Kaunas 3 lyga, B grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Lukas Poškevičius 2:6 / 2:6 0:6 / 0:6 0:0 / 0:0 0:6 / 0:6 1:6 / 0:6 3:6 / 2:6 1:6 / 1:6 7
2 Erikas A 6:2 / 6:2 0:6 / 1:6 6:2 / 2:6
6:10
6:4 / 6:1 6:1 / 6:1 1:6 / 0:6 4:6 / 3:6 6:4 / 4:6
9:11
11
3 Giedrius Bartaška 6:0 / 6:0 6:0 / 6:1 6:1 / 3:6
10:6
6:1 / 6:2 6:2 / 6:0 6:7(3) / 2:6 4:6 / 4:6 6:0 / 6:0 5:0 / 0:0 16 3
4 Ernestas Nevedomskis 0:0 / 0:0 2:6 / 6:2
10:6
1:6 / 6:3
6:10
6:2 / 6:2 6:2 / 6:0 6:7(3) / 6:1
2:10
6:2 / 6:4 1:6 / 3:6 13
5 Kostas D 6:0 / 6:0 4:6 / 1:6 1:6 / 2:6 2:6 / 2:6 6:0 / 6:0 1:6 / 6:3
6:10
3:6 / 7:6(6)
15:13
6:3 / 6:2 3:6 / 3:6 13 5
6 Giedrius Piliponis 1:6 / 1:6 2:6 / 0:6 2:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 1:6 / 1:6 2:6 / 0:6 7
7 Laurynas Bložė 6:1 / 6:0 6:1 / 6:0 7:6(3) / 6:2 7:6(3) / 1:6
10:2
6:1 / 3:6
10:6
6:0 / 6:0 4:6 / 4:6 6:3 / 6:3 6:4 / 6:4 17 1
8 Gintautas Lukas 6:3 / 6:2 6:4 / 6:3 6:4 / 6:4 2:6 / 4:6 6:3 / 6:7(6)
13:15
6:1 / 6:1 6:4 / 6:4 6:3 / 6:4 16 2
9 Ramūnas Baranauskas 0:6 / 0:6 3:6 / 2:6 3:6 / 3:6 3:6 / 3:6 4
10 Žilvinas Gasiūnas 6:1 / 6:1 4:6 / 6:4
11:9
0:5 / 0:0 6:1 / 6:3 6:3 / 6:3 6:2 / 6:0 4:6 / 4:6 3:6 / 4:6 6:3 / 6:3 15 4