"ACTIVUS taurė" 2019 vasaros turnyras | 1 etapas | Vyrų vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė (6)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrius Morkevičius 4:6 / 1:6 1:6 / 2:6 0:6 / 1:6 3
2 Skirmantas Valiukas 6:4 / 6:1 7:5 / 6:2 1:6 / 0:6 5
3 Šarūnas Padolskis 5:7 / 2:6 0:6 / 1:6 2
4 Gerdas Titovas 2:6 / 0:6 1
5 Mindaugas Šilininkas 6:1 / 6:2 2:6 / 4:6 3
6 Karolis Kvietkauskas 6:0 / 6:1 6:1 / 6:0 6:0 / 6:1 6:2 / 6:0 6:2 / 6:4 10 1

Kaunas 1 lyga, A grupė (4)

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Antanas Gilaitis 0
2 Virgilijus Balaišis 0
3 Jurgis Čėsna 0
4 Raimondas Maročka 0

Vilnius 2 lyga, A grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Danatas Cerjazdanovas 6:3 / 6:2 5:7 / 4:6 6:2 / 6:2 7:5 / 6:3 6:0 / 6:0 9
2 Vikintas Pašilys 3:6 / 2:6 6:6(5) / 6:2
10:8
3:6 / 7:5
11:9
0:6 / 2:6 3:6 / 0:6 6:4 / 2:6
8:10
6:0 / 6:0 6:3 / 7:5 12 2
3 Egidijus Paleckis 6:6(5) / 2:6
8:10
6:7(4) / 2:6 6:7 / 3:6 6:3 / 4:6
3:10
3:6 / 6:4
6:10
3:6 / 4:6 6
4 Rokas Armalis 7:5 / 6:4 6:3 / 5:7
9:11
7:6(4) / 6:2 6:1 / 6:3 6:1 / 6:3 9
5 Viktoras Kotvickis 2:6 / 2:6 6:0 / 6:2 7:6 / 6:3 6:1 / 6:1 6:7(4) / 4:6 6:1 / 6:2 10
6 Aleksandr Siniavskij 5:7 / 3:6 6:3 / 6:0 3:6 / 6:4
10:3
1:6 / 3:6 1:6 / 1:6 4:6 / 2:6 6:2 / 6:0 6:3 / 6:4 12 1
7 Kastytis Račiūnas 4:6 / 6:2
10:8
6:3 / 4:6
10:6
7:6(4) / 6:4 6:4 / 6:2 6:1 / 6:0 6:4 / 4:6
6:10
11
8 Gediminas Aliukonis 0:6 / 0:6 1:6 / 2:6 2:6 / 0:6 1:6 / 0:6 0:6 / 1:6 5
9 Aivaras Rimydis 0:6 / 0:6 3:6 / 5:7 6:3 / 6:4 1:6 / 3:6 3:6 / 4:6 4:6 / 6:4
10:6
6:0 / 6:1 10

Vilnius 2 lyga, B grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Tomas Krisciunas 6:3 / 7:5 1:6 / 5:7 1:6 / 0:6 5:7 / 0:6 6:1 / 6:1 7
2 Arturas Skairys 3:6 / 5:7 2:6 / 3:6 1:6 / 4:6 3
3 Marius Padvilikis 6:1 / 7:5 6:1 / 6:2 4
4 Simonas Aukštikalnis 6:2 / 6:3 1:6 / 0:6 2:6 / 0:6 6:2 / 1:6
10:3
0:6 / 7:6
6:10
7
5 Alexandr Zubrickis 6:1 / 6:0 6:1 / 6:0 6:1 / 6:2 6:1 / 6:1 8
6 Andrej Mardusevič 7:5 / 6:0 6:2 / 6:0 6:2 / 6:3 6:2 / 6:2 8
7 Laimonas Tranas 1:6 / 2:6 2:6 / 3:6 2
8 Valentinas Lukosevicius 6:1 / 6:4 2:6 / 6:1
3:10
1:6 / 2:6 4
9 Maksimas Barochas Barochas 1:6 / 1:6 1:6 / 2:6 6:0 / 6:7
10:6
1:6 / 1:6 2:6 / 2:6 6:1 / 6:2 8

Vilnius 2 lyga, C grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Vladimis Kuleshov 0
2 Domas Ričkus 6:3 / 6:4 6:1 / 6:2 6:1 / 6:2 6:3 / 6:4 6:0 / 6:1 10
3 Giedrius Paulauskas 1:6 / 2:6 1:6 / 1:6 2
4 Mindaugas Deksnys 3:6 / 4:6 6:1 / 6:2 6:3 / 6:4 7:5 / 6:1 6:1 / 6:0 6:3 / 5:7
10:6
11
5 Paulius Putrimas 1:6 / 2:6 3:6 / 4:6 1:6 / 3:6 3
6 Jorūnas Navickas 1:6 / 2:6 5:7 / 1:6 3:6 / 6:4
10:2
4
7 Marius Trinkūnas 1:6 / 0:6 1
8 Pijus Navickas 3:6 / 4:6 6:1 / 6:1 3:6 / 7:5
6:10
6:1 / 6:3 6:3 / 4:6
2:10
7
9 Denisas Polonskis 0:6 / 1:6 1

Vilnius 2 lyga, D grupė (8)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 SARUNAS ANDRIUSIS 6:0 / 6:2 4:6 / 5:7 6:3 / 6:2 6:3 / 6:2 7
2 Jonas Garšva 0:6 / 2:6 4:6 / 4:6 7:5 / 1:6
10:6
6:4 / 6:4 0:6 / 1:6 7
3 Renaldas Bujokas 6:4 / 6:4 4:6 / 6:4
8:10
6:3 / 6:3 6:1 / 6:3 6:3 / 6:1 6:3 / 6:2 11
4 Mindaugas Bagdonas 6:4 / 7:5 6:4 / 4:6
10:8
6:4 / 3:6
3:6
6:3 / 6:3 7
5 Lauras Lukošius 5:7 / 6:1
6:10
3:6 / 3:6 4:6 / 6:3
6:3
6:1 / 6:1 7:5 / 6:4 8
6 Ramūnas Fabijonavičius Fabijonavičius 3:6 / 2:6 4:6 / 4:6 1:6 / 3:6 1:6 / 1:6 2:6 / 3:6 6:3 / 3:6
7:10
6
7 EDUARDAS BUŠMIČ 6:0 / 6:1 3:6 / 1:6 5:7 / 4:6 6:2 / 6:3 6
8 Romas Gogelis 3:6 / 2:6 3:6 / 2:6 3:6 / 3:6 3:6 / 6:3
10:7
5

Kaunas 2 lyga, A grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Algirdas Tevelis 6:1 / 6:4 6:1 / 7:5 3:6 / 4:6 6:3 / 4:6
11:9
6:0 / 6:3 6:4 / 6:3 0:6 / 0:6 6:0 / 6:0 6:4 / 5:7
10:8
16 2
2 Vladimiras Vinokurovas 1:6 / 4:6 2:6 / 1:6 3:6 / 2:6 1:6 / 2:6 6:1 / 6:0 6
3 Vaidas Mugauskas 1:6 / 5:7 6:2 / 6:1 7:6(4) / 4:6
10:5
2:6 / 4:6 6:1 / 6:1 2:6 / 2:6 6:7(6) / 3:6 6:1 / 6:1 4:6 / 3:6 13 3
4 Deividas Stankus 6:3 / 6:4 6:3 / 6:2 6:7(4) / 6:4
5:10
2:6 / 2:6 6:2 / 6:1 10
5 Evaldas Paulavičius 3:6 / 6:4
9:11
6:2 / 6:4 0:6 / 2:6 1:6 / 3:6 5
6 Paulius Kievišas 0:6 / 3:6 1:6 / 1:6 2
7 Elma Paulauskaitė 4:6 / 3:6 6:2 / 6:2 6:0 / 6:2 1:6 / 5:7 6:4 / 6:1 6:3 / 4:6
10:4
12
8 Šarūnas Kaminskas 6:0 / 6:0 6:1 / 6:2 7:6(6) / 6:3 6:2 / 6:2 6:1 / 6:3 6:1 / 7:5 6:1 / 6:1 6:1 / 6:2 18 1
9 Tomas Mankelevicius 0:6 / 0:6 1:6 / 0:6 1:6 / 1:6 2:6 / 1:6 4:6 / 1:6 1:6 / 1:6 0:6 / 1:6 7
10 Mindaugas Silkunas Silkunas 4:6 / 7:5
8:10
6:4 / 6:3 3:6 / 6:4
4:10
1:6 / 2:6 6:0 / 6:1 9

Kaunas 2 lyga, B grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Edvinas Rudys 6:1 / 6:4 6:7 / 1:6 3
2 Kestutis Macionis 6:0 / 6:2 4:6 / 2:6 2:6 / 6:4
7:10
6:1 / 6:1 6:0 / 6:0 8
3 Mindaugas Lazdauskas 0:6 / 2:6 0:6 / 2:6 7:6 / 0:6
11:9
2:6 / 3:6 5
4 Ervinas Staugaitis 6:4 / 6:2 6:0 / 6:2 6:1 / 6:1 4:6 / 6:3
10:7
8
5 Martynas Aleksonis 1:6 / 4:6 6:2 / 4:6
10:7
6:7 / 6:0
9:11
2:6 / 6:2
4:10
6:3 / 6:1 5:7 / 0:6 0:6 / 2:6 9
6 Lukas Beinoris 1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 6:2 / 2:6
10:4
6:3 / 6:2 4:6 / 2:6 7
7 Andrius Tokar 0:6 / 0:6 3:6 / 1:6 3:6 / 2:6 0:6 / 2:6 4
8 Valdas Papečkys 7:5 / 6:0 2
9 Mantas Agentas 7:6 / 6:1 6:2 / 6:3 6:4 / 3:6
7:10
6:0 / 6:2 6:4 / 6:2 6:0 / 6:2 11

Vilnius 3 lyga, A grupė (5)

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Lukas Danilevičius 0
2 Augustas Štaras 6:0 / 6:1 7:5 / 4:6
7:10
6:0 / 6:3 5
3 Povilas Kepalavičius 0:6 / 1:6 0:6 / 1:6 2
4 Kasparas Kregždė 5:7 / 6:4
10:7
6:0 / 6:1 6:1 / 6:0 6
5 Simonas Valionis 0:6 / 3:6 1:6 / 0:6 2

Vilnius 3 lyga, B grupė (6)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Domas Urbonavicius 6:2 / 6:2 6:2 / 6:0 6:2 / 6:1 2:6 / 4:6 7
2 Valerij Špartov 2:6 / 2:6 6:0 / 6:3 6:1 / 6:0 7:6(2) / 7:6(5) 7
3 Rokas Marcinkevičius 2:6 / 0:6 0:6 / 3:6 7:5 / 7:6(5) 3:6 / 2:6 5
4 Tomas Songaila 2:6 / 1:6 1:6 / 0:6 5:7 / 6:7(5) 0:6 / 0:6 4
5 Tomas Domeika 6:2 / 6:4 6:7(2) / 6:7(5) 6:3 / 6:2 6:0 / 6:0 7
6 Aidas Danilovas 0

Kaunas 3 lyga, A grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Robertas Paliutis 6:3 / 6:2 6:4 / 6:4 6:1 / 4:6
10:2
6
2 Arijus Kanovalovas 6:3 / 5:7
5:10
6:3 / 6:3 3
3 Mantas Aleksa 7:6(3) / 6:3 1:6 / 6:3
7:10
3:6 / 3:6 4
4 Tadas Mickauskas 3:6 / 2:6 3:6 / 7:5
10:5
6:7(3) / 3:6 6:0 / 3:6
14:12
3:6 / 6:7(2) 6:0 / 6:4 1:6 / 2:6 10
5 Marius Klivečka 0:6 / 6:3
12:14
1
6 Klaudijus Jašinskas 6:3 / 7:6(2) 6:3 / 6:3 2:6 / 7:6(2)
10:6
6
7 Kostas Dlugauskas 4:6 / 4:6 3:6 / 3:6 3:6 / 3:6 3:6 / 4:6 4
8 Erikas A 1:6 / 6:4
2:10
6:1 / 3:6
10:7
0:6 / 4:6 6:2 / 6:7(2)
6:10
2:6 / 5:7 6
9 Lukas Danilevičius 6:3 / 6:3 6:1 / 6:2 6:3 / 6:4 6:2 / 7:5 8

Kaunas 3 lyga, B grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Mindaugas Silkunas 3:6 / 2:6 6:0 / 6:0 6:3 / 6:4 6:3 / 6:3 7
2 Darius Juodvalkis 6:3 / 6:2 6:2 / 6:2 6:0 / 6:0 6
3 Haris Augustynas 0:6 / 0:6 3:6 / 3:6 0:6 / 2:6 0:6 / 1:6 4
4 Martynas Kisielius 2:6 / 2:6 6:3 / 7:5 3
5 Dainius Stepanauskas 0:6 / 0:6 6:3 / 6:3 7:6 / 6:2
7:4
5
6 Tadas Kaminskas 3:6 / 4:6 6:0 / 6:2 7:5 / 6:2 5
7 Ernestas Nevedomskis 0
8 Giedrius Bartaška 3:6 / 5:7 1
9 Giedrius Šreiberis 3:6 / 3:6 6:0 / 6:1 6:7 / 2:6
4:7
5:7 / 2:6 5