Vienetų ir dvejetų turnyras 2014 - 2015 | 1 etapas | Vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Egidijus Danilevicius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 7:6(0)
11:9
Laimėtojo nėra 1 2
2 Justas Zelba Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
3 Miglė Vaškienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 6:4 / 1:6
6:10
1 4
4 Paulius Latakas Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 1
5 Karolis Čekauskas 6:4 / 6:7(0)
9:11
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
6 Paulius Klapatauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 6:1
10:6
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 3

Vilnius 1 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Rolandas Jarutis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 6:3 Laimėtojo nėra 1 3
2 Stasys Vaičius Laimėtojo nėra 4:6 / 6:1
5:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
3 Vytenis Zdornovas Laimėtojo nėra 6:4 / 1:6
10:5
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 2 2
4 Dovydas Akstinas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 4:6
12:14
0 5
5 Jevgenij Tekutjev Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:7(4) / 3:6 0 7
6 Gediminas Čiučelis 4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4
7 Andrius Nikelis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 6:4
14:12
7:6(4) / 6:3 Laimėtojo nėra 2 1

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Asta Žeromskienė 7:6(4) / 6:4 6:4 / 3:6
10:8
6:7(6) / 6:1
10:7
7:5 / 4:6
10:4
6:2 / 7:6(4) 3:6 / 6:1
9:11
5 2
2 Daina Virkšaitė 6:7(4) / 4:6 5:7 / 4:6 3:6 / 4:6 4:6 / 1:6 6:7(8) / 4:6 4:6 / 2:6 0 7
3 Andrius Morkevičius 4:6 / 6:3
8:10
7:5 / 6:4 5:7 / 6:4
5:7
7:6(3) / 4:6
5:10
3:6 / 4:6 6:7(3) / 1:6 1 6
4 Arūnas Skrolis 7:6(6) / 1:6
7:10
6:3 / 6:4 7:5 / 4:6
7:5
2:6 / 4:6 2:6 / 2:6 0:6 / 6:2
6:10
2 5
5 Algirdas Nasutavičius 5:7 / 6:4
4:10
6:4 / 6:1 6:7(3) / 6:4
10:5
6:2 / 6:4 6:2 / 6:4 6:2 / 4:6
5:10
4 3
6 Aidas Lukaševičius 2:6 / 6:7(4) 7:6(8) / 6:4 6:3 / 6:4 6:2 / 6:2 2:6 / 4:6 7:6(8) / 6:3 4 4
7 Brigita Cipkute Jonaitiene 6:3 / 1:6
11:9
6:4 / 6:2 7:6(3) / 6:1 6:0 / 2:6
10:6
2:6 / 6:4
10:5
6:7(8) / 3:6 5 1

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Benitas Jonikas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
2 Edvinas Dovydaitis Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 6:1 2 1
3 Gerdas Titovas Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:1 / 7:5 2 2
4 Ignas Pociūnas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 4:6
10:6
1 3
5 Giedrius Židonis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
6 Gintare Skroliene Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 1:6 / 5:7 1:6 / 6:4
6:10
Laimėtojo nėra 0 4

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Irmantas Šerėnas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 5:7 6:4 / 6:3 1 5
2 Laura Kovaitė-Simaitienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 2:6 / 1:6 0:6 / 2:6 5:7 / 0:6 0 6
3 Lauris Petkus Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 2:6 / 5:7 2:6 / 2:6 1:6 / 0:6 0 7
4 Marius Padvilikis Laimėtojo nėra 6:2 / 6:3 6:0 / 6:0 6:4 / 6:3 6:4 / 7:6(3) 4:6 / 6:3
10:8
5 1
5 Mindaugas Sventickas Laimėtojo nėra 6:2 / 6:1 6:2 / 7:5 4:6 / 3:6 6:2 / 3:6
6:10
6:1 / 6:1 3 3
6 Mindaugas Šakys 6:3 / 7:5 6:0 / 6:2 6:2 / 6:2 4:6 / 6:7(3) 2:6 / 6:3
10:6
6:1 / 6:3 5 2
7 Laura Ragulskyte Pavliuk 4:6 / 3:6 7:5 / 6:0 6:1 / 6:0 6:4 / 3:6
8:10
1:6 / 1:6 1:6 / 3:6 2 4

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Mindaugas Ginkus Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 1 4
2 Ovidijus Vilniškis Laimėtojo nėra 7:5 / 7:5 Laimėtojo nėra 6:4 / 7:5 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra 3 1
3 Mindaugas Kačergis Laimėtojo nėra 5:7 / 5:7 6:0 / 6:2 6:1 / 7:5 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 3 2
4 Tomas Alisauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
5 Nerijus Žilius Laimėtojo nėra 4:6 / 5:7 1:6 / 5:7 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:7(2) / 3:6 0 5
6 Gabrielė Armonaitė 1:6 / 1:6 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
7 Nerijus Lebioda Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 7:6(2) / 6:3 Laimėtojo nėra 1 3

Vilnius 2 lyga, E grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Darius Talačka 4:6 / 6:7(3) 5:7 / 4:6 6:4 / 6:3 5:7 / 5:7 4:6 / 4:6 1 5
2 Paulius Zdanavičius 6:4 / 7:6(3) 6:3 / 7:5 3:6 / 4:6 6:4 / 6:2 7:5 / 4:6
11:9
4 1
3 Lina Kairytė 7:5 / 6:4 3:6 / 5:7 7:5 / 4:6
10:7
3:6 / 6:2
12:10
6:4 / 6:2 4 2
4 Mažvydas Urbšys 4:6 / 3:6 6:3 / 6:4 5:7 / 6:4
7:10
4:6 / 3:6 3:6 / 2:6 1 6
5 Tomas Langvinis 7:5 / 7:5 4:6 / 2:6 6:3 / 2:6
10:12
6:4 / 6:3 6:3 / 6:4 3 3
6 Povilas Vinžanovas 6:4 / 6:4 5:7 / 6:4
9:11
4:6 / 2:6 6:3 / 6:2 3:6 / 4:6 2 4

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Živilė Mačytė - Čiučelienė 2:6 / 6:2
6:10
1:6 / 4:6 6:1 / 6:0 3:6 / 1:6 6:2 / 7:6 2 4
2 Gediminas Vaitkus 6:2 / 2:6
10:6
1:6 / 6:1
8:10
6:2 / 6:0 6:4 / 2:6
1:10
Laimėtojo nėra 2 3
3 Gediminas Grudzinskas 6:1 / 6:4 6:1 / 1:6
10:8
6:4 / 6:3 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 3 2
4 Jekaterina Jociene 1:6 / 0:6 2:6 / 0:6 4:6 / 3:6 0:6 / 0:6 1 5
5 Tauras Endriukaitis 6:3 / 6:1 4:6 / 6:2
10:1
6:2 / 6:2 6:0 / 6:0 6:4 / 6:1 5 1
6 Ula Giniotyte 2:6 / 6:7 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 1:6 0 6

Vilnius 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Laurynas Vaškys Laimėtojo nėra 7:6(3) / 2:6
10:7
2:6 / 6:4
6:10
6:0 / 6:1 6:4 / 6:1 Laimėtojo nėra 3 2
2 Jonas Jurgaitis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
3 Tomas Milašius 6:7(3) / 6:2
7:10
Laimėtojo nėra 4:6 / 6:3
5:10
6:4 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 3
4 Vygandas Pigaga 6:2 / 4:6
10:6
Laimėtojo nėra 6:4 / 3:6
10:5
6:3 / 6:2 6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 4 1
5 Laima Urbšienė 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 2:6 3:6 / 2:6 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 1 4
6 Vilija Nausėdaitė 4:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 0 5
7 Justinas Zelba Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6

Vilnius 3 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Paulius Šeikus 6:4 / 6:3 6:1 / 6:2 6:4 / 3:6
10:7
6:1 / 6:0 6:1 / 6:2 5 1
2 Marius Gabrilavicius 4:6 / 3:6 6:2 / 6:2 6:4 / 5:7
10:6
6:1 / 6:1 6:3 / 6:2 4 2
3 Vilija Pinkevičiūtė 1:6 / 2:6 2:6 / 2:6 2:6 / 0:6 5:7 / 6:1
6:4
6:2 / 6:1 2 4
4 Julija Lisovskaja 4:6 / 6:3
7:10
4:6 / 7:5
6:10
6:2 / 6:0 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 2 3
5 Rasa Valatkevičiūtė 1:6 / 0:6 1:6 / 1:6 7:5 / 1:6
4:6
1:6 / 2:6 6:1 / 5:7
10:3
1 5
6 Ina Budelinaite 1:6 / 2:6 3:6 / 2:6 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 7:5
3:10
0 6

Vilnius 3 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Gabrielė Janulevičienė 6:2 / 6:0 6:1 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 6:0 / 6:1 1:6 / 3:6 4 2
2 Jurga Trotienė 2:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 3
3 Vilma Zapolskienė 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:3 6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra 2 4
4 Justina Brazdeikienė Laimėtojo nėra 4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:2 0:6 / 0:6 1 6
5 Sigita Čirgelienė 1:6 / 0:6 1:6 / 3:6 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 7:6(5) 0:6 / 0:6 1 5
6 Jurgita Kolisovienė 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 3:6 / 2:6 4:6 / 6:7(5) 0:6 / 1:6 0 7
7 Kostas Pavliuk 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 6:0 / 6:1 4 1

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Zydrunas Janusauskas 3:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 3:6 / 6:4
7:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4
2 Auris Gintautas 6:3 / 7:5 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 3
3 Gytis Makarevicius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 1
4 Giedrius Kovzonas 6:3 / 4:6
10:7
Laimėtojo nėra 4:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 2
5 Mindaugas Neverauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
6 Marijus Stravinskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
7 ZIGMANTAS ROMANOVAS Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Albinas Jagelavičius 6:2 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:1 3 2
2 Andrius Knezys 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 6:3
6:10
6:3 / 6:2 6:2 / 1:6
7:10
1 4
3 ALGIRDAS TARASEVIČIUS Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 0 6
4 Arūnas Lekstutis 2:6 / 1:6 6:1 / 3:6
10:6
6:3 / 6:2 6:1 / 6:3 6:2 / 6:7(5)
8:10
3 3
5 Audrius Razmas Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 5:7 / 4:6 0 5
6 Raimondas Maročka 4:6 / 1:6 2:6 / 6:1
10:7
6:0 / 6:1 2:6 / 7:6(5)
10:8
7:5 / 6:4 4 1

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Daivaras Danielius Laimėtojo nėra 6:3 / 6:0 3:6 / 1:6 3:6 / 5:7 6:1 / 6:2 2 2
2 Giedrius Elzbergas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
3 Jurate A 3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
4 Kęstutis Abukauskas 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1 3
5 Mindaugas Šimkus 6:3 / 7:5 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra 2 1
6 Patricija Liubseviciute 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4

Kaunas 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Tadas Četkauskas Laimėtojo nėra 6:3 / 6:7
4:6
Laimėtojo nėra 6:4 / 0:6
2:6
Laimėtojo nėra 0 3
2 Saulius Urbelis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 0 4
3 Dalius Pocevičius 3:6 / 7:6
6:4
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 1 2
4 Gabija Ginelevičiūtė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
5 Žilvinas Lelėnas 4:6 / 6:0
6:2
6:1 / 6:0 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 1
6 Eimantas Antončikas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5

Kaunas 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Vidas Šilkaitis 7:6(2) / 7:5 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2 2
2 Audra Ginelevičienė 6:7(2) / 5:7 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 1 3
3 Ričardas Kvasauksas 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0 5
4 Tadas Kisielius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
5 Vytautas Drungilas 6:4 / 6:3 6:3 / 6:2 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:3 4 1
6 Audrius Malakauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 1 4

Kaunas 2 lyga, E grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Erikas Basakirskas 0:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 0 5
2 Mantas Bartaševičius 6:0 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 7:6(5) Laimėtojo nėra 2 2
3 Josefas Ellert Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 4:6
6:10
Laimėtojo nėra 0 6
4 Henrikas Levinas 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:7(5) / 5:7
11:13
Laimėtojo nėra 1 3
5 Rimvydas Beinaris 6:0 / 6:0 2:6 / 6:7(5) 3:6 / 6:4
10:6
7:6(5) / 7:5
13:11
5:7 / 4:6 3 1
6 Gediminas Retkevicius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:5 / 6:4 1 4

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Armandas Motuzas 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
2 Aistė Juškevičienė 6:0 / 6:0 6:3 / 6:1 1:6 / 3:6 3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 2 1
3 Arūnas Radzevičius Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4
4 Darius Balčius Laimėtojo nėra 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 3
5 ELEGIJUS LENGVENSAS Laimėtojo nėra 6:3 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 2
6 Aidas Malakauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6

Kaunas 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Giedrius Ališauskas Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 2:6 1 3
2 Julius Makūnas Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:4 2 2
3 Laima Kalasauskienė 3:6 / 1:6 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 1:6 / 1:6 1 4
4 Linas Lisauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
5 Vaida Raicevičienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 0 5
6 Andrius Verbyla 7:5 / 6:2 2:6 / 4:6 6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:2 3 1

Kaunas 3 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Rimantas Giedraitis 0:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 2:6 0 6
2 Ilona Blekaitytė-Lisauskienė 6:0 / 6:2 6:1 / 6:1 7:5 / 4:6
10:8
2:6 / 1:6 0:6 / 7:5
10:7
4 3
3 Karolis Račkauskas Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 0:6 / 0:6 0:6 / 1:6 0:6 / 2:6 0 5
4 Mindaugas Žilionis 6:0 / 6:0 5:7 / 6:4
8:10
6:0 / 6:0 7:6(5) / 1:6
11:9
6:3 / 6:4 4 1
5 Martynas Pečkaitis 6:0 / 6:0 6:2 / 6:1 6:0 / 6:1 6:7(5) / 6:1
9:11
6:1 / 6:1 4 2
6 Mindaugas Memėnas 6:0 / 6:2 6:0 / 5:7
7:10
6:0 / 6:2 3:6 / 4:6 1:6 / 1:6 2 4

Kaunas 3 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Kęstutis Guobys 6:7(4) / 6:1
10:2
1:6 / 3:6 6:2 / 6:1 6:2 / 2:6
3:10
3 1
2 Odeta Karaliūnaitė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
3 Tomas Andziulis 7:6(4) / 1:6
2:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4
4 Erikas Batulevicius 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 3
5 Beatričė Jurgaitytė 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
6 Renatas Švelnys 2:6 / 6:2
10:3
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 2

Klaipėda 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Dovilė Strakšytė 6:2 / 6:3 2:6 / 1:6 4:6 / 2:6 6:7(5) / 6:1
6:3
3:6 / 6:7 2 4
2 Loreta Želnienė 2:6 / 3:6 1:6 / 1:6 6:4 / 2:6
7:10
6:3 / 6:4 1:6 / 2:6 1 5
3 Oksana Konovalova 6:2 / 6:1 6:1 / 6:1 3:6 / 6:3
10:8
6:2 / 6:3 3:6 / 6:0
10:7
5 1
4 Vita Kilišauskaitė 6:4 / 6:2 4:6 / 6:2
10:7
6:3 / 3:6
8:10
6:1 / 7:5 6:3 / 6:7(4)
11:9
4 2
5 Deimantė Kibelytė 7:6(5) / 1:6
3:6
3:6 / 4:6 2:6 / 3:6 1:6 / 5:7 1:6 / 3:6 0 6
6 Gabrielė Žilienė 6:3 / 7:6 6:1 / 6:2 6:3 / 0:6
7:10
3:6 / 7:6(4)
9:11
6:1 / 6:3 3 3

Klaipėda 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Andrius Petkevičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:1 6:2 / 6:1 2 1
2 Vitalius Butkus Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
3 Gytis Vertelis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 1 3
4 Mindaugas Bagdonas 2:6 / 1:6 0:6 / 0:6 3:6 / 2:6 1 4
5 Tadas Ercius 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:2 1 2

Klaipėda 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Valentas Butkus Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 0 4
2 Natalija Šigajeva 3:0 / 3:0 2:6 / 1:6 2 2
3 Edgaras Barkus Laimėtojo nėra 0:3 / 0:3 2:6 / 4:6 0 3
4 Jonas Bazevičius 6:1 / 6:2 6:2 / 6:1 6:2 / 6:4 3 1

Jonava 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Vytas Vaicekauskas 6:1 / 6:2 6:1 / 6:3 7:6 / 6:3 6:2 / 6:1 6:2 / 6:3 5 1
2 Vaidas Dranseika 1:6 / 2:6 7:5 / 6:4 1:6 / 1:6 6:3 / 6:4 4:6 / 3:6 2 4
3 Leonidas Ivanovas 1:6 / 3:6 5:7 / 4:6 2:6 / 1:6 7:5 / 6:4 2:6 / 3:6 1 5
4 Arvydas Zvikas 6:7 / 3:6 6:1 / 6:1 6:2 / 6:1 6:4 / 6:2 6:2 / 6:3 4 2
5 Darius Barcius 2:6 / 1:6 3:6 / 4:6 5:7 / 4:6 4:6 / 2:6 3:6 / 2:6 0 6
6 Andrius Rzeutski 2:6 / 3:6 6:4 / 6:3 6:2 / 6:3 2:6 / 3:6 6:3 / 6:2 3 3