Vienetų ir dvejetų turnyras 2014 - 2015 | 1 etapas | Vyrų dvejetas

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Andrius Apulskis Martynas Jocys 4:6 / 1:6 7:5 / 6:7
1:5
Laimėtojo nėra 6:2 / 6:2 1 3
2 Jevgenij Tekutjev Martynas Eimontas 6:4 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 Laimėtojo nėra 2 2
3 Karolis Čekauskas Dovydas Akstinas 5:7 / 7:6
5:1
Laimėtojo nėra 7:5 / 6:4 Laimėtojo nėra 2 1
4 Darius Kairys Rolandas Jarutis Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 5:7 / 4:6 Laimėtojo nėra 0 4
5 Tomas Grebliauskas Algirdas Sabunas 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Tomas Valiukevičius Vaidotas Lenktys Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
2 Giedrius Židonis Tauras Endriukaitis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 4:6 0 5
3 Tadas Akstinas Valerij Petrov Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 6:3
10:4
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 4
4 Mindaugas Ginkus Nerijus Lebioda Laimėtojo nėra 6:4 / 6:3 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:2 Laimėtojo nėra 4:6 / 7:5
6:0
3 1
5 Andrius Morkevičius Tomas Alisauskas Laimėtojo nėra 6:1 / 6:4 6:4 / 3:6
4:10
4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 3:2 2 2
6 Mindaugas Jonaitis Linas Vaškys Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 4:6 0 6
7 artūras razgūnas Evaldas Čepulis Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 Laimėtojo nėra 6:4 / 5:7
0:6
4:6 / 2:3 7:5 / 6:4 2 3

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Gytis Makarevicius Būrė Mindaugas 6:2 / 4:6
5:10
3:6 / 4:6 1:6 / 4:6 3:6 / 0:6 0 5
2 Marijus Stravinskas Giedrius Kovzonas 2:6 / 6:4
10:5
2:6 / 3:6 2:6 / 1:6 1:6 / 2:6 1 4
3 Raimundas Šlepikas Tadas Misevičius 6:3 / 6:4 6:2 / 6:3 1:6 / 1:6 1:6 / 2:6 2 3
4 Algimantas Treikauskas Artūras Treikauskas 6:1 / 6:4 6:2 / 6:1 6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 3 2
5 Ilmaras Melnikas Adrijus Melnikas 6:3 / 6:0 6:1 / 6:2 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 3 1

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 ALGIRDAS TARASEVIČIUS Vidas Šilkaitis 6:2 / 6:1 6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 2
2 Darius Balčius Giedrius Ališauskas 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 3
3 Mindaugas Šimkus Vykintas Urniežius 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4
4 Dalius Pocevičius Irmantas Beržinskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
5 Julius Makūnas Kęstutis Abukauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
6 Andrius Bakaitis Raimondas Maročka 6:3 / 6:1 6:1 / 6:4 6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 1
7 Gediminas Valiukėnas Linas Kazlauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
8 Aidas Malakauskas Audrius Malakauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 8