"LEXUS taurė" 2018 žiemos turnyras | 1 etapas | Moterų vienetai

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Ann Morris 7:5 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 6
2 Edita Ivanauskiene Ivanauskiene 5:7 / 2:6 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 1:6 / 0:6 2:6 / 0:6 5 4
3 Simona Kundrotaite Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:1 / 0:0 6:2 / 6:1 5 3
4 Giedrė Ančerevičiūtė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 7
5 Justina Kelminskė Laimėtojo nėra 6:1 / 6:4 Laimėtojo nėra 4:6 / 0:6 7:6(4) / 4:6
10:8
Laimėtojo nėra 5 2
6 Jurgita Judickienė Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 1:0 / 0:0 Laimėtojo nėra 6:7(4) / 6:4
8:10
6:4 / 6:6(5)
7:2
7 1
7 Erika Petraitiene Laimėtojo nėra 6:2 / 6:0 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 6:6(5)
2:7
4 5

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Laura Krasauskiene 6:0 / 6:0 6:2 / 6:4 6:3 / 6:0 6:0 / 6:1 6:2 / 6:2 6:2 / 6:0 12 1
2 Lina Klapatauskiene 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 2:6 / 1:6 1:6 / 1:6 2:6 / 1:6 2:6 / 2:6 6 7
3 Skaistė Čerauskienė 2:6 / 4:6 6:0 / 6:0 1:6 / 3:6 6:2 / 6:1 6:0 / 6:1 7:5 / 5:3 10 3
4 Sigita Ligeikienė 3:6 / 0:6 6:2 / 6:1 6:1 / 6:3 6:1 / 6:0 6:0 / 6:1 6:1 / 6:3 11 2
5 Nida Degutienė 0:6 / 1:6 6:1 / 6:1 2:6 / 1:6 1:6 / 0:6 7:6(3) / 6:4 0:6 / 3:6 8 6
6 Loreta Grekauskiene 2:6 / 2:6 6:2 / 6:1 0:6 / 1:6 0:6 / 1:6 6:7(3) / 4:6 6:4 / 7:6(6) 8 5
7 Ingrida Sklėniene 2:6 / 0:6 6:2 / 6:2 5:7 / 3:5 1:6 / 3:6 6:0 / 6:3 4:6 / 6:7(6) 8 4

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Daiva DAUGELAITE Laimėtojo nėra 7:5 / 6:7
10:8
Laimėtojo nėra 6:2 / 6:3 Laimėtojo nėra 4 2
2 Kristina Žvinienė Laimėtojo nėra 0:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 2 5
3 Vaiva Žažeckienė 5:7 / 7:6
8:10
6:0 / 6:2 6:0 / 6:0 6:4 / 2:6
10:3
Laimėtojo nėra 7 1
4 Inga Geceviciene Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 6:3 / 2:6
8:10
Laimėtojo nėra 2 4
5 Loreta Satkauskienė 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 6:2
3:10
3:6 / 6:2
10:8
Laimėtojo nėra 4 3
6 Ruta Zalage Laimėtojo nėra 6:4 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 6

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Eglė Leonavičienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
2 Inga Sabeckytė Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 1:6 / 2:6 6:4 / 6:3 5 2
3 Jelena Šaimardanova Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 1:6 / 3:6 7:6(2) / 6:2 4 3
4 Rita Pauziene Laimėtojo nėra 6:1 / 6:2 6:1 / 6:3 6:2 / 6:0 6 1
5 Simona Šidlauskaitė Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 6:7(2) / 2:6 2:6 / 0:6 3 4