"LEXUS taurė" 2018 žiemos turnyras | 1 etapas | Mix dvejetas

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Rolanda Balciauskiene Osvaldas Švitra 2:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 7:5 / 6:4 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5 6
2 Simona Kundrotaite Donatas Zaveckas 3:6 / 6:7 Laimėtojo nėra 1 8
3 Sigita Ligeikienė Vytautas Augustaitis 6:2 / 6:0 6:3 / 7:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:7
4:6
4:6 / 6:4
10:1
6:4 / 4:6
8:10
3:6 / 3:6 9 4
4 Karolis Kazlauskas Ruta Kijauskaite-Cikanavice Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 6:3
11:9
Laimėtojo nėra 2 7
5 Sandra Krasniakoviene Simas Krasniakovas 5:7 / 4:6 4:6 / 7:6
6:4
Laimėtojo nėra 6:4 / 3:6
10:3
0:6 / 4:6 2:6 / 5:7 9 3
6 Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė Gediminas Nutautas Laimėtojo nėra 6:4 / 4:6
1:10
Laimėtojo nėra 4:6 / 6:3
3:10
4:6 / 2:6 3:6 / 1:6 6 5
7 Gintare Skroliene Gytis Malinauskas Laimėtojo nėra 4:6 / 6:4
10:8
7:5 / 3:6
9:11
6:0 / 6:4 6:4 / 6:2 1:6 / 3:6 10 2
8 Jurgita Kveselaitė Paulius Kveselaitis Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 Laimėtojo nėra 6:2 / 7:5 6:3 / 6:1 6:1 / 6:3 10 1

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Aleksandra Kapadze Domas Savickis 4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 1 4
2 Drąsa Sidabrienė Gintautas Šumskas 6:4 / 6:4 3:6 / 6:1
4:6
6:1 / 7:6(5) 5 2
3 Justina Kelminskė Sarunas Bakonis 6:3 / 1:6
6:4
7:5 / 7:6(3) 6 1
4 Julija Pukel Gintaras Baubinas Laimėtojo nėra 1:6 / 6:7(5) 5:7 / 6:7(3) 2 3

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Brigita Tunaitytė Gintaras Jonas Aleknavičius 6:2 / 6:0 6:3 / 6:2 6:7(4) / 3:6 2:6 / 2:6 5:7 / 6:3
6:10
7:5 / 6:4 11 2
2 Egle Gvazdaityte Lukas Liekis 2:6 / 0:6 0:6 / 2:6 6:4 / 6:4 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5 7
3 Kristina Frankaite Arvydas Grybauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 8
4 Vaiva Žažeckienė Dainius Bukaitis 3:6 / 2:6 6:0 / 6:2 Laimėtojo nėra 4:6 / 5:7 1:6 / 2:6 6:4 / 1:6
7:10
7:6 / 6:4 8 5
5 Deimante Jankauskiene Raimondas Maročka 7:6(4) / 6:3 4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 7:5 6:4 / 7:5 0:6 / 5:7 6:2 / 6:2 10 3
6 Silvija Melnikė EDMUNDAS DVARIONAS 6:2 / 6:2 6:0 / 6:0 6:1 / 6:2 4:6 / 5:7 6:4 / 6:3 6:4 / 6:2 13 1
7 vida GRIGAITIENE RAIMONDAS GRIGAITIS 7:5 / 3:6
10:6
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 6:1
10:7
6:0 / 7:5 4:6 / 3:6 6:4 / 6:3 9 4
8 Vaida Raicevičienė Kazys Raicevicius 5:7 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:7 / 4:6 2:6 / 2:6 4:6 / 2:6 4:6 / 3:6 5 6