"LEXUS taurė" 2018 žiemos turnyras | 1 etapas | Vyrų vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Aurelijus Balsys Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 5:7 / 0:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:2 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 6:3 / 5:7
8:10
6 6
2 Darius Makūnas Laimėtojo nėra 2:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 6:7(5) 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 0:6
2:10
4 7
3 Romas Simkus 6:2 / 6:3 6:2 / 6:4 6:7(7) / 3:6 6:2 / 6:2 6:3 / 6:4 6:3 / 4:6
7:10
6:1 / 6:1 6:3 / 6:0 14 2
4 Donatas Pauliukonis 7:5 / 6:0 Laimėtojo nėra 7:6(7) / 6:3 6:2 / 6:1 7:5 / 6:1 1:6 / 1:6 6:4 / 6:1 6:4 / 6:2 13 3
5 Kostas Pavliuk Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 4 9
6 Nerijus Lungys 4:6 / 2:6 7:5 / 7:6(5) 3:6 / 4:6 5:7 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 6:3 / 7:5 8 5
7 Paulius Klapatauskas 6:4 / 6:2 6:1 / 6:0 3:6 / 6:4
10:7
6:1 / 6:1 6:1 / 6:2 6:1 / 6:3 6:2 / 6:1 6:1 / 6:0 16 1
8 Gerdas Titovas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 4:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 2:6 / 6:7(6) 4 8
9 Evaldas Oganauskas 3:6 / 7:5
10:8
2:6 / 6:0
10:2
3:6 / 0:6 4:6 / 2:6 6:2 / 6:1 3:6 / 5:7 1:6 / 0:6 6:2 / 7:6(6) 12 4

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Dangis Jurgelevičius 6:2 / 6:1 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 6:2
10:8
6:2 / 6:1 8 1
2 Zygimantas Beiga 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 6:2 / 3:6
13:11
Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 5 3
3 Vytenis Zalaga Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
4 Vilius Medvedevas Laimėtojo nėra 6:0 / 6:1 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 6
5 Raimondas Maročka 6:2 / 2:6
8:10
2:6 / 6:3
11:13
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 6:7 3 4
6 Denas Marčiulaitis 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:2 3 5
7 Laurynas Zaveckis 6:2 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:5 / 7:6 3:6 / 2:6 5 2

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Adomas Navickas 6:3 / 6:4 7:6(4) / 6:4 6:4 / 3:6
5:10
6:4 / 0:6
7:4
6:0 / 6:2 9 2
2 Mindaugas Milius 3:6 / 4:6 4:6 / 6:2
2:6
0:6 / 6:4
2:6
1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 4 5
3 Algirdas Nasutavičius 6:7(4) / 4:6 6:4 / 2:6
6:2
4:6 / 2:6 1:6 / 1:6 7:5 / 6:0 7 4
4 Mantas Mikalopas 4:6 / 6:3
10:5
6:0 / 4:6
6:2
6:4 / 6:2 4:6 / 5:7 6:0 / 6:1 9 1
5 Remigijus Janušis 4:6 / 6:0
4:7
6:1 / 6:1 6:1 / 6:1 6:4 / 7:5 6:1 / 6:0 9 3
6 Tadas Braniauskas 0:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 5:7 / 0:6 0:6 / 1:6 1:6 / 0:6 4 6

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrius Morkevičius 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:2 2:6 / 3:6 6:1 / 2:6
10:5
7 1
2 Andrius Dainorovič 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 5
3 Vikintas Pašilys Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
4 Arturas Skairys 0:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 3:6 0:6 / 0:6 3 4
5 Gediminas Nutautas 6:2 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:3 6:2 / 2:6
10:8
6 2
6 ramunas umbrasas 1:6 / 6:2
5:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 2:6 / 6:2
8:10
4 3

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrius Skardžius 3:6 / 6:1
8:10
6:3 / 6:4 1:0 / 0:0 6:2 / 3:6
6:4
6:1 / 6:1 9 1
2 Laurynas Kochmanas 6:3 / 1:6
10:8
2:6 / 4:6 6:1 / 7:5 5:7 / 2:6 1:6 / 3:6 7 4
3 Gediminas Čiučelis 3:6 / 4:6 6:2 / 6:4 6:0 / 6:0 2:6 / 6:2
8:10
3:6 / 6:3
10:8
8 3
4 Jorūnas Navickas 0:1 / 0:0 1:6 / 5:7 0:6 / 0:6 5:7 / 6:7 2:6 / 7:6
10:5
6 5
5 Rokas Armalis 2:6 / 6:3
4:6
7:5 / 6:2 6:2 / 2:6
10:8
7:5 / 7:6 6:2 / 7:6(5) 9 2
6 Tomas Krisciunas 1:6 / 1:6 6:1 / 6:3 6:3 / 3:6
8:10
6:2 / 6:7
5:10
2:6 / 6:7(5) 6 6

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Danatas Cerjazdanovas 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 2:6 5:7 / 2:6 1:6 / 2:6 4 5
2 Lauras Lukošius 6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:4 / 1:6
3:6
3:6 / 0:6 4:6 / 4:6 5 4
3 Tomas Alisauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 6:7 / 6:2
10:8
1:6 / 1:6 4 6
4 Darius Paliukėnas 6:0 / 6:2 4:6 / 6:1
6:3
6:0 / 6:0 0:6 / 6:3
7:5
1:6 / 1:6 9 2
5 Danielius Žvinys 7:5 / 6:2 6:3 / 6:0 7:6 / 2:6
8:10
6:0 / 3:6
5:7
4:6 / 6:4
10:2
8 3
6 Karolis Kazlauskas 6:1 / 6:2 6:4 / 6:4 6:1 / 6:1 6:1 / 6:1 6:4 / 4:6
2:10
9 1

Vilnius 2 lyga, E grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Paulius Kamarauskas 6:7(5) / 4:6 6:4 / 6:4 6:4 / 6:0 6:2 / 6:2 6:3 / 3:6
6:4
9 2
2 Gintaras Baubinas 7:6(5) / 6:4 6:0 / 7:5 6:2 / 6:4 6:2 / 6:1 6:1 / 6:2 10 1
3 Domas Urbonavicius 4:6 / 4:6 0:6 / 5:7 1:6 / 1:6 1:6 / 6:3
7:10
4:6 / 1:6 5 6
4 Mindaugas Sventickas 4:6 / 0:6 2:6 / 4:6 6:1 / 6:1 6:1 / 7:5 6:2 / 6:1 8 3
5 Mindaugas Deksnys 2:6 / 2:6 2:6 / 1:6 6:1 / 3:6
10:7
1:6 / 5:7 3:6 / 0:6 6 5
6 Edvinas Rudys 3:6 / 6:3
4:6
1:6 / 2:6 6:4 / 6:1 2:6 / 1:6 6:3 / 6:0 7 4

Vilnius 2 lyga, F grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Deividas Snapkauskas 1:6 / 0:6 3:6 / 6:3
10:7
Laimėtojo nėra 6:3 / 7:6(5) 6:4 / 7:6(9) 7 1
2 Vismantas Čepliauskas 6:1 / 6:0 6:0 / 6:0 6:1 / 6:0 6:0 / 6:1 10
3 Vaidas Daunaravicius 6:3 / 3:6
7:10
0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 6:1
10:7
3:6 / 7:6(4)
10:7
6 2
4 SARUNAS ANDRIUSIS Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0
5 Viktoras Kotvickis 3:6 / 6:7(5) 1:6 / 0:6 6:4 / 1:6
7:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 4
6 Tomas Grigas 4:6 / 6:7(9) 0:6 / 1:6 6:3 / 6:7(4)
7:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 3

Vilnius 2 lyga, G grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Dainius Vaicikonis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 3:6 / 1:6 2:6 / 3:6 3 5
2 Bloga anketa Egidijus Bloga anketa Losis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1 6
3 Simonas Aukštikalnis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 4:6 4:6 / 1:6 4:6 / 4:6 3 4
4 Justas Meidus 6:2 / 6:3 6:2 / 6:3 6:3 / 6:4 6:4 / 6:1 4:6 / 0:6 9 2
5 Tomas Milašius 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:1 4:6 / 1:6 6:4 / 7:5 7 3
6 Marius Padvilikis 6:2 / 6:3 6:4 / 6:4 6:4 / 6:0 4:6 / 5:7 9 1

Vilnius 2 lyga, H grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Radvilė Zeikutė Bachanova 6:2 / 6:1 3:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 3 5
2 Karolis Pikunas 2:6 / 1:6 3:6 / 0:6 6:1 / 7:5 5:7 / 6:6(12) 5 3
3 Osvaldas Švitra 6:3 / 6:2 6:3 / 6:0 6:1 / 6:1 6:0 / 6:2 8 1
4 Kastytis Račiūnas Laimėtojo nėra 1:6 / 5:7 1:6 / 1:6 3:6 / 3:6 3 4
5 Laurynas Vaškys 7:5 / 6:6(12) 0:6 / 2:6 6:3 / 6:3 7 2

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Algirdas Tevelis 5:7 / 3:6 3:6 / 0:6 5:7 / 5:7 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 5:7 4 6
2 Rimvydas Beinaris 7:5 / 6:3 0:6 / 3:6 6:1 / 2:6
10:4
2:6 / 2:6 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:1 9 4
3 Audrius Poškevičius 6:3 / 6:0 6:0 / 6:3 6:7(12) / 4:6 6:3 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:3 / 6:2 11 2
4 Tomas Andziulis 7:5 / 7:5 1:6 / 6:2
4:10
7:6(12) / 6:4 2:6 / 1:6 0:6 / 4:6 7:5 / 3:6
10:5
2:6 / 6:2
10:8
11 1
5 Valdas Buksnys Laimėtojo nėra 6:2 / 6:2 3:6 / 2:6 6:2 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:4 / 6:2 9 3
6 Vitas Ališauskas Laimėtojo nėra 6:2 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:4 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4 7
7 Evaldas Paulavičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 5:7 / 6:3
5:10
0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 8
8 Linas Eidimtas 6:1 / 7:5 1:6 / 1:6 3:6 / 2:6 6:2 / 2:6
8:10
4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6 5

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Audrius Ulevicius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 8
2 Giedrius Kizala Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 2:6
9:11
6:7(4) / 4:6 6:4 / 6:2 5:7 / 6:1
10:7
6:3 / 6:0 8 3
3 Povilas Ramanauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 2 7
4 Dainius Aksinavičius Laimėtojo nėra 0:6 / 6:2
11:9
Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 6:7(5) / 6:0
7:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4 6
5 Vladimiras Vinokurovas Laimėtojo nėra 7:6(4) / 6:4 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:3 5:7 / 6:4
10:4
Laimėtojo nėra 6:2 / 7:6(5) 8 2
6 Deividas Stankus 4:6 / 4:6 4:6 / 2:6 6:1 / 6:1 7:6(5) / 0:6
10:7
7:5 / 4:6
4:10
7:5 / 4:6
13:15
6:7(5) / 6:4
10:5
10 1
7 Giedrius Ratautas Laimėtojo nėra 7:5 / 1:6
7:10
6:3 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 6:4
15:13
6:1 / 6:2 7 4
8 Mindaugas Lazdauskas Laimėtojo nėra 3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 6:7(5) 7:6(5) / 4:6
5:10
1:6 / 2:6 4 5

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Andrius Nikanorovas 6:2 / 6:4 7:6(9) / 6:1 6:3 / 6:0 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 6:1
6:10
4:6 / 5:7 9 4
2 Tomas Domeika 2:6 / 4:6 4:6 / 0:6 6:1 / 6:2 6:7 / 3:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 6:3 / 1:6
5:10
7 6
3 Valentinas Lukosevicius 6:7(9) / 1:6 6:4 / 6:0 6:1 / 6:0 2:6 / 6:7 Laimėtojo nėra 1:6 / 6:4
4:10
1:6 / 4:6 8 5
4 Artūras Sagidulinas 3:6 / 0:6 1:6 / 2:6 1:6 / 0:6 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 4:6 0:6 / 0:6 6 7
5 Ernestas Lipnickas 6:3 / 6:4 7:6 / 6:3 6:2 / 7:6 6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra 2:6 / 7:5
10:5
4:6 / 2:6 11 3
6 Denisas Polonskis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 8
7 Rimantas Stanaitis 6:1 / 1:6
10:6
6:1 / 6:4 6:1 / 4:6
10:4
6:3 / 6:4 6:2 / 5:7
5:10
Laimėtojo nėra 1:6 / 6:4
10:8
11 1
8 Mantas Daniškevičius 6:4 / 7:5 3:6 / 6:1
10:5
6:1 / 6:4 6:0 / 6:0 6:4 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:1 / 4:6
8:10
11 2

Vilnius 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Ramunas Pundinas 6:2 / 6:2 1:6 / 2:6 6:4 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:7(3) / 2:6 6:2 / 5:7
10:12
7 6
2 Gediminas Aliukonis 2:6 / 2:6 0:6 / 2:6 6:4 / 6:4 6:1 / 1:6
10:5
1:6 / 2:6 1:6 / 2:6 1:6 / 0:6 9 5
3 Gediminas Levickis 6:1 / 6:2 6:0 / 6:2 6:2 / 6:3 6:0 / 6:1 6:3 / 3:6
10:7
6:2 / 3:6
10:4
6:3 / 6:4 14 1
4 Marius Trinkūnas 4:6 / 2:6 4:6 / 4:6 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 2:6 5:7 / 2:6 6:1 / 1:6
5:10
6 7
5 Tomas Mardosas Laimėtojo nėra 1:6 / 6:1
5:10
0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 1:6 / 0:6 2:6 / 2:6 5 8
6 Vilius Ramanauskas 6:1 / 6:2 3:6 / 6:3
7:10
6:4 / 6:2 6:1 / 6:1 6:3 / 4:6
6:3
6:1 / 4:6
11:9
13 2
7 Marius Žiūkas 7:6(3) / 6:2 6:1 / 6:2 2:6 / 6:3
4:10
7:5 / 6:2 6:1 / 6:0 3:6 / 6:4
3:6
6:4 / 7:5 12 3
8 Romas Gogelis 2:6 / 7:5
12:10
6:1 / 6:0 3:6 / 4:6 1:6 / 6:1
10:5
6:2 / 6:2 1:6 / 6:4
9:11
4:6 / 5:7 11 4

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Algirdas Tevelis 6:2 / 6:1 7:5 / 6:2 6:4 / 6:2 7:6(5) / 6:4 6:2 / 6:3 3:6 / 6:7
8:10
Laimėtojo nėra 13 1
2 Ramūnas Baranauskas 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 7
3 Algirdas Švabas 5:7 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 2:6 / 7:5
8:10
Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 4 5
4 Vaidas Talačka 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 6:7(2) Laimėtojo nėra 4 6
5 Lukas Stragys 6:7(5) / 4:6 6:2 / 6:1 6:4 / 6:3 1:6 / 2:6 5:7 / 5:7 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:7(4)
2:10
Laimėtojo nėra 8 3
6 Vaidas Mugauskas 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 5:7
10:8
Laimėtojo nėra 7:5 / 7:5 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6 4
7 Dainius Bukaitis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 8
8 Giedrius Ratautas 6:3 / 7:6
10:8
Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 6:4 / 7:6(2) 3:6 / 7:6(4)
10:2
6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 10 2
9 Aivaras Kamblevicius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 9

Kaunas 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Andrius Abromavicius 0 8
2 Mantas Dulevičius 1:6 / 4:6 6:2 / 6:2 6:4 / 1:6
3:10
3:6 / 4:6 6:2 / 6:0 6:2 / 6:2 11 4
3 Mindaugas Silkunas 6:1 / 6:4 6:0 / 6:2 4:6 / 6:4
10:7
1:6 / 2:6 6:1 / 6:0 6:0 / 6:4 13 2
4 Paulius Eidimtas 2:6 / 2:6 0:6 / 2:6 1:6 / 1:6 0:6 / 2:6 6:0 / 6:3 1:6 / 6:7(3) 9 6
5 Edgaras Ginkus 4:6 / 6:1
10:3
6:4 / 4:6
7:10
6:1 / 6:1 2:6 / 6:4
10:7
6:0 / 6:0 6:0 / 6:1 13 1
6 Edvinas Rudys 6:3 / 6:4 6:1 / 6:2 6:0 / 6:2 6:2 / 4:6
7:10
6:0 / 6:1 6:2 / 6:2 13 3
7 Gytis Koryzna 2:6 / 0:6 1:6 / 0:6 0:6 / 3:6 0:6 / 0:6 0:6 / 1:6 2:6 / 0:6 8 7
8 Remigijus Urbonas 2:6 / 2:6 0:6 / 4:6 6:1 / 7:6(3) 0:6 / 1:6 2:6 / 2:6 6:2 / 6:0 10 5

Klaipėda 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Osvaldas Kurauskas 3:6 / 7:6
10:6
6:2 / 6:0 6:0 / 6:3 6 1
2 Arūnas Viskintas 6:3 / 6:7
6:10
6:4 / 6:3 7:5 / 6:0 5 2
3 Mindaugas Gurskis 2:6 / 0:6 4:6 / 3:6 3:6 / 4:6 3 4
4 Mindaugas Jacinevičius 0:6 / 3:6 5:7 / 0:6 6:3 / 6:4 4 3

Klaipėda 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Vitalius Butkus 2:6 / 4:6 3:6 / 2:6 2
2 Juras Pakalniškis 2:6 / 4:6 4:6 / 6:3
11:9
3
3 Giedrius Gairionis 6:2 / 6:4 6:2 / 6:4 6:1 / 6:3 6 1
4 Olegas Deduchovas 6:3 / 6:2 6:4 / 3:6
9:11
1:6 / 3:6 4 2