"LEXUS taurė" 2018 žiemos turnyras | 1 etapas | Vyrų vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Aurelijus Balsys 4:6 / 2:6 1
2 Darius Makūnas 2:6 / 4:6 5:7 / 6:7(5) 1:6 / 0:6 6:2 / 0:6
2:10
4
3 Romas Simkus 6:2 / 6:4 6:3 / 6:4 6:3 / 4:6
7:10
6:3 / 6:0 7
4 Donatas Pauliukonis 6:2 / 6:1 6:4 / 6:1 4
5 Kostas Pavliuk 2:6 / 1:6 1
6 Nerijus Lungys 7:5 / 7:6(5) 3:6 / 4:6 1:6 / 3:6 4
7 Paulius Klapatauskas 6:4 / 6:2 6:1 / 6:0 3:6 / 6:4
10:7
6:1 / 6:3 6:2 / 6:1 6:1 / 6:0 12
8 Gerdas Titovas 4:6 / 1:6 2:6 / 1:6 2
9 Evaldas Oganauskas 2:6 / 6:0
10:2
3:6 / 0:6 1:6 / 0:6 4

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Dangis Jurgelevičius 0
2 Zygimantas Beiga 6:2 / 3:6
13:11
2
3 Vytenis Zalaga 0
4 Vilius Medvedevas 0
5 Raimondas Maročka 2:6 / 6:3
11:13
1
6 Denas Marčiulaitis 0
7 Laurynas Zaveckis 0

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Adomas Navickas 6:3 / 6:4 7:6(4) / 6:4 6:4 / 3:6
5:10
6:4 / 0:6
7:4
7
2 Mindaugas Milius 3:6 / 4:6 0:6 / 6:4
2:6
1:6 / 1:6 3
3 Algirdas Nasutavičius 6:7(4) / 4:6 4:6 / 2:6 7:5 / 6:0 4
4 Mantas Mikalopas 4:6 / 6:3
10:5
6:0 / 4:6
6:2
6:4 / 6:2 4:6 / 5:7 6:0 / 6:1 9 1
5 Remigijus Janušis 4:6 / 6:0
4:7
6:1 / 6:1 6:4 / 7:5 6:1 / 6:0 7
6 Tadas Braniauskas 5:7 / 0:6 0:6 / 1:6 1:6 / 0:6 3

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrius Morkevicius 6:1 / 6:3 6:0 / 6:2 2:6 / 3:6 6:1 / 2:6
10:5
7
2 Andrius Dainorovič 1:6 / 3:6 1
3 Vikintas Pašilys 0
4 Arturas Skairys 0:6 / 2:6 1
5 Gediminas Nutautas 6:2 / 6:3 6:2 / 2:6
10:8
4
6 ramunas umbrasas 1:6 / 6:2
5:10
2:6 / 6:2
8:10
2

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrius Skardžius 0
2 Laurynas Kochmanas 6:1 / 7:5 5:7 / 2:6 1:6 / 3:6 4
3 Gediminas Čiučelis 6:0 / 6:0 2:6 / 6:2
8:10
3:6 / 6:3
10:8
5
4 Jorūnas Navickas 1:6 / 5:7 0:6 / 0:6 2
5 Rokas Armalis 7:5 / 6:2 6:2 / 2:6
10:8
6:2 / 7:6(5) 6
6 Tomas Krisciunas 6:1 / 6:3 6:3 / 3:6
8:10
2:6 / 6:7(5) 4

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Danatas Cerjazdanovas 2:6 / 2:6 0:6 / 2:6 5:7 / 2:6 1:6 / 2:6 4
2 Lauras Lukošius 6:2 / 6:2 6:4 / 1:6
3:6
3:6 / 0:6 4:6 / 4:6 5
3 Tomas Alisauskas 1:6 / 1:6 1
4 Darius Paliukėnas 6:0 / 6:2 4:6 / 6:1
6:3
0:6 / 6:3
7:5
1:6 / 1:6 7
5 Danielius Žvinys 7:5 / 6:2 6:3 / 6:0 6:0 / 3:6
5:7
4:6 / 6:4
10:2
7
6 Karolis Kazlauskas 6:1 / 6:2 6:4 / 6:4 6:1 / 6:1 6:1 / 6:1 6:4 / 4:6
2:10
9 1

Vilnius 2 lyga, E grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Paulius Kamarauskas 6:7(5) / 4:6 6:4 / 6:4 6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra 5
2 Gintaras Baubinas 7:6(5) / 6:4 6:0 / 7:5 6:2 / 6:1 6:1 / 6:2 8
3 Domas Urbonavicius 4:6 / 4:6 0:6 / 5:7 1:6 / 1:6 1:6 / 6:3
7:10
4:6 / 1:6 5 3
4 Mindaugas Sventickas 6:1 / 6:1 6:1 / 7:5 6:2 / 6:1 6
5 Mindaugas Deksnys 2:6 / 2:6 2:6 / 1:6 6:1 / 3:6
10:7
1:6 / 5:7 3:6 / 0:6 6 2
6 Edvinas Rudys Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 6:4 / 6:1 2:6 / 1:6 6:3 / 6:0 6 1

Vilnius 2 lyga, F grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Deividas Snapkauskas 1:6 / 0:6 3:6 / 6:3
10:7
6:4 / 7:6(9) 5
2 Vismantas Čepliauskas 6:1 / 6:0 6:0 / 6:0 6:0 / 6:1 6
3 Vaidas Daunaravicius 6:3 / 3:6
7:10
0:6 / 0:6 4:6 / 6:1
10:7
3:6 / 7:6(4)
10:7
6
4 SARUNAS ANDRIUSIS 0
5 Viktoras Kotvickis 6:4 / 1:6
7:10
1
6 Tomas Grigas 4:6 / 6:7(9) 0:6 / 1:6 6:3 / 6:7(4)
7:10
3

Vilnius 2 lyga, G grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Dainius Vaicikonis 2:6 / 3:6 1
2 Egidijus Losis 2:6 / 3:6 1
3 Simonas Aukštikalnis 3:6 / 4:6 4:6 / 1:6 2
4 Justas Meidus 6:2 / 6:3 6:2 / 6:3 6:3 / 6:4 6:4 / 6:1 8
5 Tomas Milašius 6:4 / 6:1 4:6 / 1:6 6:4 / 7:5 5
6 Marius Padvilikis 4:6 / 5:7 1

Vilnius 2 lyga, H grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Radvilė Zeikutė Bachanova 6:2 / 6:1 3:6 / 2:6 3
2 Karolis Pikunas 2:6 / 1:6 3:6 / 0:6 6:1 / 7:5 4
3 Osvaldas Švitra 6:3 / 6:2 6:3 / 6:0 6:1 / 6:1 6:0 / 6:2 8 1
4 Kastytis Račiūnas 1:6 / 5:7 1:6 / 1:6 3:6 / 3:6 3
5 Laurynas Vaškys 0:6 / 2:6 6:3 / 6:3 3

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Algirdas Tevelis 5:7 / 3:6 5:7 / 5:7 1:6 / 5:7 3
2 Rimvydas Beinaris 7:5 / 6:3 6:1 / 2:6
10:4
2:6 / 1:6 6:1 / 6:1 7
3 Audrius Poškevičius 6:7(12) / 4:6 1
4 Tomas Andziulis 7:5 / 7:5 1:6 / 6:2
4:10
7:6(12) / 6:4 0:6 / 4:6 7:5 / 3:6
10:5
8
5 Valdas Buksnys 0
6 Vitas Ališauskas 6:2 / 6:1 6:0 / 6:4 4
7 Evaldas Paulavičius 5:7 / 6:3
5:10
1
8 Linas Eidimtas 6:1 / 7:5 1:6 / 1:6 3

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Audrius Ulevicius 6:4 / 6:4 Laimėtojo nėra 2
2 Giedrius Kizala 6:4 / 6:2 5:7 / 6:1
10:7
6:3 / 6:0 6
3 Povilas Ramanauskas 0
4 Dainius Aksinavičius 0
5 Vladimiras Vinokurovas 0
6 Deividas Stankus 4:6 / 4:6 4:6 / 2:6 6:7(5) / 6:4
10:5
4
7 Giedrius Ratautas 7:5 / 1:6
7:10
6:1 / 6:2 3
8 Mindaugas Lazdauskas Laimėtojo nėra 3:6 / 0:6 7:6(5) / 4:6
5:10
1:6 / 2:6 3

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Andrius Nikanorovas 6:2 / 6:4 1:6 / 6:1
6:10
4:6 / 5:7 4
2 Tomas Domeika 2:6 / 4:6 4:6 / 0:6 6:1 / 6:2 6:7 / 3:6 1:6 / 4:6 6
3 Valentinas Lukosevicius 6:4 / 6:0 6:1 / 6:0 2:6 / 6:7 1:6 / 4:6 6
4 Artūras Sagidulinas 1:6 / 2:6 1:6 / 0:6 2:6 / 2:6 0:6 / 0:6 4
5 Ernestas Lipnickas 7:6 / 6:3 6:2 / 7:6 6:2 / 6:2 2:6 / 7:5
10:5
4:6 / 2:6 9
6 Denisas Polonskis 0
7 Rimantas Stanaitis 6:1 / 1:6
10:6
6:1 / 6:4 6:2 / 5:7
5:10
5
8 Mantas Daniškevičius 6:4 / 7:5 6:1 / 6:4 6:0 / 6:0 6:4 / 6:2 8

Vilnius 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Ramunas Pundinas 6:2 / 6:2 1:6 / 2:6 6:4 / 6:2 6:7(3) / 2:6 6:2 / 5:7
10:12
7
2 Gediminas Aliukonis 2:6 / 2:6 0:6 / 2:6 1:6 / 2:6 1:6 / 0:6 4
3 Gediminas Levickis 6:1 / 6:2 6:0 / 6:2 6:2 / 6:3 6:0 / 6:1 6:3 / 3:6
10:7
6:2 / 3:6
10:4
6:3 / 6:4 14 1
4 Marius Trinkūnas 4:6 / 2:6 2:6 / 3:6 4:6 / 2:6 5:7 / 2:6 4
5 Tomas Mardosas 0:6 / 1:6 1:6 / 1:6 1:6 / 0:6 3
6 Vilius Ramanauskas 3:6 / 6:3
7:10
6:4 / 6:2 6:1 / 6:1 6:3 / 4:6
6:3
7
7 Marius Žiūkas 7:6(3) / 6:2 6:1 / 6:2 2:6 / 6:3
4:10
7:5 / 6:2 6:1 / 6:0 3:6 / 6:4
3:6
10
8 Romas Gogelis 2:6 / 7:5
12:10
6:1 / 6:0 3:6 / 4:6 5

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Algirdas Tevelis 6:4 / 6:2 7:6(5) / 6:4 6:2 / 6:3 6
2 Ramūnas Baranauskas 0
3 Algirdas Švabas 1:6 / 0:6 1
4 Vaidas Talačka 4:6 / 2:6 6:1 / 6:2 4:6 / 6:7(2) 4
5 Lukas Stragys 6:7(5) / 4:6 1:6 / 2:6 5:7 / 5:7 6:3 / 6:7(4)
2:10
4
6 Vaidas Mugauskas 2:6 / 3:6 7:5 / 7:5 1:6 / 1:6 4
7 Dainius Bukaitis 0
8 Giedrius Ratautas 6:1 / 6:0 6:4 / 7:6(2) 3:6 / 7:6(4)
10:2
6:1 / 6:1 8
9 Aivaras Kamblevicius 0

Kaunas 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Andrius Abromavicius 0
2 Mantas Dulevičius 1:6 / 4:6 6:2 / 6:2 6:4 / 1:6
3:10
4
3 Mindaugas Silkunas 6:1 / 6:4 6:0 / 6:2 4:6 / 6:4
10:7
6:1 / 6:0 8
4 Paulius Eidimtas 2:6 / 2:6 0:6 / 2:6 1:6 / 1:6 3
5 Edgaras Ginkus 4:6 / 6:1
10:3
6:4 / 4:6
7:10
6:1 / 6:1 2:6 / 6:4
10:7
6:0 / 6:0 9
6 Edvinas Rudys 6:2 / 4:6
7:10
1
7 Gytis Koryzna 1:6 / 0:6 0:6 / 0:6 2
8 Remigijus Urbonas 0