"LEXUS taurė" 2018 žiemos turnyras | 1 etapas | Vyrų dvejetas

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Alexandr Zubrickis Vladimis Kuleshov 6:2 / 6:4 6:3 / 3:6
2:6
Laimėtojo nėra 6:6(4) / 2:6 6:4 / 6:3 2:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 7 6
2 Linas Mockus Nerijus Juskaitis 2:6 / 4:6 4:6 / 2:6 1:6 / 3:6 3:6 / 4:6 2:6 / 3:6 6:4 / 3:6
5:10
6:7 / 2:6 7 7
3 Andrius Morkevičius Kasparas Jancys 3:6 / 6:3
6:2
6:4 / 6:2 6:2 / 6:4 6:4 / 3:6
6:1
7:6(5) / 5:7
8:10
3:6 / 1:6 6:0 / 6:0 12 3
4 Tomas Milašius Rokas Vaitkevicius Laimėtojo nėra 6:1 / 6:3 2:6 / 4:6 5:7 / 6:3
10:8
6:3 / 2:6
6:2
6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 9 4
5 Arvydas Rakauskas Giedrius Pauplys 6:6(4) / 6:2 6:3 / 6:4 4:6 / 6:3
1:6
7:5 / 3:6
8:10
3:6 / 6:7(2) 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 8 5
6 Gediminas Nutautas Mantas Mikalopas 4:6 / 3:6 6:2 / 6:3 6:7(5) / 7:5
10:8
3:6 / 6:2
2:6
6:3 / 7:6(2) 6:7(5) / 6:2
14:12
1:0 / 0:0 12 1
7 Linas Konovalovas Marius Peleda 6:2 / 6:0 4:6 / 6:3
10:5
6:3 / 6:1 1:6 / 1:6 6:3 / 6:1 7:6(5) / 2:6
12:14
12 2
8 SARUNAS ANDRIUSIS Laimėtojo nėra 7:6 / 6:2 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:1 / 0:0 4 8

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Andrius Dainorovič Tadas Braniauskas 1:6 / 1:6 2:6 / 1:6 6:3 / 5:7
4:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 3:6
10:4
3:6 / 4:6 6 5
2 Karolis Kazlauskas Ovidijus Vilniškis 6:1 / 6:1 6:3 / 4:6
10:6
6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:3 6:3 / 6:1 6:2 / 6:2 12 1
3 Ričardas Drazdovas Gediminas Čiučelis 6:2 / 6:1 3:6 / 6:4
6:10
6:3 / 6:7
10:7
Laimėtojo nėra 6:0 / 6:4 11 2
4 Edgaras Petrulis Mantas Daniškevičius 3:6 / 7:5
10:4
0:6 / 0:6 3:6 / 7:6
7:10
Laimėtojo nėra 6:3 / 4:6
10:8
6:3 / 6:4 6:4 / 6:3 10 3
5 Aurelijus Balsys Romas Simkus Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 8
6 Domas Savickis Sarunas Bakonis Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 3:6 / 6:4
8:10
Laimėtojo nėra 6:2 / 7:6(2) 4:6 / 4:6 5 6
7 Marius Gabrilavicius Aleksandr Salomiasov 3:6 / 6:3
4:10
3:6 / 1:6 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 6:7(2) 6:3 / 3:6
7:10
5 7
8 Lukas Bakšys Svajūnas Barakauskas 6:3 / 6:4 2:6 / 2:6 0:6 / 4:6 4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 3:6 / 6:3
10:7
9 4

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Julius Makūnas Egidijus Žvirblis 3:6 / 6:4
6:10
Laimėtojo nėra 7:6 / 6:4
10:8
3 2
2 Giedrius Kovzonas Gytis Makarevicius 6:3 / 4:6
10:6
7:5 / 6:2 6 1
3 Raimondas Maročka Robertas Jocius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4
4 Tomas Noreika Valdas Luksas 6:7 / 4:6
8:10
5:7 / 2:6 Laimėtojo nėra 2 3

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Dovydas Šabūnas Tomas Andziulis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4
2 Adrijus Melnikas Audrius Poškevičius Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:5 / 6:7
8:10
2 3
3 Arūnas Rozga Raimondas Maročka Laimėtojo nėra 6:2 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:1 4 1
4 Darius Matulevičius Paulius Matulevičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
5 Gvidas Sabeckis Julius Makunas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
6 Ilmaras Melnikas Josefas Ellert Laimėtojo nėra 5:7 / 7:6
10:8
0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 2

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 Taškai Vieta
1 Mažvydas Urbšys Tadas Skairys 4:6 / 4:6 7:6 / 4:6(3)
11:9
3 2
2 Vaidas Bielinis Tomas Bagdanskis 6:4 / 6:4 7:5 / 6:3 4 1
3 Viktoras Gasiunas 6:7 / 6:4(3)
9:11
5:7 / 3:6 2 3