"Lexus taurė" 2017 Vasaros turnyras | 1 etapas | Moterų vienetai

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Taškai Vieta
1 Aksana Grigorjeva Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 10
2 Ingrida Sklėniene Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 6:2 / 6:1 4:6 / 6:2
6:10
Laimėtojo nėra 6:7 / 5:5 6:0 / 6:0 9 7
3 Nida Degutienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 6:1
8:10
1 11
4 Barbora Zabelskytė 6:1 / 6:3 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra 6:7(7) / 6:7(6) Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 6:1 / 6:2 6:2 / 7:6 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 6:1 / 6:0 15 1
5 Laima Urbšienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:6(7) / 7:6(6) Laimėtojo nėra 6:1 / 6:3 6:2 / 6:0 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 6:2 / 6:2 11 4
6 Violeta Bilaišytė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 12
7 Živilė Mačytė - Čiučelienė 3:6 / 3:6 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:0 4:6 / 0:6 2:6 / 1:6 6:3 / 1:6
2:10
7:6(5) / 4:6
3:10
10 6
8 Jurgita Judickienė Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 2:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 0:6 3:6 / 2:6 1:6 / 2:6 2:6 / 7:5
4:10
6:2 / 6:1 9 8
9 Skaistė Čerauskienė Laimėtojo nėra 6:4 / 2:6
10:6
Laimėtojo nėra 2:6 / 6:7 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:0 6:3 / 6:2 1:6 / 1:6 7:5 / 6:7
10:8
7:5 / 6:1 14 2
10 Anžela Lukošienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:1 6:1 / 6:2 6:1 / 6:1 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 8 9
11 Vaida Lapėnaitė Laimėtojo nėra 7:6 / 5:5 Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 6:1
10:2
6:2 / 5:7
10:4
5:7 / 7:6
8:10
1:6 / 2:6 7:5 / 6:2 12 3
12 Vitalija Kolisova Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 6:3 / 1:6
10:8
1:6 / 0:6 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 6:7(5) / 6:4
10:3
2:6 / 1:6 5:7 / 1:6 Laimėtojo nėra 5:7 / 2:6 10 5

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 Taškai Vieta
1 Gerda Urbšytė 0 2
2 Laura Krasauskiene 2 1

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 Taškai Vieta
1 Violeta Matulaitienė Laimėtojo nėra 0 1
2 Elma Paulauskaitė Laimėtojo nėra 0 2

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Aneta Keserauskienė 6:7 / 4:6 6:2 / 6:1 6:1 / 6:1 4:6 / 2:6 6:4 / 6:3 4:6 / 6:4
10:6
3:6 / 0:6 11 3
2 Vaiva Žažeckienė 7:6 / 6:4 5:7 / 6:0
10:8
6:3 / 6:4 0:6 / 1:6 4:6 / 6:4
10:8
1:6 / 0:6 2:6 / 2:6 11 5
3 Egle Sajute-Lukseviciene 2:6 / 1:6 7:5 / 0:6
8:10
6:3 / 3:6
9:11
1:6 / 2:6 6:4 / 6:3 3:6 / 3:6 1:6 / 0:6 8 6
4 Erika Inokaitiene 1:6 / 1:6 3:6 / 4:6 3:6 / 6:3
11:9
0:6 / 1:6 4:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 1:6 8 8
5 Jurgita Markevičienė 6:4 / 6:2 6:0 / 6:1 6:1 / 6:2 6:0 / 6:1 6:0 / 6:2 6:1 / 6:4 5:7 / 4:6 13 2
6 Laima Dobilienė 4:6 / 3:6 6:4 / 4:6
8:10
4:6 / 3:6 6:4 / 6:0 0:6 / 2:6 1:6 / 3:6 1:6 / 2:6 8 7
7 Edita Šėlienė 6:4 / 4:6
6:10
6:1 / 6:0 6:3 / 6:3 6:0 / 6:0 1:6 / 4:6 6:1 / 6:3 3:6 / 2:6 11 4
8 Sigita Smetonaite 6:3 / 6:0 6:2 / 6:2 6:1 / 6:0 6:0 / 6:1 7:5 / 6:4 6:1 / 6:2 6:3 / 6:2 14 1

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Eglė Leonavičienė 0
2 Inga Geceviciene 0
3 Loreta Satkauskienė 0
4 Loreta Satkauskiene 0
5 Jelena Šaimardanova 0
6 Rita Paužienė 0