"Lexus taurė" 2016-2017 ŽIEMA | 1 etapas | Moterų vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 Taškai Vieta
1 Daina Virkšaitė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 2
2 Gabija Jurgaityte Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 1
3 Simona Kundrotaite Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 3

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Aksana Grigorjeva 6:4 / 2:6
12:10
6:3 / 6:0 7:6 / 0:6
1:10
6:1 / 6:4 6:3 / 6:4 6:1 / 6:0 6:2 / 6:1 13 2
2 Giedrė Martusevičienė 4:6 / 6:2
10:12
6:1 / 6:0 6:2 / 7:6(8) 6:2 / 6:1 2:6 / 2:6 6:2 / 6:1 6:3 / 4:6
10:7
12 3
3 Lina Klapatauskiene 3:6 / 0:6 1:6 / 0:6 1:6 / 3:6 1:6 / 3:6 0:6 / 1:6 6:3 / 6:1 0:6 / 2:6 8 7
4 Svetlana Priščepa 6:7 / 6:0
10:1
2:6 / 6:7(8) 6:1 / 6:3 6:2 / 6:2 6:3 / 6:2 6:0 / 6:0 6:0 / 6:4 13 1
5 Tamara Vinklerienė 1:6 / 4:6 2:6 / 1:6 6:1 / 6:3 2:6 / 2:6 3:6 / 6:3
10:6
6:3 / 6:0 6:2 / 6:4 11 4
6 Jolanta Jurga 3:6 / 4:6 6:2 / 6:2 6:0 / 6:1 3:6 / 2:6 6:3 / 3:6
6:10
6:0 / 6:1 3:6 / 6:1
10:4
11 5
7 Edita Ivanauskiene 1:6 / 0:6 2:6 / 1:6 3:6 / 1:6 0:6 / 0:6 3:6 / 0:6 0:6 / 1:6 0:6 / 2:6 7 8
8 Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė 2:6 / 1:6 3:6 / 6:4
7:10
6:0 / 6:2 0:6 / 4:6 2:6 / 4:6 6:3 / 1:6
4:10
6:0 / 6:2 9 6

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Ieva Bernotienė 0:6 / 0:6 3:6 / 0:6 0:6 / 0:6 1:6 / 2:6 2:6 / 7:5
8:10
3:6 / 2:6 6 8
2 Julija Lisovskaja 6:0 / 6:0 4:6 / 2:6 6:4 / 6:2 6:4 / 4:6
11:9
6:3 / 6:3 6:1 / 6:2 6:3 / 6:1 13 2
3 Rolanda Balciauskiene 6:3 / 6:0 6:4 / 6:2 6:0 / 6:1 1:6 / 7:5
10:6
7:5 / 6:1 6:2 / 6:1 6:4 / 6:4 14 1
4 Nida Degutienė 4:6 / 2:6 0:6 / 1:6 3:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 8 6
5 Laima Urbšienė 6:0 / 6:0 4:6 / 6:4
9:11
6:1 / 5:7
6:10
6:3 / 6:2 6:3 / 6:3 6:3 / 6:1 12 3
6 Violeta Bilaišytė 6:1 / 6:2 3:6 / 3:6 5:7 / 1:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 6:1 / 7:5 6:3 / 6:3 9 4
7 Jovita Paupliene 6:2 / 5:7
10:8
1:6 / 2:6 2:6 / 1:6 1:6 / 5:7 6:1 / 7:6(4) 7 7
8 Aurelija Cenkute 6:3 / 6:2 3:6 / 1:6 4:6 / 4:6 6:1 / 6:2 3:6 / 1:6 3:6 / 3:6 1:6 / 6:7(4) 9 5

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Dalia Blužienė 3:6 / 4:6 4:6 / 1:6 6:0 / 6:0 4:6 / 1:6 4:6 / 5:7 6 5
2 Jurgita Judickienė 6:3 / 6:4 6:2 / 0:6
11:9
6:1 / 6:1 6:4 / 6:7(5)
7:10
6:3 / 7:5 9 2
3 Justina Kelminskė 6:4 / 6:1 2:6 / 6:0
9:11
6:0 / 6:2 4:6 / 6:1
5:10
2:6 / 6:3
6:3
8 3
4 Daiva Karalevičienė 0:6 / 0:6 1:6 / 1:6 0:6 / 2:6 3:6 / 0:6 0:6 / 1:6 5 6
5 Erika Petraitiene 6:4 / 6:1 4:6 / 7:6(5)
10:7
6:4 / 1:6
10:5
6:3 / 6:0 10 1
6 Egle Lukauskaitė 6:4 / 7:5 3:6 / 5:7 6:2 / 3:6
3:6
6:0 / 6:1 6 4

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 Taškai Vieta
1 Gabija Ginelevičiūtė Laimėtojo nėra 0 1
2 Audra Ginelevičienė Laimėtojo nėra 0 2

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Brigita Tunaityte 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 1:6 / 1:60 2:6 / 2:6 3:6 / 3:6 2:6 / 2:6 6 7
2 Laima Kalasauskienė 6:3 / 6:3 6:1 / 6:1 6:3 / 1:6
8:10
6:7(3) / 4:6 4:6 / 2:6 6:3 / 6:2 2:6 / 2:6 10 5
3 Vaiva Žažeckienė Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 3:6 0:6 / 3:6 2:6 / 0:6 5 8
4 Sigita Smetonaite 6:0 / 6:1 3:6 / 6:1
10:8
6:0 / 6:1 4:6 / 6:2
7:10
5:7 / 6:3
10:5
7:5 / 4:6
10:8
6:2 / 6:2 13 1
5 Inga Baliūnaitė 6:1 / 60:1 7:6(3) / 6:4 Laimėtojo nėra 6:4 / 2:6
10:7
3:6 / 2:6 6:7(2) / 6:2
10:6
5:7 / 4:6 10 4
6 Jurate A 6:2 / 6:2 6:4 / 6:2 6:0 / 6:3 7:5 / 3:6
5:10
6:3 / 6:2 6:1 / 6:3 6:4 / 7:5 13 2
7 Aneta S. 6:3 / 6:3 3:6 / 2:6 6:0 / 6:3 5:7 / 6:4
8:10
7:6(2) / 2:6
6:10
1:6 / 3:6 1:6 / 4:6 9 6
8 Jurgita Markevičienė 6:2 / 6:2 6:2 / 6:2 6:2 / 6:0 2:6 / 2:6 7:5 / 6:4 4:6 / 5:7 6:1 / 6:4 12 3

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Marija Urbelienė Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
2 Rita Pauziene Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 0:6 / 2:6 4:6 / 2:6 3 4
3 Patricija Liubseviciute Laimėtojo nėra 6:0 / 6:1 6:2 / 6:3 6:3 / 6:2 6 1
4 Brigita Tunaitytė Laimėtojo nėra 6:0 / 6:2 2:6 / 3:6 6:3 / 6:3 5 2
5 Vaiva Žažeckienė Laimėtojo nėra 6:4 / 6:2 3:6 / 2:6 3:6 / 3:6 4 3

Klaipėda 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Dovilė Strakšytė 5:7 / 4:6 2:6 / 1:6 3:6 / 4:6 3 4
2 Elena Stončiuvienė 7:5 / 6:4 1:6 / 4:6 6:4 / 6:4 5 3
3 Natalija Šigajeva 6:2 / 6:1 6:1 / 6:4 1:6 / 6:0
8:10
5 1
4 Indrė Narvilė 6:3 / 6:4 4:6 / 4:6 6:1 / 0:6
10:8
5 2