"Lexus taurė" 2016-2017 ŽIEMA | 1 etapas | Vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Aurelijus Balsys 5:7 / 3:6 6:2 / 6:1 6:1 / 6:3 7 2
2 Aurimas Martisauskas 7:5 / 6:3 6:3 / 6:3 6:4 / 6:3 8 1
3 Dovydas Sakalnikas 2:6 / 1:6 3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4 4
4 SARUNAS ANDRIUSIS 1:6 / 3:6 4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4 3
5 Martynas Jocys 0 5

Vilnius 1 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Giedrius Makunas Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 6:7 / 1:6 2 4
2 Gintaras Glicas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 1 5
3 Jevgenij Tekutjev Laimėtojo nėra 3:6 / 6:2
10:2
6:3 / 4:6
7:5
6 2
4 Vytautas Pranulis 6:2 / 6:2 6:3 / 2:6
2:10
6:1 / 6:1 7 1
5 Romas Simkus 7:6 / 6:1 6:4 / 6:3 3:6 / 6:4
5:7
1:6 / 1:6 6 3

Vilnius 1 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Donatas Zaveckas Laimėtojo nėra 4:6 / 6:7(5) Laimėtojo nėra 3 2
2 Linas Konovalovas Laimėtojo nėra 2:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 3 3
3 Ignas Murauskas 0 5
4 Evaldas Oganauskas 6:4 / 7:6(5) 6:2 / 6:0 Laimėtojo nėra 6 1
5 Andrius Nikelis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 4

Vilnius 1 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Jaroslav Lucinskij 7:5 / 6:1 6:1 / 6:0 5:7 / 6:1
2:10
5 2
2 Robertas Beržinskas 5:7 / 1:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 2 3
3 Nerijus Lungys 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 5:7 2 4
4 Paulius Klapatauskas 7:5 / 1:6
10:2
6:3 / 6:1 6:3 / 7:5 6 1

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Aivaras Dovydaitis 6:0 / 7:5 6:2 / 6:2 7:6(5) / 7:5 4:6 / 1:6 6:2 / 6:1 1:6 / 0:6 2:6 / 2:6 13 4
2 Vikintas Pašilys 0:6 / 5:7 3:6 / 3:6 6:2 / 2:6
6:10
5:7 / 0:6 6:4 / 6:0 0:6 / 1:6 3:6 / 5:7 10 6
3 Andrius Morkevičius 2:6 / 2:6 6:3 / 6:3 5:7 / 4:6 5:7 / 2:6 6:2 / 6:2 2:6 / 1:6 4:6 / 2:6 11 5
4 Algirdas Nasutavičius 6:7(5) / 5:7 2:6 / 6:2
10:6
7:5 / 6:4 3:6 / 5:7 2:6 / 5:7 1:6 / 2:6 10 8
5 Mindaugas Jusius 6:4 / 6:1 7:5 / 6:0 7:5 / 6:2 6:3 / 7:5 6:2 / 3:6
10:3
2:6 / 6:4
5:7
7:6(3) / 2:6
5:7
6:1 / 6:1 14 3
6 ramunas umbrasas 2:6 / 1:6 4:6 / 0:6 2:6 / 2:6 2:6 / 6:3
3:10
3:6 / 0:6 2:6 / 3:6 6:3 / 6:2 10 7
7 Marius Padvilikis 6:1 / 6:0 6:0 / 6:1 6:2 / 6:1 6:2 / 7:5 6:2 / 4:6
7:5
6:3 / 6:0 3:6 / 6:3
5:10
6:4 / 6:4 15 2
8 Karolis Kazlauskas 6:2 / 6:2 6:3 / 7:5 6:4 / 6:2 6:1 / 6:2 6:7(3) / 6:2
7:5
6:2 / 6:3 6:3 / 3:6
10:5
6:3 / 6:0 16 1
9 Lukas Langvinis 1:6 / 1:6 3:6 / 2:6 4:6 / 4:6 3:6 / 0:6 4 9

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Tomas Alisauskas 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 3:6 / 4:6 6:4 / 6:4 6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra 8 6
2 Tauras Endriukaitis 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:7(1) / 1:6 4:6 / 7:6(5)
6:10
4:6 / 5:7 0:6 / 4:6 6 7
3 Mindaugas Milius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 5:7 / 1:6 6:7(5) / 4:6 6:4 / 6:0 Laimėtojo nėra 5 8
4 Andrius Skardžius 6:2 / 6:1 6:2 / 6:1 Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 6:2 / 6:0 6:3 / 7:6(2) 6:0 / 6:0 6:0 / 6:2 13 3
5 Audrius Čaplikas 6:3 / 6:4 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:2 6:3 / 6:1 7:5 / 6:7(4)
10:7
2:6 / 6:4
10:5
6:4 / 6:0 6:3 / 6:1 14 1
6 Danielius Žvinys 4:6 / 4:6 7:6(1) / 6:1 7:5 / 6:1 2:6 / 0:6 5:7 / 7:6(4)
7:10
2:6 / 6:4
7:10
6:2 / 6:2 12 4
7 Gerdas Titovas 6:4 / 6:7(5)
10:6
7:6(5) / 6:4 3:6 / 6:7(2) 6:2 / 4:6
5:10
6:2 / 4:6
10:7
3:6 / 6:3
7:4
14 2
8 Kęstutis Bulovas 1:6 / 3:6 6:4 / 7:5 4:6 / 0:6 0:6 / 0:6 4:6 / 0:6 2:6 / 2:6 6:3 / 3:6
4:7
10 5
9 Gytis Malinauskas Laimėtojo nėra 6:0 / 6:4 Laimėtojo nėra 0:6 / 2:6 3:6 / 1:6 4 9

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Kasparas Subacius Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 2:6 4:6 / 6:4
4:10
2:6 / 3:6 7:6(4) / 1:6
8:10
3:6 / 4:6 6 7
2 Vytautas Juršėnas Laimėtojo nėra 3:6 / 4:6 6:3 / 4:6
8:10
1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 5:7 / 3:6 0:6 / 2:6 0:6 / 2:6 6 8
3 Darius Makūnas 6:2 / 6:2 6:3 / 6:4 6:3 / 6:3 1:6 / 1:6 6:3 / 4:6
7:5
6:3 / 6:4 3:6 / 5:7 6:4 / 3:6
7:10
13 4
4 Egidijus Losis Laimėtojo nėra 3:6 / 6:4
10:8
3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 4:6 4:6 / 3:6 5 9
5 Gediminas Nutautas 6:0 / 6:2 6:1 / 6:3 6:1 / 6:1 6:3 / 6:3 6:2 / 6:1 6:2 / 6:2 6:0 / 7:5 16 1
6 Justas Meidus 6:4 / 4:6
10:4
Laimėtojo nėra 3:6 / 6:4
5:7
Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 5:7 / 6:4
7:10
5:7 / 6:4
11:9
4:6 / 6:4
6:10
8 6
7 Justinas Šimkus 6:2 / 6:3 7:5 / 6:3 3:6 / 4:6 6:2 / 6:4 2:6 / 1:6 7:5 / 4:6
10:7
6:7(3) / 6:7(2) 6:4 / 6:7(1)
3:10
12 5
8 Kastytis Račiūnas 6:7(4) / 6:1
10:8
6:0 / 6:2 6:3 / 7:5 6:4 / 6:3 2:6 / 2:6 7:5 / 4:6
9:11
7:6(3) / 7:6(2) 7:6(2) / 1:6
10:8
14 2
9 Ainas Martinaitis 6:3 / 6:4 6:0 / 6:2 4:6 / 6:3
10:7
0:6 / 5:7 6:4 / 4:6
10:6
4:6 / 7:6(1)
10:3
6:7(2) / 6:1
8:10
14 3

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Rokas Vaitkevicius 4:6 / 6:4
2:10
6:2 / 6:6(4) 6:3 / 6:2 1:6 / 2:6 6:1 / 6:1 6:2 / 6:1 5:7 / 6:3
9:11
6:1 / 7:5 13 4
2 Mindaugas Sventickas 6:4 / 4:6
10:2
2:6 / 2:6 5:7 / 4:6 6:7(5) / 2:6 6:2 / 7:5 6:3 / 6:2 7:6(4) / 6:0 6:2 / 6:7(5)
6:3
13 3
3 Mindaugas Baltakis 2:6 / 6:6(4) 6:2 / 6:2 6:3 / 6:4 2:6 / 2:6 6:1 / 6:2 6:1 / 6:2 6:3 / 6:3 6:3 / 6:1 14 2
4 Kostas Pavliuk 3:6 / 2:6 7:5 / 6:4 3:6 / 4:6 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 7:5 / 6:3 1:6 / 6:0
6:1
3:6 / 5:7 10 6
5 Renatas Tikuišis 6:1 / 6:2 7:6(5) / 6:2 6:2 / 6:2 6:0 / 6:3 6:1 / 6:1 6:3 / 6:1 6:1 / 6:4 6:4 / 6:3 16 1
6 Karolis Pikunas 1:6 / 1:6 2:6 / 5:7 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 3:6
6:4
5:7 / 2:6 7 9
7 Mantas Mikalopas 2:6 / 1:6 3:6 / 2:6 1:6 / 2:6 5:7 / 3:6 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 5:7
7:5
0:6 / 3:6 8 8
8 Laurynas Vaškys 7:5 / 3:6
11:9
6:7(4) / 0:6 3:6 / 3:6 6:1 / 0:6
1:6
1:6 / 4:6 2:6 / 6:3
4:6
4:6 / 7:5
5:7
1:6 / 4:6 9 7
9 Paulius Zdanavičius 1:6 / 5:7 2:6 / 7:6(5)
3:6
3:6 / 1:6 6:3 / 7:5 4:6 / 3:6 7:5 / 6:2 6:0 / 6:3 6:1 / 6:4 12 5

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrej Mardusevič 6:3 / 6:2 6:1 / 6:1 6:2 / 6:2 6:1 / 6:2 6:0 / 6:1 10 1
2 Darius Abromavicius 3:6 / 2:6 5:7 / 6:7(4) Laimėtojo nėra 2 6
3 Marius Trinkūnas 1:6 / 1:6 6:7(3) / 7:6(3)
11:7
6:2 / 3:6
6:4
1:6 / 6:4
1:6
8 3
4 Mangirdas Kireilis 2:6 / 2:6 7:5 / 7:6(4) 7:6(3) / 6:7(3)
7:11
6:1 / 7:5 6:7(4) / 2:6 7 4
5 Vygintas Domarkas 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 6:3
4:6
1:6 / 5:7 4:6 / 1:6 4 5
6 Edvinas Rudys 0:6 / 1:6 6:1 / 4:6
6:1
7:6(4) / 6:2 6:4 / 6:1 9 2

Vilnius 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Gediminas Levickis 0:6 / 1:6 6:7(3) / 4:6 6:3 / 6:1 6:1 / 6:1 4:6 / 4:6 7 4
2 Justinas Gavenas 6:0 / 6:1 6:2 / 6:2 6:2 / 6:2 6:1 / 6:0 6:2 / 6:1 10 1
3 Karolis Petrulevičius 7:6(3) / 6:4 2:6 / 2:6 6:4 / 2:6
10:5
6:2 / 6:3 Laimėtojo nėra 7 2
4 Tomas Gradzevic 3:6 / 1:6 2:6 / 2:6 4:6 / 6:2
5:10
6:3 / 3:6
10:6
6:6(7) / 2:6 6 5
5 emil vaisov 1:6 / 1:6 1:6 / 0:6 2:6 / 3:6 3:6 / 6:3
6:10
5:7 / 4:6 5 6
6 Artūras Vilkas 6:4 / 6:4 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:6(7) / 6:2 7:5 / 6:4 7 3

Vilnius 3 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Bernardas Mazeika 3:6 / 6:3
11:9
6:1 / 6:1 6:1 / 6:4 6:3 / 6:4 6:0 / 6:0 10 1
2 Skirmantas Valiukas 6:3 / 3:6
9:11
6:1 / 6:1 6:4 / 6:4 6:1 / 6:4 6:1 / 6:0 9 2
3 Marius Gabrilavicius 1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 3:6 / 6:7 2:6 / 3:6 6:3 / 6:0 6 5
4 Paulius Papreckis 1:6 / 4:6 4:6 / 4:6 6:3 / 7:6 6:0 / 6:1 6 4
5 Lauris Petkus 3:6 / 4:6 1:6 / 4:6 6:2 / 6:3 6:1 / 6:3 8 3
6 Domas Urbonavicius 0:6 / 0:6 1:6 / 0:6 3:6 / 0:6 0:6 / 1:6 1:6 / 3:6 5 6

Vilnius 3 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Viktoras Kotvickis 6:7(5) / 3:6 0:6 / 4:6 0:6 / 0:6 3:6 / 3:6 4 6
2 Marius Žiūkas 7:6(5) / 6:3 4:6 / 5:7 4:6 / 2:6 4:6 / 3:6 5 5
3 Žilvinas Knieža 6:0 / 6:4 6:2 / 6:1 6:4 / 6:2 7:6(4) / 4:6
3:6
9 2
4 Viačeslav Kuznecov 6:0 / 6:0 6:4 / 7:5 2:6 / 1:6 1:6 / 2:6 1:6 / 0:6 7 4
5 Tomas Krisciunas 6:3 / 6:3 6:4 / 6:2 4:6 / 2:6 6:1 / 6:2 3:6 / 3:6 8 3
6 Mindaugas Levickis 6:4 / 6:3 6:7(4) / 6:4
6:3
6:1 / 6:0 6:3 / 6:3 10 1

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Antanas Gilaitis Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 6:4 / 6:1 6:4 / 6:2 6:1 / 6:4 10 1
2 Vilius Medvedevas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 6
3 Antanas Černikis 0:6 / 0:6 1 7
4 Saulius Pauza 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4 4
5 Laurynas Zaveckis 4:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:0 / 6:2 6:3 / 7:5 9 2
6 Tautvydas Beleškevičius 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 5
7 Raimondas Maročka 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 4 3

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Audrius Poškevičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
2 Vladimiras Vinokurovas Laimėtojo nėra 6:0 / 6:1 4:6 / 2:6 6:3 / 2:6
10:7
5 2
3 Reduan Greenspan Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 3:6 / 2:6 3:6 / 1:6 3 4
4 Valdas Buksnys Laimėtojo nėra 6:4 / 6:2 6:3 / 6:2 5:7 / 6:2
10:6
6 1
5 Visvaldas Šavelskis Laimėtojo nėra 3:6 / 6:2
7:10
6:3 / 6:1 7:5 / 2:6
6:10
4 3

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Vitas Ališauskas 3:6 / 6:2
6:10
6:3 / 6:0 6:4 / 6:2 6:1 / 6:2 7 2
2 Vidas Šilkaitis 6:3 / 2:6
10:6
6:1 / 6:2 6:1 / 6:2 6:4 / 6:4 8 1
3 Tomas Andziulis 3:6 / 0:6 1:6 / 2:6 5:7 / 1:6 2:6 / 6:6(4)
10:5
5 4
4 Dainius Aksinavičius 4:6 / 2:6 1:6 / 2:6 7:5 / 6:1 1:6 / 3:6 5 5
5 Šarūnas Vilius 1:6 / 2:6 4:6 / 4:6 6:2 / 6:6(4)
5:10
6:1 / 6:3 5 3

Kaunas 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Rytis Kaminskas 1:6 / 4:6 0:6 / 3:6 6:0 / 6:3 6:3 / 6:3 0:6 / 3:6 7 4
2 Raimondas Maročka 6:1 / 6:4 7:5 / 2:6
2:10
6:0 / 6:1 6:1 / 6:0 4:6 / 5:7 8 3
3 Dangis Jurgelevičius 6:0 / 6:3 5:7 / 6:2
10:2
6:1 / 6:0 6:0 / 6:1 6:0 / 6:2 10 1
4 Linas Eidimtas 0:6 / 3:6 0:6 / 1:6 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 4 5
5 Giedrius Ališauskas 3:6 / 3:6 1:6 / 0:6 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 4 6
6 Denas Marčiulaitis 6:0 / 6:3 6:4 / 7:5 0:6 / 2:6 6:1 / 6:3 6:1 / 6:0 9 2

Kaunas 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Tomas Baršauskas 4:6 / 2:6 6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra 3:6 / 6:4
8:10
4 4
2 Audrius Razmas 6:4 / 6:2 6:2 / 6:0 6:2 / 6:2 7:5 / 6:2 8 1
3 Paulius Kievišas 2:6 / 2:6 2:6 / 0:6 1:6 / 1:6 3:6 / 7:5
6:10
4 5
4 Mantas Statulevičius Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 6:1 / 6:1 7:6(4) / 6:2 5 3
5 Mindaugas Memėnas 6:3 / 4:6
10:8
5:7 / 2:6 6:3 / 5:7
10:6
6:7(4) / 2:6 6 2

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Taškai Vieta
1 Adas Kazlauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 5 10
2 Saulius Deimantavičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:5 / 5:7
10:8
3:6 / 3:6 6:4 / 2:6
8:10
6:3 / 6:4 Laimėtojo nėra 0:6 / 3:6 9 6
3 Henrikas Levinas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:1 3:6 / 6:4
8:10
6:1 / 6:3 9 7
4 Egidijus Gustaitis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 4:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 7:5
3:10
Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 7 8
5 Giedrius Ratautas Laimėtojo nėra 5:7 / 7:5
8:10
Laimėtojo nėra 7:5 / 6:4 6:4 / 6:2 1:6 / 0:6 6:2 / 6:4 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 11 4
6 Antanas Černikis 0 11
7 Algirdas Tevelis 6:3 / 6:3 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 2:6 1:6 / 3:6 6:1 / 6:0 2:6 / 2:6 2:6 / 4:6 13 3
8 Tomas Andziulis 6:0 / 6:3 4:6 / 6:2
10:8
6:3 / 4:6
10:8
6:1 / 5:7
10:3
6:1 / 6:0 6:1 / 6:3 6:0 / 6:0 2:6 / 6:4
8:10
6:3 / 7:6(6) 19 1
9 Naglis Kazakevičius 3:6 / 4:6 2:6 / 4:6 1:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 7 9
10 Evaldas Paulavičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:2 6:2 / 4:6
10:8
6:0 / 6:0 0:6 / 2:6 10 5
11 Zygimantas Beiga 6:0 / 6:3 6:3 / 6:3 6:1 / 6:2 6:2 / 6:4 3:6 / 6:7(6) 6:0 / 6:2 19 2

Klaipėda 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Aivaras Lūžys Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 8
2 Aleksandras Vasilevskis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 2
3 Andrius Petkevičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 1
4 Julius Kiršis Laimėtojo nėra 2:6 / 0:6 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 4
5 Osvaldas Kurauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
6 Povilas Lengvinas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
7 Dionizas Liatukas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 9
8 Vilius Vismantas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 2 3
9 Marius Stončius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 1 5

Šiauliai 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Valdas Budriūnas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 2
2 Darius Grubliauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 3
3 Domas Grunskis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 1
4 Mantas Kalasinskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 4