"Lexus taurė" 2016-2017 ŽIEMA | 1 etapas | Mix dvejetas

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Ausra Rudiene Jevgenij Tekutjev 6:0 / 6:0 7:5 / 7:5 3:6 / 4:6 7:5 / 4:6
13:11
11 2
2 Daina Virkšaitė Andrius Nikelis 2 6
3 Simona Kundrotaite Donatas Zaveckas 0:6 / 0:6 2:6 / 2:6 0:6 / 2:6 4:6 / 2:6 8 4
4 Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė Martynas Eimontas 5:7 / 5:7 Laimėtojo nėra 1 7
5 Laura Krasauskiene 6:3 / 6:4 6:2 / 6:2 7:6(5) / 6:4 12 1
6 Elvis Gotovskis Laura Ragulskyte Pavliuk 5:7 / 6:4
11:13
6:0 / 6:2 6:7(5) / 4:6 10 3
7 Eglė Jurkevičienė Arūnas Valickas 6:4 / 6:2 Laimėtojo nėra 4 5

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Alina Tikuišienė Renatas Tikuišis 7:6(5) / 5:7
12:10
2:6 / 1:6 2:6 / 2:6 1:6 / 1:6 6:4 / 6:2 7 4
2 Aurelija Buteikienė Giedrius Buteikis 6:7(5) / 7:5
10:12
1:6 / 0:6 3:6 / 0:6 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 4 5
3 Gabrielė Janulevičienė Gediminas Puronas 6:2 / 6:1 6:1 / 6:0 6:2 / 6:2 7:5 / 6:3 6:1 / 6:1 10 1
4 Ejona Xhiku Benitas Jonikas 6:2 / 6:2 6:3 / 6:0 2:6 / 2:6 1:6 / 4:6 6:1 / 6:0 8 2
5 Angelina Lucinskaja Jaroslav Lucinskij 6:1 / 6:1 6:2 / 6:2 5:7 / 3:6 6:1 / 6:4 Laimėtojo nėra 7 3
6 Justina Kelminskė Laimonas Noreika 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 1:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 3 6

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Jolita Endriukaitiene Tauras Endriukaitis 1:6 / 1:6 2:6 / 1:6 2:6 / 3:6 0:6 / 0:6 0:6 / 1:6 0:6 / 3:6 6 7
2 Giedrė Martusevičienė Giedrius Martusevičius 6:1 / 6:1 6:0 / 6:1 6:3 / 6:2 6:2 / 7:5 6:7(4) / 6:7(1) 6:4 / 6:2 11 2
3 Julija Lisovskaja Irmantas Balsys 6:2 / 6:1 0:6 / 1:6 4:6 / 4:6 1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 5:7 / 3:6 7 6
4 Ilma Mikelioniene Nerijus Mikelionis 6:2 / 6:3 3:6 / 2:6 6:4 / 6:4 6:7(3) / 0:6 1:6 / 1:6 5:7 / 2:6 8 5
5 Nerijus Žilius Lina Vyšniauskienė 6:0 / 6:0 2:6 / 5:7 6:1 / 6:1 7:6(3) / 6:0 2:6 / 1:6 6:2 / 6:4 10 3
6 Greta Aidukaitė Dominykas Ruikas 6:0 / 6:1 7:6(4) / 7:6(1) 6:1 / 6:1 6:1 / 6:1 6:2 / 6:1 6:1 / 6:4 12 1
7 Sandra Krasniakoviene Simas Krasniakovas 6:0 / 6:3 4:6 / 2:6 7:5 / 6:3 7:5 / 6:2 2:6 / 4:6 1:6 / 4:6 9 4

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Rasa Butrimaitė Skirmantas Mačinskas 7:5 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 5:7
10:6
4 2
2 Ieva Jurovicke Gvidas Sabeckis 5:7 / 3:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 7:5(8) Laimėtojo nėra 6:2 / 6:4 5 1
3 Ilmaras Melnikas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 5
4 Dovydas Šabūnas Laimėtojo nėra 2:6 / 5:7(8) Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 2 4
5 Viktorija Banaitytė Eligijus Mačinskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 6
6 INGA ZINKUVIENE Aurimas Karpavičius 3:6 / 7:5
6:10
2:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 4 3

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Gabija Ginelevičiūtė Tomas Kirchovas 6:4 / 6:3 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 4 6
2 Audra Ginelevičienė Raimondas Maročka 4:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 5:7 6:4 / 1:6
10:12
Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 5 5
3 Deimantė Guzevičienė Gintautas Labanauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 2 7
4 Ilona Blekaitytė-Lisauskienė Laurynas Zaveckis Laimėtojo nėra 6:4 / 7:5 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 6:2 5 3
5 Uma Bakaityte Andrius Bakaitis 4:6 / 6:1
12:10
6:0 / 6:0 6:1 / 6:2 6:3 / 5:7
10:3
Laimėtojo nėra 10 1
6 Rasa Kisielienė Tadas Kisielius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 8
7 Silvija Melnikė Evaldas Melnikas Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 3:6 / 7:5
3:10
Laimėtojo nėra 6:2 / 6:0 7 2
8 Laima Dobilienė Ričardas Šidlauskas 0:6 / 0:6 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 0:6 5 4

Klaipėda 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 Taškai Vieta
1 Dovilė Strakšytė Gintaras Lubauskas Laimėtojo nėra 0:6 / 7:6(6)
10:6
Laimėtojo nėra 2 4
2 Elena Stončiuvienė Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 1:6 / 3:6 2 3
3 Indrė Narvilė Vilius Vismantas 6:0 / 6:7(6)
6:10
6:4 / 6:3 4:6 / 6:4
7:10
4 2
4 Natalija Šigajeva Laimėtojo nėra 6:1 / 6:3 6:4 / 4:6
10:7
4 1