"Lexus taurė" 2016-2017 ŽIEMA | 1 etapas | Vyrų dvejetas

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Oskaras Kalinauskas Titas Sereika 6:3 / 5:7
5:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 6
2 Martynas Eimontas Jevgenij Tekutjev 3:6 / 7:5
10:5
6:4 / 7:5 Laimėtojo nėra 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 4:6 / 7:5
10:6
7 3
3 Augustinas Bortkevičius Paulius Bortkevicius Laimėtojo nėra 4:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 5:7 / 6:4
10:12
3 5
4 Donatas Zaveckas Tomas Seliukas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 7
5 Tomas Bagdanskis Vaidas Bielinis 6:3 / 6:4 6:3 / 6:4 6:1 / 6:2 6:4 / 6:4 12 1
6 Linas Konovalovas Tautvydas Beleškevičius Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 1:6 / 3:6 4 4
7 Mažvydas Urbšys Tadas Skairys 6:4 / 5:7
6:10
7:5 / 4:6
12:10
4:6 / 4:6 6:1 / 6:3 10 2

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Gediminas Nutautas Mantas Mikalopas 7:6 / 3:6
9:11
2:6 / 4:6 1:6 / 6:1
3:6
6:3 / 6:3 6:7 / 4:6 6 5
2 Algirdas Nasutavičius Gerdas Titovas 6:7 / 6:3
11:9
6:3 / 6:0 6:4 / 1:6
9:11
6:3 / 6:2 7:5 / 4:6
10:5
9 1
3 Paulius Zdanavičius Gytis Malinauskas 6:2 / 6:4 3:6 / 0:6 7:6(1) / 6:4 6:1 / 6:1 6:1 / 6:2 9 2
4 Paulius Kamarauskas Denisas Teluchinas 6:1 / 1:6
6:3
4:6 / 6:1
11:9
6:7(1) / 4:6 6:7(3) / 6:4
10:5
1:6 / 7:6
8:10
8 4
5 Arūnas Skrolis Saulius Skrolis 3:6 / 3:6 3:6 / 2:6 1:6 / 1:6 7:6(3) / 4:6
5:10
3:6 / 0:6 5 6
6 Mažvydas Urbšys Martynas Urbšys 7:6 / 6:4 5:7 / 6:4
5:10
1:6 / 2:6 6:1 / 6:7
10:8
6:3 / 6:0 8 3

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrius Morkevičius Kasparas Jancys 6:3 / 3:6
6:2
3:6 / 6:4
10:8
6:1 / 6:2 6:3 / 6:4 3:6 / 4:6 9 1
2 Arvydas Rakauskas Giedrius Pauplys 3:6 / 6:3
2:6
6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:2 / 4:6
10:8
2:6 / 0:6 6 4
3 Tomas Milašius Tadas Braniauskas 6:3 / 4:6
8:10
2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 3:6 / 0:6 4 5
4 Audrius LIUBECKAS Arvydas Stankeviciu 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2 6
5 Benitas Jonikas Linas Kliukas 3:6 / 4:6 2:6 / 6:4
8:10
6:3 / 6:2 6:1 / 6:3 4:6 / 6:7(5) 7 3
6 Dovydas Akstinas Andrius Nikelis 6:3 / 6:4 6:2 / 6:0 6:3 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:4 / 7:6(5) 8 2

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Marius Padvilikis Mindaugas Jusius 2:6 / 4:6 6:3 / 6:0 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 6 4
2 Danas Pauža Egidijus Kaselis 6:2 / 6:4 6:0 / 6:1 4:6 / 3:6 4:6 / 5:7 8 2
3 Egidijus Losis Ignas Pociūnas Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 1 6
4 Alfredas Puzinas Vaidotas Zapolskis 3:6 / 0:6 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 3 5
5 Ovidijus Vilniškis Karolis Kazlauskas 6:2 / 6:2 6:4 / 6:3 6:1 / 6:0 6:1 / 6:1 6:4 / 6:4 10 1
6 Edvinas Dovydaitis Aivaras Dovydaitis Laimėtojo nėra 6:4 / 7:5 4:6 / 4:6 7 3

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Marius Peleda Tomas Radzevičius Laimėtojo nėra 5:7 / 6:7(6) 3:6 / 6:4
5:10
2:6 / 4:6 3 5
2 Renaldas Bujokas Darius Lapėnas 6:3 / 6:4 2:6 / 3:6 4:6 / 2:6 1:6 / 0:6 7 3
3 Gediminas Čiučelis Marius Stonys Laimėtojo nėra 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:7 / 0:6 2 6
4 Gediminas Pauliukevicius Šarūnas Bruzgė 7:5 / 7:6(6) 6:2 / 6:3 Laimėtojo nėra 6:7(4) / 2:6 1:6 / 7:6
7:10
6 4
5 Jevgenij Tekutjev Nerijus Juskaitis 6:3 / 4:6
10:5
6:4 / 6:2 Laimėtojo nėra 7:6(4) / 6:2 1:6 / 6:7 7 2
6 Romas Simkus Aurelijus Balsys 6:2 / 6:4 6:1 / 6:0 7:6 / 6:0 6:1 / 6:7
10:7
6:1 / 7:6 10 1

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Adrijus Melnikas Audrius Poškevičius Laimėtojo nėra 6:7(4) / 3:6 3:6 / 4:6 2:6 / 5:7 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 1:6 / 3:6 6:2 / 3:6
10:5
10 3
2 Zydrunas Janusauskas Gvidas Sabeckis Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 3 7
3 Paulius Matulevičius Darius Matulevičius 7:6(4) / 6:3 6:0 / 6:0 6:3 / 6:7(4)
10:2
3:6 / 2:6 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 4:6 / 3:6 10
4 Dovydas Šabūnas Julius Makūnas 6:3 / 6:4 Laimėtojo nėra 3:6 / 7:6(4)
2:10
4:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 6 4
5 Raimondas Maročka Arūnas Rozga 6:2 / 7:5 6:0 / 6:0 6:3 / 6:2 6:4 / 6:4 7:5 / 7:5 4:6 / 6:3
10:8
6:2 / 6:3 6:4 / 6:2 16 1
6 Ilmaras Melnikas Josefas Ellert 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 5:7 / 5:7 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 4 5
7 Robertas Blagušauskas Mindaugas Simanaitis 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 3:6
8:10
Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 3 6
8 Giedrius Zinkus Aurimas Karpavičius 6:1 / 6:3 6:0 / 6:0 6:4 / 6:3 Laimėtojo nėra 2:6 / 3:6 6:1 / 6:2 6:0 / 6:0 6:3 / 7:6 13 2
9 Artūras Treikauskas Tomas Andziulis 2:6 / 6:3
5:10
Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 6:7 4

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Algirdas Tevelis Giedrius Ratautas 1:6 / 3:6 0:6 / 1:6 1:6 / 1:6 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 6 7
2 Arunas Pakamanis Vilius Kriukelis 2:6 / 2:6 0:6 / 3:6 7:5 / 7:5 3:6 / 1:6 1:6 / 4:6 10 5
3 Antanas Černikis Antanas Černikis 0 8
4 Egidijus Vilkas Giedrius Kovzonas 6:1 / 6:3 6:2 / 6:2 6:2 / 3:6
8:10
6:1 / 6:2 2:6 / 4:6 6:2 / 6:4 12 3
5 Vidas Šilkaitis Gytis Makarevicius 6:0 / 6:1 6:0 / 6:3 2:6 / 6:3
10:8
6:7(5) / 6:1
10:6
6:4 / 7:6(5) 4:6 / 3:6 13 1
6 Šarūnas Vilius Vitas Ališauskas 6:1 / 6:1 5:7 / 5:7 1:6 / 2:6 7:6(5) / 1:6
6:10
5:7 / 3:6 0:6 / 3:6 9 6
7 Vytenis Zalaga Julius Makunas 6:2 / 6:2 6:3 / 6:1 6:2 / 6:4 4:6 / 6:7(5) 7:5 / 6:3 6:4 / 7:5 13 2
8 Raimondas Maročka Arvydas Grybauskas Laimėtojo nėra 6:1 / 6:4 2:6 / 4:6 6:4 / 6:3 6:0 / 6:3 4:6 / 5:7 10 4