Vasaros vienetų ir dvejetų turnyras 2014 | 1 etapas | Vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Gabrielė Anušauskaitė 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 4:6 / 1:6 0:6 / 0:6 0 6
2 Rūta Bylaitytė 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 1 4
3 Stasys Vaičius 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:2 3 1
4 Donatas Blažys 6:4 / 6:1 6:3 / 6:1 0:6 / 0:6 6:4 / 6:2 0:6 / 1:6 3 3
5 Antanas Bubnelis 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 1 5
6 Jevgenij Tekutjev 6:0 / 6:0 4:6 / 2:6 6:0 / 6:1 Laimėtojo nėra 3 2

Vilnius 1 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Irmantas Šerėnas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0:6 / 1:6 0 6
2 Darius Kairys Laimėtojo nėra 6:3 / 3:6
7:10
7:5 / 2:6
11:9
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 3
3 Rolandas Jarutis Laimėtojo nėra 3:6 / 6:3
10:7
6:4 / 3:6
10:8
Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 2 2
4 Donatas Butinavicius Laimėtojo nėra 5:7 / 6:2
9:11
4:6 / 6:3
8:10
6:1 / 6:3 Laimėtojo nėra 1 4
5 Tomas Šalkauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 1:6 / 5:7 0 5
6 Artūras Stakauskas 6:0 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:1 / 7:5 3 1

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Robertas Blagušauskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:0 / 6:1 2 2
2 Auris Gintautas Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 6:0 / 6:0 4:6 / 3:6 1 4
3 Ričardas Poška Laimėtojo nėra 6:1 / 6:1 6:0 / 6:0 6:3 / 6:2 3 1
4 Ramūnas Žukas 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0 5
5 Žilvinas Zasimauskas 0:6 / 1:6 6:4 / 6:3 3:6 / 2:6 6:0 / 6:0 2 3

Kaunas 1 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Augustinas Karkauskas 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 6:1 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 4 1
2 Mindaugas Gedminas 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 6:0 / 6:0 1 5
3 Mindaugas Neverauskas 0:6 / 0:6 6:0 / 6:0 3:6 / 2:6 7:6(5) / 6:2 6:0 / 6:0 3 3
4 Darius Laurusevičius 1:6 / 0:6 6:0 / 6:0 6:3 / 6:2 6:4 / 3:6
11:9
6:0 / 6:0 4 2
5 Antanas Genys Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:7(5) / 2:6 4:6 / 6:3
9:11
6:0 / 6:0 2 4
6 Norbertas Lipinskas 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0 6

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Algirdas Nasutavičius 6:4 / 4:6
8:10
7:5 / 4:6
10:8
6:4 / 7:5 7:5 / 6:4 4 3
2 Paulius Zdanavičius 4:6 / 6:4
10:8
6:3 / 7:5 6:3 / 6:4 6:4 / 6:3 7:6(4) / 3:6
5:10
4 1
3 Lina Kairytė 5:7 / 6:4
8:10
3:6 / 5:7 7:5 / 7:6
7:3
6:4 / 7:6
7:5
4:6 / 4:6 2 4
4 Tomas Langvinis 4:6 / 5:7 3:6 / 4:6 5:7 / 6:7
3:7
3:6 / 3:6 2:6 / 3:6 0 6
5 Mažvydas Urbšys 4:6 / 3:6 4:6 / 6:7
5:7
6:3 / 6:3 5:7 / 4:6 1 5
6 Gerdas Titovas 5:7 / 4:6 6:7(4) / 6:3
10:5
6:4 / 6:4 6:2 / 6:3 7:5 / 6:4 4 2

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Gerardas Dausa 6:3 / 6:2 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra 3 1
2 Ignas Pociūnas 3:6 / 2:6 5:7 / 6:7(3) 6:3 / 6:3 3:6 / 3:6 1:6 / 5:7 1 5
3 Nerijus Žilius 3:6 / 1:6 7:5 / 7:6(3) 6:3 / 6:4 2:6 / 2:6 6:4 / 6:2 3 3
4 Mindaugas Sventickas Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 4:6
6:10
0 6
5 Sigitas Liaučius 1:6 / 1:6 6:3 / 6:3 6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 3 2
6 Marius Padvilikis Laimėtojo nėra 6:1 / 7:5 4:6 / 2:6 4:6 / 6:4
10:6
3:6 / 1:6 2 4

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Gediminas Puronas 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 6:1 / 6:2 3 1
2 Svajune Vadopalaite 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0 6
3 Eivydas Sadauskas Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 1 5
4 Povilas Vinžanovas Laimėtojo nėra 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:4 6:3 / 6:1 3 2
5 Elma Paulauskaitė 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 4:6 4:6 / 4:6 1 4
6 Gintare Skroliene 1:6 / 2:6 6:0 / 6:0 6:1 / 6:3 3:6 / 1:6 6:4 / 6:4 3 3

Vilnius 2 lyga, D grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Gytis Malinauskas 4:6 / 6:7(2) 6:2 / 7:5 6:3 / 6:1 6:2 / 6:3 6:0 / 6:0 4 2
2 Zydrunas Lukauskas 6:4 / 7:6(2) 6:4 / 6:1 6:0 / 6:0 6:1 / 6:1 6:4 / 6:1 5 1
3 Karolis Cepukas 2:6 / 5:7 4:6 / 1:6 6:2 / 6:2 3:6 / 6:4
8:10
2:6 / 4:6 1 5
4 Ricardas Vandzinskas 3:6 / 1:6 0:6 / 0:6 2:6 / 2:6 1:6 / 1:6 4:6 / 2:6 0 6
5 Vitalija Kolisova 2:6 / 3:6 1:6 / 1:6 6:3 / 4:6
10:8
6:1 / 6:1 7:5 / 6:0 3 3
6 Vytis Varanavičius 0:6 / 0:6 4:6 / 1:6 6:2 / 6:4 6:4 / 6:2 5:7 / 0:6 2 4

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Ričardas Kvasauksas 3:6 / 4:6 5:7 / 4:6 5:7 / 5:7 3:6 / 4:6 7:6(4) / 6:0 1 6
2 Vidas Šilkaitis 6:3 / 6:4 4:6 / 6:7(4) 3:6 / 1:6 2 4
3 Aidas Jarušaitis 7:5 / 6:4 1 5
4 Darius Talačka 7:5 / 7:5 6:4 / 7:6(4) 5:7 / 5:7 4:6 / 4:6 3 3
5 Raimondas Maročka 6:3 / 6:4 7:5 / 7:5 6:7(4) / 6:7(1) 4 2
6 Gytis Kviedaraitis 6:7(4) / 0:6 6:3 / 6:1 6:4 / 6:4 7:6(4) / 7:6(1) 4 1

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Algirdas Tarasevicius 6:7(6) / 1:6 7:6(6) / 6:3 1:6 / 2:6 7:5 / 6:4 6:2 / 6:3 3 3
2 Audrius Malakauskas 7:6(6) / 6:1 6:4 / 6:2 3:6 / 0:6 3:6 / 1:6 6:3 / 6:4 3 4
3 Kęstutis Lukauskis 6:7(6) / 3:6 4:6 / 2:6 2:6 / 0:6 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 0 5
4 Laurynas Zaveckis 6:1 / 6:2 6:3 / 6:0 6:2 / 6:0 6:3 / 6:3 6:0 / 6:0 5 1
5 Mantas Bartaševičius 5:7 / 4:6 6:3 / 6:1 6:1 / 6:4 3:6 / 3:6 6:4 / 6:3 3 2
6 Žanas Morozovas 2:6 / 3:6 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 0:6 / 0:6 4:6 / 3:6 0 6

Kaunas 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Kazys Raicevicius 0:6 / 0:6 1:6 / 2:6 3:6 / 2:6 1:6 / 0:6 3:6 / 1:6 0 6
2 Artūras Šaginas 6:0 / 6:0 2:6 / 2:6 1:6 / 3:6 0:6 / 0:6 0:6 / 4:6 1 5
3 Būrė Mindaugas 6:1 / 6:2 6:2 / 6:2 6:4 / 6:3 3:6 / 2:6 6:3 / 6:1 4 2
4 Arturas Raciunas 6:3 / 6:2 6:1 / 6:3 4:6 / 3:6 5:7 / 4:6 4:6 / 4:6 2 4
5 Gytis Makarevicius 6:1 / 6:0 6:0 / 6:0 6:3 / 6:2 7:5 / 6:4 6:1 / 6:4 5 1
6 Darius Vilimas 6:3 / 6:1 6:0 / 6:4 3:6 / 1:6 6:4 / 6:4 1:6 / 4:6 3 3

Kaunas 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Aistė Juškevičienė 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 1:6 / 0:6 0:6 / 1:6 0:6 / 0:6 0 6
2 Andrius Knezys 6:0 / 6:0 6:1 / 6:3 6:1 / 5:7
5:10
6:0 / 6:7(5)
11:9
6:2 / 2:6
6:10
3 3
3 Audrius Guzevičius 6:0 / 6:0 1:6 / 3:6 2:6 / 3:6 4:6 / 5:7 1:6 / 2:6 1 5
4 Eimantas Antončikas 6:1 / 6:0 1:6 / 7:5
10:5
6:2 / 6:3 7:6(5) / 1:6
11:9
6:4 / 1:6
11:9
5 1
5 Erikas Basakirskas 6:0 / 6:1 0:6 / 7:6(5)
9:11
6:4 / 7:5 6:7(5) / 6:1
9:11
2:6 / 3:6 2 4
6 Mindaugas Šimkus 6:0 / 6:0 2:6 / 6:2
10:6
6:1 / 6:2 4:6 / 6:1
9:11
6:2 / 6:3 4 2

Kaunas 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Vykintas Urniežius 6:1 / 4:6
10:8
6:0 / 6:0 6:3 / 6:3 2:6 / 6:4
6:10
6:3 / 6:4 4 3
2 Tadas Četkauskas 1:6 / 6:4
8:10
6:0 / 6:0 4:6 / 6:4
10:7
6:4 / 6:4 6:3 / 3:6
10:7
4 1
3 Saulius Vidrevičius 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 2:6 / 2:6 3:6 / 3:6 0:6 / 0:6 0 6
4 Rimvydas Beinaris 3:6 / 3:6 6:4 / 4:6
7:10
6:2 / 6:2 6:4 / 3:6
7:10
7:5 / 6:4 2 4
5 Saulius Urbelis 6:2 / 4:6
10:6
4:6 / 4:6 6:3 / 6:3 4:6 / 6:3
10:7
6:2 / 6:3 4 2
6 Darius Balčius 3:6 / 4:6 3:6 / 6:3
7:10
6:0 / 6:0 5:7 / 4:6 2:6 / 3:6 1 5

Kaunas 3 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Aurelijus Šadauskas 6:0 / 6:0 6:1 / 6:2 3:6 / 6:0
4:10
1:6 / 1:6 6:3 / 6:2 3 3
2 Giedrius Ališauskas 0:6 / 0:6 1:6 / 7:5
3:10
7:5 / 1:6
3:10
1:6 / 1:6 2:6 / 2:6 0 6
3 Mindaugas Memėnas 1:6 / 2:6 6:1 / 5:7
10:3
1:6 / 1:6 1:6 / 4:6 3:6 / 4:6 1 5
4 Henrikas Levinas 6:3 / 0:6
10:4
5:7 / 6:1
10:3
6:1 / 6:1 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3 2
5 Giedrius Elzbergas 6:1 / 6:1 6:1 / 6:1 6:1 / 6:4 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:3 4 1
6 Laimis Inokaitis 3:6 / 2:6 6:2 / 6:2 6:3 / 6:4 Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 2 4

Vilnius 4 lyga

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Vygandas Pigaga 4:6 / 1:6 2:6 / 6:1
11:9
1:6 / 5:7 4:6 / 6:3
8:10
7:5 / 6:1 2 3
2 Laimonas Noreika 6:4 / 6:1 4:6 / 6:0
10:7
4:6 / 6:3
10:5
6:1 / 6:2 6:1 / 6:0 5 1
3 Gediminas Vaitkus 6:2 / 1:6
9:11
6:4 / 0:6
7:10
1:6 / 1:6 6:4 / 6:2 6:1 / 6:1 2 4
4 Mantas Kuzma 6:1 / 7:5 6:4 / 3:6
5:10
6:1 / 6:1 6:3 / 6:1 6:1 / 6:1 4 2
5 Mantas Mikalopas 6:4 / 3:6
10:8
1:6 / 2:6 4:6 / 2:6 3:6 / 1:6 6:2 / 6:3 2 5
6 Irmantas Jadzevičius 5:7 / 1:6 1:6 / 0:6 1:6 / 1:6 1:6 / 1:6 2:6 / 3:6 0 6

Kaunas 4 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Beatričė Jurgaitytė 0:6 / 0:6 4:6 / 3:6 0:6 / 0:6 3:6 / 1:6 1 6
2 Dalius Pocevičius 6:0 / 6:0 6:1 / 6:1 6:3 / 6:2 6:1 / 6:1 6:0 / 6:0 5 1
3 Vaida Raicevičienė 6:4 / 6:3 1:6 / 1:6 5:7 / 5:7 4:6 / 7:5
10:7
6:4 / 4:6
7:10
2 4
4 Inga Baliūnaitė 3:6 / 2:6 7:5 / 7:5 6:0 / 6:3 7:5 / 6:4 3 2
5 Jurate A 6:0 / 6:0 1:6 / 1:6 6:4 / 5:7
7:10
0:6 / 3:6 4:6 / 5:7 1 5
6 Arūnas Radzevičius 6:3 / 6:1 0:6 / 0:6 4:6 / 6:4
10:7
5:7 / 4:6 6:4 / 7:5 3 3

Kaunas 4 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Eglė Lučinskienė 4:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0 6
2 Rimantas Giedraitis 6:4 / 6:0 6:2 / 7:5 0:6 / 0:6 1:6 / 0:6 0:6 / 2:6 2 4
3 Mantas Lučinskas 6:0 / 6:0 2:6 / 5:7 0:6 / 0:6 2:6 / 0:6 0:6 / 0:6 1 5
4 Erlandas Deksnys 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 6:4 / 6:2 4:6 / 6:3
10:6
5 1
5 Arūnas Gelažninkas 6:0 / 6:0 6:1 / 6:0 6:2 / 6:0 4:6 / 2:6 1:6 / 2:6 3 3
6 Audrius Razmas 6:0 / 6:2 6:0 / 6:0 6:4 / 3:6
6:10
6:1 / 6:2 4 2

Šiauliai 4 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Arnoldas Tolkačiovas 4:6 / 5:7 4:6 / 2:6 6:5 / 6:4 6:2 / 7:5 2:6 / 1:6 2 4
2 Evaldas Mikoliūnas 6:4 / 7:5 6:4 / 7:6(5) 6:1 / 6:2 6:7(5) / 6:2
10:4
7:5 / 3:6
3:6
4 2
3 Martynas Verenkevičius 6:4 / 6:2 4:6 / 6:7(5) 6:2 / 6:3 6:2 / 6:2 6:4 / 6:7(6)
2:6
3 3
4 Giedrius Mikoliūnas 5:6 / 4:6 1:6 / 2:6 2:6 / 3:6 5:6 / 3:6 0:6 / 1:6 0 6
5 Armandas Motuzas 2:6 / 5:7 7:6(5) / 2:6
4:10
2:6 / 2:6 6:5 / 6:3 1:6 / 1:6 1 5
6 Saulius Klovas 6:2 / 6:1 5:7 / 6:3
6:3
4:6 / 7:6(6)
6:2
6:0 / 6:1 6:1 / 6:1 5 1

Šiauliai 4 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Kęstutis Naujokas 6:2 / 6:3 6:2 / 6:4 6:1 / 6:4 6:3 / 6:1 7:6(2) / 6:7(3)
10:12
4 2
2 Povilas Klevinksas 2:6 / 3:6 6:1 / 6:2 7:5 / 7:5 6:3 / 6:2 6:4 / 1:6
4:6
3 3
3 Paulius Lisauskas 2:6 / 4:6 1:6 / 2:6 3:6 / 4:6 7:5 / 6:3 0:6 / 3:6 1 5
4 Jonas Naujokas 1:6 / 4:6 5:7 / 5:7 6:3 / 6:4 6:2 / 6:1 4:6 / 3:6 2 4
5 Mindaugas Jokubauskas 3:6 / 1:6 3:6 / 2:6 5:7 / 3:6 2:6 / 1:6 2:6 / 2:6 0 6
6 Vytautas Bakanas 6:7(2) / 7:6(3)
12:10
4:6 / 6:1
6:4
6:0 / 6:3 6:4 / 6:3 6:2 / 6:2 5 1