Activus teniso dvejetų turnyras abejingų nepaliko!

Likus savaitei iki Kalėdų, teniso klubas „LT setas” sukvietė tenisininkus į Activus dvejetų turnyrą „Kalėdų belaukiant“, kuris vyko 2017 m. gruodžio 16-17 dienomis „VS-Fitness“ sporto ir sveikatingumo centro teniso kortuose Kaune.

Šventinei nuotaikai sukurti organizatoriai pasikvietė žinomus kauniečius susipažinti su tenisu ir sudalyvauti treniruotėje. Saulius Skambinas po treniruotės sakė artimiausiu laiku grįšiu į teniso aikštelę, Liveta ir Petras Kazlauskai komentavo: „Naudingas sportas, net per trumpą laiką pagauni „kablį“ ir nori pradėti treniruotis“. Dienos metu buvo suorganizuota Kalėdinė loterija, kurios metu dalyviai ir svečiai laimėjo Activus košių rinkinius, Aconitum maisto papildus, Saulėjos Spa dovanas, edukacinio pramogų centro Ciuriocity apsilankymus, spaustuvės „Diremta” įsteigtą fotodrobę.

Po kovų žaidėjai atsipalaidavo ne tik sporto ir sveikatingumo centro  „VS-Fitness“ pirtyse, bet ir centro hole sukurtoje šventinėje aplinkoje, kur galėjo atsigaivinti Volfas Engelman Imperial gira, užkąsti AB „Kauno grūdai” grupės produkcija. Vakarėlio nuotaiką palaikė grupė DixxBand ir DJ. Stebėtina, kad po įnirtingų kovų dalyviai dar turėjo jėgų ir savęs nevaržė šokių aikštelėje. Po visų šokių ir vaišių ištvermingiausi dalyviai išvyko apžiūrėti šventiškai pasipuošusį naktinį Kauno miestą Limobusu.

 Turnyro partneriai: AB „Kauno Grūdai“, UAB „Autotoja“, alaus darykla AB „Volfas Engelman“, UAB „Aconitum”, sporto prekių parduotuvė „ProSport.LT“,  kartodromas „Kartlandas“, „Rafinuota šventė“, „Zinzino Nordic AB“, „RMI muzikos servisas”, „Curiocity“, Vilnius Spa .

Kitas dvejetų turnyras planuojamas 2018 m. vasario mėnesį.

Teniso klubo „LT setas“ vadovas Raimondas Maročka su komanda dėkoja turnyro dalyviams, partneriams-rėmėjams ir sporto ir sveikatingumo centro „VS-Fitness“ personalui bei centro vadovei Daliai Budrienei už pagalbą organizuojant turnyrą.

 

Sveikiname turnyro nugalėtojus:

Dvejetai, 1 lyga

1-a vieta: Darius Kavaliauskas / Žydrūnas Velička

2-a vieta: Erika Buntienė / Rasa Butrimaitė

3-a vieta: Raimondas Maročka / Adrijus Melnikas

4-a vieta: Ilmaras Melnikas / Jonas Lapinskas

                                          

Dvejetai, 2 lyga

1-a vieta, Renata Žalėnienė / Martynas Žalėnas

2-a vieta, Osvaldas Kurauskas / Deividas Ivanauskas

3-a vieta, Gabija Jurgaitytė / Gerdas Titovas

4-a vieta, Algirdas Nasutavičius / Gediminas Nutautas

 

Moterų dvejetai, 2 lyga

1-a vieta: Viktorija Radzevičienė  / Jolanta Remeikienė

2-a vieta: Ilona Lisauskienė / Aistė Juškevičienė

3-a vieta: Rasa Uvarovienė / Aušra Kepenė

4-a vieta: Elena Cibulskienė / Kristina Frankaitė

 

Vyrų dvejetai, 2 lyga

1-a vieta: Mindaugas Simonaitis / Kęstutis Pačiukonis

2-a vieta: Vitalis Uvarovas / Rimantas Steponavičus

3-a vieta: Ignas Gecevičius / Laurynas Zaveckis

4-a vieta: Daivas Remeikis / Ričardas Milašauskas

 

MIX dvejetai, 1 lyga

1-a vieta: Violeta Matulaitienė / Raimondas Maročka

2-a vieta: Daina Virkšaitė / Tomas Rogožinskas

3-a vieta: Ilona Lisauskienė / Laurynas Zaveckis