“Activus taurė” 2019 finalai vyks spalio 26 d.

“Activus taurė” 2019  finalai vyks spalio 26 d.

 

Turnyro vieta : Prekybos centras MEGA, VS-Fitness sporto ir sveikatingumo centre

Adresas : Islandijos pl. 32, Kaunas.

 

Turnyro susitikimai žaidžiami iki dviejų laimėtų setų, esant lygiam rezultatui, žaidžiamas lemiamas trečias setas iki 10 taškų. Visi susitikimai žaidžiami su lemiamu tašku geime.

Žaidėjai bus diskvalifikuoti, jeigu žais geimus be lemiamo taško.

 

Registracijai atvykti 30 min prieš žaidimą. (Apšilimui skiriamos 5 min.), vėluojant 15 min įskaitomas pralaimėjimas.

 

Žaidimo laikai : 
 

Vyrų vienetai 1 lyga (žaidimo pradžia 10.00 val.)
 

1. Virgilijus Balaišis

2. Antanas Gilaitis

3. Karolis Kvietkauskas

4. Mindaugas Šilininkas
 

Vyrų vienetai 3 lyga (žaidimo pradžia 10.00 val.)
 

1. Mindaugas Šilkūnas

2. Darius Juodvalkis

3. Tomas Domeika

4. Domas Urbonavičius

 

Vyrų vienetai 2 lyga (žaidimo pradžia 12.40val.)
 

1. Šarūnas Kaminskas

2. Ervinas Staugaitis

3. Andrej Mardusevič

4. Domas Ričkus


Vyrų dvejetai 1 lyga (žaidimo pradžia 12.40 val.)
 

1. Adrijus Melnikas / Egidijus Žvirblis

2. Ilmaras Melnikas / Josefas Ellert

3. Martynas Pečkaitis / Giedrius Kovzonas

4. Robertas Blagušauskas / Raimondas Maročka


Vyrų dvejetai 2 lyga (žaidimo pradžia 14.00 val.)

 

1. Andrius Verbyla / Robertas Paulaitis

2. Mantas Lenkus / Virgilijus Balaišis

3. Giedrius Martusevičius / Linas Mockus

4. Jonas Garšva / Mindaugas Milius

 

DĖMESIO!!!

Finalinėje dienoje žaisti nereikės  Moterų vienetų 2 ir 3 lygoms ir MIX dvejetų 2 lygai, spalio 26d. nuo 16.30 val. kviečiame atsiimti apdovanojimus už iškovotas 1-3 vietas!!!  Jei apdovanojimų atsiimti Kaune negalėsite, bus galima tai padaryti Vilniuje, apie tai informuosime asmeniškai po finalinės dienos.

Moterų vienetai 3 lyga 

 

1 vieta: Sigita Smetonaitė
2 vieta: Asta Garmienė

3 vieta: Indrė Janusevičiutė

 

 

Moterų vienetai 2 lyga
 

1 vieta: Goda Bačenskienė
2 vieta: Neringa Rimydienė
3 vieta: Eglė Tamošauskienė

 

 

MIX Dvejetai 2 lyga


1 vieta: Alexandr Zubuvic/Ana Zubrickiene
2 vieta: EDUARDAS BUŠMIČ/Alicija Bušmič
3 vieta: Artūras Vilkas/Gitana Keturkaitė