„ACTIVUS BLITZ CUP dvejetų turnyras”

„ACTIVUS BLITZ CUP dvejetų turnyras” įvyko Kaune, gruodžio 1 d., sporto ir sveikatingumo centro „VS-Fitness“ teniso kortuose, Megoje.

„Blitz“ teniso turnyras organizuojamas kas mėnesį. Gruodžio 1 d. Blitz turnyras žymėjo ir šventinio laikotarpio pradžią – Kalėdų laukimą. Į turnyrą buvo pakviesti 32 žaidėjai, kurie buvo suskirstyti į dvi grupes. Dalyviai burtų keliu buvo paskirstyti poromis. Kiekviena pora sužaidė po du setus iki 7 taškų, o esant lygiam rezultatui, buvo žaidžiamas trečias lemiamas setas iki 7 taškų.

Stiprūs žaidėjai ir įnirtingos kovos įrodė, kad atėję šalčiai dar nesušaldė teniso entuziastų. Sužaista virš 40 varžybų. Smūgiai buvo taiklūs, sporto aikštelės net aidėjo nuo palaikymo šūksnių.

Šventinę energiją padėjo išlaikyti pilno grūdo avižinės ir grikių košės „Activus“. „Activus“ košėse mažai cukrų, riebalų, tad jos tinka ne tik sportininkams, bet ir visiems jų šeimos nariams.

Po visų kovų žaidėjai atsipalaidavo VS-Fitness sporto ir sveikatingumo centro pirtyse,
atsigaivino gėrimais. Turnyro partneriai: AB „Kauno Grūdai“, LEXUS-Kaunas UAB „Autotoja“, alaus darykla AB „Volfas Engelman“, UAB „Aconitum”, sporto prekių parduotuvė „ProSport.LT“,  kartodromas „Kartlandas“, „Rafinuota šventė“, „Zinzino Nordic AB“,  „Lexus“ Kaunas, „RMI“ suteikus 4k TV ekranus, „Curiocity“, .

Kitas BLITZ CUP turnyras planuojamas 2018 m. sausio mėnesį.

Teniso klubo „LT setas“ vadovas Raimondas Maročka su komanda dėkoja turnyro dalyviams, partneriams-rėmėjams ir sporto ir sveikatingumo centrui „VS-Fitness“ personalui bei centro vadovei Daliai Budrienei už pagalbą organizuojant turnyrą.

 

Nugalėtojai:

Pirma vieta: Tadas Skairys ir Justas Meidus

Antra vieta:  Ilmaras Melnikas ir Gerdas Titovas

Trečia vieta: Arnas Griškus ir Laurynas Zaveckis

Penkta vieta:  Andrius Žilinskas ir Arvydas Grybauskas